Ogórek Eco – tunel foliowy do ogrodu 3x3,5 m (10,6m2)

(kod: 17672) Produkt wyprodukowany w Polsce PTF Polska
599 zł

Produkt niedostępny

kod: 17672

Opis produktu

Zajmując się uprawianiem roślin w celach hobbystycznych na działce lub w ogródku wiemy, że warunki atmosferyczne często mogą być niekorzystne dla upraw. Warto wtedy przemyśleć postawienie większego tunelu foliowego, takiego jak na przykład Ogórek Eco - tunel foliowy do ogrodu, który ochroni warzywa lub kwiaty przed silnymi podmuchami wiatru, zbyt mocnym słońcem lub opadami deszczu.

Ogórek Eco – tunel foliowy do ogrodu 3x3,5 m

Ogórek Eco tunel foliowy do ogrodu 3x3,5 m pozwala zagospodarować aż 10,6 m2 powierzchni. Dzięki niemu zapewnimy roślinom optymalne warunki do rozwoju. Montuje się go w prosty sposób wykorzystując rurki z PCV, które po złożeniu będą umacniały całą konstrukcję. Są one stabilne i nie poddają się działaniu korozji. Dodatowym atutem modelu Ogórek eco są przesła rozmieszczone co 85cm. Folia w tunelu do ogrodu Ogórek eco posłuży przez 4 sezony wiosna – lato, w pozostałych porach roku warto zdjąć folię i przechować ją w bezpiecznym miejscu.

Ogórek Eco – tunel foliowy do ogrodu 3x3,5 m - bok

W tunelu zastosowano dwa otwory wejściowe zamykane na rzep w części przedniej i tylnej, które ułatwiają zadbanie o właściwą cyrkulację powietrza. W najwyższym punkcie tunel ma 202 cm wysokości, co ułatwia poruszanie się wewnątrz. Specjalne przedłużenie foli, które umożliwia jej wkopanie w ziemię zabezpiecza ją przed zerwaniem w przypadku silniejszych podmuchów wiatru.

Pomidor Eco – tunel foliowy szklarnia 2x5 m - zbliżenie

Produkt został wyprodukowany całkowicie w Polsce - daje to stały dostęp do części zamiennych a także wspiera Polską gospodarkę. Polska marka PTF to gwarancja najwyżej jakości ogrodniczych tuneli foliowych. Producent specjalizuje się w wytwarzaniu produktów, które umożliwiają samodzielną uprawę pomidorów, ogórków, papryki, sałaty oraz innych warzyw, owoców a także kwiatów. Rozwiązania oferowane przez PTF gwarantują łatwe, przyjemne oraz wygodne użytkowanie produktów. Montaż tuneli jest bardzo prosty, nawet dla niewprawionej w tym osoby.

Poniżej film ukazujący odporność tunelu foliowego na wiatr:

Zamawiając Ogórek Eco – tunel foliowy do ogrodu 3x3,5 m (10,6m2) otrzymują Państwo:

 • komplet elementów konstrukcyjnych wykonanych z PCV
 • zestaw wsporników oraz podpór
 • folię 4 sezonową z zapasem do wkopania - Marma
 • system drzwiowy oparty na rzepie
 • instrukcję montażu

Wymiary elementów zestawu:

Ogórek Eco – tunel foliowy do ogrodu 3x3,5 m - wymiary

 • szerokość:3 m
 • długość: 3,55 m
 • wysokość w szczycie: 2,02 m
 • wysokość ściany: 1,5 m
 • szerokość ściany : 3,55 m
 • długość krokwi: 119,5 cm
 • długość wsporników wewnętrznych: 119,5 cm
 • powierzchnia upraw: 10,6 m2
 • wymiary profilu: 30x30mm, o grubości ścianki 1,5mm.

 

Konstrukcja: PCV
Folia: 4 sezonowa, 3 warstwowa marki Marma

Dostawa i montaż mebli:

Tunel dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczkach pakowanych przez producenta.

Tunel przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Należy do zmontować zgodnie z załączoną instrukcją. Montaż jest nieskomplikowany - nawet dla niewprawionej osoby.

Instrukcja montażu: Ogórek Eco 3x3,55 - 10,6m2.

Gwarancja:

Tunel objęty jest 24 miesięczną gwarancją polskiego producenta. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławki do ogrodu meble ogrodowe skrzynia technorattanowa do ogrodu skrzynia z siedziskiem do ogrodu skrzynie kufry drewniane do ogrodu skrzynie drewniane do ogrodu z siedziskiem skrzynie do ogrodu na przechowanie rowerów skrzynie do ogrodu z technorattanu skrzynia ratanowa na poduszki do ogrodu skrzynia rattanowa do ogrodu 150 litrów tanie skrzynie plastikowe do ogrodu sprzedam skrzynię do ogrodu firmy keter wyprzedaż technoratan skrzynia kufer do ogrodu

Ostatnio na blogu:

Akcesoria:

Zadzwoń Email
×