Ogórek – tunel foliowy 18m2 (3x6 m)

Ogórek – tunel foliowy 18m2
kliknij i zobacz 7 zdjęć
(kod: 17689) Produkt wyprodukowany w Polsce PTF Polska
2,83x6,27 m 2,83x4,71 m 2,83x3,93 m 2,83x3,15 m
Jeśli naszym hobby jest uprawianie własnych, ekologicznych roślin to na pewno zależy nam też na tym, by o nie odpowiednio zadbać, zapewnić optymalne warunki do rozwoju. Dysponując sporą powierzchnią pod uprawianie ogórków czy pomidorów ... pełny opis

899 zł

799 zł

+ dostawa 29 zł
Kup na raty: 20 x 41,40zł
Wysyłka do 4 dni
kod: 17689

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 620
Szerokość [cm] 280
Wysokość [cm] 200
Powierzchnia [m2] 18
Stelaż PCV
Kolor biały
Otwieranie drzwi
Wejście Z dwóch stron

Opis produktu

Jeśli naszym hobby jest uprawianie własnych, ekologicznych roślin to na pewno zależy nam też na tym, by o nie odpowiednio zadbać, zapewnić optymalne warunki do rozwoju. Dysponując sporą powierzchnią pod uprawianie ogórków czy pomidorów warto zdecydować się na tunel foliowy, w którym o wiele łatwiej będzie nam pielęgnować ulubione rośliny. Ogórek - tunel foliowy 18m2, zapewni nam sporo zabezpieczonej przestrzeni dla naszych sadzonek.

Ogórek – tunel foliowy 18m2 - front

Stelaż tunelu foliowego jest łatwy do zmontowania. Posiada od różnego rodzaju podpory oraz wsporniki co zapewnia stabilność konstrukcji. Na stelaż składają się rurki PCV o kwadratowym profilu 30 mm. Podłużne elementy łączy się ze sobą przy pomocy złączek polipropylenowych. Elementy z tworzywa sztucznego są wystarczająco stabilne i dodatkowo nie poddają się działaniom korozji. Jeśli jakiś element tunelu zostanie uszkodzony można go bez problemu dokupić nie narażając się na duże koszty.

Ogórek – tunel foliowy 18m2 - bok

Folia, którą przykryjemy stelaż jest 4-sezonowa do użytku w okresie wiosna-lato. W pozostałym czasie warto folię zdjąć i przechować ją w bezpiecznym miejscu. Folia jest wzmocniona specjalnym wgrzanym w nią sznurkiem. Dołączono do niej szpilki, którymi przytwierdzimy folię do podłoża. Tunel foliowy 18m2 Ogórek zapewnia też swobodne poruszanie się po jego wnętrzu, jest ona wysoki na 199 cm w najwyższym punkcie. W ścianie tylnej i przedniej znajdują się funkcjonalne, dzielone na dwie części drzwi, dzięki którym zadbamy o właściwą cyrkulację powietrza i temperaturę. W razie potrzeby możemy zastosować dodatkowy otwór wentylacyjny.

Ogórek – tunel foliowy 18m2 - stelaż

Do tunelu polecamy dokupienie półek przeznaczonych specjalnie do modelu Ogórek. Dwupoziomowa półka o wymiarach 75x30x100 cm waży 5kg, zapewni dodatkowe miejsce na przechowywanie narzędzi ogrodowych, sadzonek, czy ziół. Półkę mocuje się do głównej konstrukcji.

Ogórek tunel foliowy 18 m2 półka

Produkt został wyprodukowany całkowicie w Polsce - daje to stały dostęp do części zamiennych a także wspiera Polską gospodarkę. Polska marka PTF to gwarancja najwyżej jakości ogrodniczych tuneli foliowych. Producent specjalizuje się w wytwarzaniu produktów, które umożliwiają samodzielną uprawę pomidorów, ogórków, papryki, sałaty oraz innych warzyw, owoców a także kwiatów. Rozwiązania oferowane przez PTF gwarantują łatwe, przyjemne oraz wygodne użytkowanie produktów. Montaż tuneli jest bardzo prosty, nawet dla niewprawionej w tym osoby.

 

Poniżej film ukazujący odporność tunelu foliowego na wiatr:

Zamawiając Ogórek – tunel foliowy 18m2 (3x6 m) otrzymują Państwo:

 • komplet elementów konstrukcyjnych wykonanych z PCV
 • zestaw wsporników oraz podpór
 • folię 4 sezonową z wgrzanym sznurkiem oraz z zapasem do wkopania - Marma
 • dwoje drzwi z konstrukcją dzieloną
 • instrukcję montażu

Wymiary elementów zestawu:

Ogórek – tunel foliowy 18m2 - wymiary

 • szerokość: 2,83 m
 • długość: 6,27 m
 • wysokość w szczycie: 1,99 m
 • wysokość ściany: 1,3 m
 • szerokość ściany : 6,27 m
 • wysokość drzwi: 1,70 m
 • szerokość drzwi: 0,75 m
 • długość krokwi: 1,5 m
 • powierzchnia upraw: 18 m2
 • wymiary profilu: 30x30mm, o grubości ścianki 1,5mm.

 

Konstrukcja: PCV
Folia: 4 sezonowa, 3 warstwowa marki Marma

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 620
Szerokość [cm] 280
Wysokość [cm] 200
Powierzchnia [m2] 18
Stelaż PCV
Kolor biały
Otwieranie drzwi
Wejście Z dwóch stron

Dostawa i montaż mebli:

Tunel dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczkach pakowanych przez producenta.

Tunel przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Należy do zmontować zgodnie z załączoną instrukcją. Montaż jest nieskomplikowany - nawet dla niewprawionej osoby.

Instrukcja montażu:Ogórek 2,83x6,27 - 18m2.

Montaż tunelu Ogórek do ogrodu

Gwarancja:

Tunel objęty jest 24 miesięczną gwarancją polskiego producenta. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

4.50
2 opinie
5
1
4
1
3
0
2
0
1
0
 • Gosia

  Profesjonalna obsługa, szybka dostawa, towar zgodny z opisem.

 • Bozena

  Polecam tego sprzedawce, towar zgodny z opisem, szybka wysylka