Ogórek – tunel na ogórki do ogrodu 3x5 m (13m2)

Ogórek – tunel na ogórki do ogrodu 3x5 m
kliknij i zobacz 7 zdjęć
(kod: 17688) Produkt wyprodukowany w Polsce PTF Polska
2,83x4,71 m 2,83x3,93 m 2,83x3,15 m 2,83x6,27 m
Zajmując się hobbystycznie uprawą roślin na działce lub w przydomowym ogródku zdarza się, że nasze pomidory czy marchew padają łupem nieprzewidywalnych i zmiennych warunków pogodowych. By być spokojnym o własne, ekologiczne uprawy warto... pełny opis

799 zł

699 zł

+ dostawa 29 zł
Kup na raty: 20 x 36,40zł
Wysyłka do 4 dni
kod: 17688

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 470
Szerokość [cm] 280
Wysokość [cm] 200
Powierzchnia [m2] 11,5
Stelaż PCV
Kolor przezroczysty
Otwieranie drzwi
Wejście Z dwóch stron

Opis produktu

Zajmując się hobbystycznie uprawą roślin na działce lub w przydomowym ogródku zdarza się, że nasze pomidory czy marchew padają łupem nieprzewidywalnych i zmiennych warunków pogodowych. By być spokojnym o własne, ekologiczne uprawy warto zorganizować je wewnątrz tunelu foliowego. Ogórek - tunel na ogórki do ogrodu 3x5 m to idealne rozwiązanie jeśli dysponujemy ok. 13 m2 powierzchni.

Ogórek – tunel na ogórki do ogrodu 3x5 m - front

Na tunel na ogórki do ogrodu 3x5 m składają się elementy z PCV, złączki z polipropylenu oraz folia. Konstrukcję składa się z rurek PCV o kwadratowym profilu, wsporniki oraz podpory. Elementy PCV łączone są złączkami z polipropylenu. Tego rodzaju elementy łatwo się składa i są one odporne na działanie korozji. Jeśli uszkodzi się jakiś element konstrukcji można go dokupić nie narażając się na duże wydatki.

Ogórek – tunel na ogórki do ogrodu 3x5 m - bok

Folia w tunelu na ogórki do ogrodu 3x5 m, która przykrywa stelaż jest 4-sezonowa (sezon wiosna – lato), podczas zimniejszych okresów zaleca się zdjęcie folii i przechowanie jej w bezpiecznym miejscu. Do folii dołączone są specjalne szpilki, którymi przytwierdzimy ją do podłoża. Wewnątrz tunelu mamy dość przestrzeni do wygodnego poruszania się po nim. Tunel w najwyższym punkcie ma 199 cm, a w ścianie przedniej i tylnej znajdują się praktyczne drzwi, które są podzielone na dwie części. Dzięki temu o wiele łatwiej jest zadbać o właściwą temperaturę i cyrkulację powietrza. Jeśli zajdzie potrzeba możemy zdecydować się na dodatkowy otwór wentylacyjny w ścianie bocznej tunelu.

Ogórek – tunel na ogórki do ogrodu 3x5 m - stelaż

Możliwe jest dokupienie półek przeznaczonych specjalnie do modelu Ogórek. Półka ma 75 cm szerokości, 30 cm głębokości i 100 cm wysokości. Zapewni dodatkowe miejsce na narzędzia ogrodowe, sadzonki, czy zioła.

Ogórek tunel do ogrodu 3x5 półka

Produkt został wyprodukowany całkowicie w Polsce - daje to stały dostęp do części zamiennych a także wspiera Polską gospodarkę. Polska marka PTF to gwarancja najwyżej jakości ogrodniczych tuneli foliowych. Producent specjalizuje się w wytwarzaniu produktów, które umożliwiają samodzielną uprawę pomidorów, ogórków, papryki, sałaty oraz innych warzyw, owoców a także kwiatów. Rozwiązania oferowane przez PTF gwarantują łatwe, przyjemne oraz wygodne użytkowanie produktów. Montaż tuneli jest bardzo prosty, nawet dla niewprawionej w tym osoby.

Poniżej film ukazujący odporność tunelu foliowego na wiatr:

Zamawiając Ogórek – tunel na ogórki do ogrodu 3x5 m (13m2) otrzymują Państwo:

 • komplet elementów konstrukcyjnych wykonanych z PCV
 • zestaw wsporników oraz podpór
 • folię 4 sezonową z wgrzanym sznurkiem oraz z zapasem do wkopania - Marma
 • dwoje drzwi z konstrukcją dzieloną
 • instrukcję montażu

Wymiary elementów zestawu:

Ogórek – tunel na ogórki do ogrodu 3x5 m - wymiary

 • szerokość: 2,83 m
 • długość: 4,71 m
 • wysokość w szczycie: 1,99 m
 • wysokość ściany: 1,3 m
 • szerokość ściany : 4,71 m
 • wysokość drzwi: 1,70 m
 • szerokość drzwi: 0,75 m
 • długość krokwi: 1,5 m
 • powierzchnia upraw: 13 m2
 • wymiary profilu: 30x30mm, o grubości ścianki 1,5mm.

 

Konstrukcja: PCV
Folia: 4 sezonowa, 3 warstwowa marki Marma

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 470
Szerokość [cm] 280
Wysokość [cm] 200
Powierzchnia [m2] 11,5
Stelaż PCV
Kolor przezroczysty
Otwieranie drzwi
Wejście Z dwóch stron

Dostawa i montaż mebli:

Tunel dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczkach pakowanych przez producenta.

Tunel przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Należy do zmontować zgodnie z załączoną instrukcją. Montaż jest nieskomplikowany - nawet dla niewprawionej osoby.

Instrukcja montażu: Ogórek 2,83x4,71 - 13m2.

Montaż tunelu Ogórek do ogrodu

Gwarancja:

Tunel objęty jest 24 miesięczną gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.