Ogórek – tunel z folii do ogrodu 3x3 m (9m2)

Ogórek – tunel z folii do ogrodu 3x3 m
kliknij i zobacz 7 zdjęć
(kod: 17679) Produkt wyprodukowany w Polsce PTF Polska
2,83x3,15 m 2,83x3,93 m 2,83x4,71 m 2,83x6,27 m
Popularne folie coraz częściej wykorzystywane są do tego by odpowiednio zadbać o swoje uprawy zorganizowane w przydomowym ogródku lub na działce. Tunele foliowe zapewniają roślinom ochronę przed wiatrem, deszczem czy nadmiernym nasłonec... pełny opis

759 zł

649 zł

+ dostawa 29 zł
Kup na raty: 20 x 33,90zł
Wysyłka do 4 dni
kod: 17679

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 315
Szerokość [cm] 280
Wysokość [cm] 200
Powierzchnia [m2] 9
Stelaż PCV
Kolor przezroczysty
Otwieranie drzwi
Wejście Z dwóch stron

Opis produktu

Popularne folie coraz częściej wykorzystywane są do tego by odpowiednio zadbać o swoje uprawy zorganizowane w przydomowym ogródku lub na działce. Tunele foliowe zapewniają roślinom ochronę przed wiatrem, deszczem czy nadmiernym nasłonecznieniem. Tunel z folii do ogrodu 3x3 m Ogórek to doskonała propozycja dla osób, których hobby jest uprawianie roślin. Świetnie wykonany tunel jest trwały i bardzo funkcjonalny.

Ogórek – tunel z folii do ogrodu 3x3 m - front

W tunelu z folii do ogrodu 3x3 m Ogórek mamy do dyspozycji 9 m2, to dość spora powierzchnia do posadzenia swoich ulubionych warzyw czy kwiatów. Konstrukcja tunelu jest stabilna dzięki zastosowaniu rurek PCV o kwadratowym profilu 30 mm. Gęste rozmieszczenie modułów, polipropylenowe złączki, zastosowanie podpór i wsporników sprawia, że całość po złożeniu jest bardzo stabilna. Stelaż nie podlega też działaniom korozji.

Ogórek – tunel z folii do ogrodu 3x3 m - bok

Na konstrukcję kładzie się bezpieczną i wytrzymałą folię czterosezonową, wzmocnioną specjalnym, wgrzanym sznurkiem. U szczytu tunelu, zarówno w części przedniej jak i tylnej, umieszczone są funkcjonalne drzwi, które ułatwiają poruszanie się w namiocie o wysokości 199 cm. Dzielone na dwie części drzwi ułatwiają także dbanie o odpowiednią temperaturę oraz właściwą cyrkulację powietrza. W razie potrzeby możemy zamówić wykonanie dodatkowego otworu wentylacyjnego w ścianie bocznej. Do folii dodawane są specjalne szpilki, którymi przytwierdza się ją do podłoża.

Ogórek – tunel z folii do ogrodu 3x3 m - stelaż

Do tunelu polecamy dokupienie półek przeznaczonych specjalnie do modelu Papryka. Dwupoziomowa półka o wymiarach 75x30x100 cm waży 5kg, zapewni dodatkowe miejsce na przechowywanie narzędzi ogrodowych, sadzonek, czy ziół. Półkę mocuje się do głównej konstrukcji.

Ogórek tunel do ogrodu 3x3 półka

Produkt został wyprodukowany całkowicie w Polsce - daje to stały dostęp do części zamiennych a także wspiera Polską gospodarkę. Polska marka PTF to gwarancja najwyżej jakości ogrodniczych tuneli foliowych. Producent specjalizuje się w wytwarzaniu produktów, które umożliwiają samodzielną uprawę pomidorów, ogórków, papryki, sałaty oraz innych warzyw, owoców a także kwiatów. Rozwiązania oferowane przez PTF gwarantują łatwe, przyjemne oraz wygodne użytkowanie produktów. Montaż tuneli jest bardzo prosty, nawet dla niewprawionej w tym osoby. 

Jeśli z jakiegoś powodu zostanie uszkodzona jedna z części tunelu z folii do ogrodu 3x3 m Ogórek możemy dokupić pojedynczy element. W ten sposób nie jesteśmy narażeni na duże koszty eksploatacji.

Poniżej film ukazujący odporność tunelu foliowego na wiatr:

Zamawiając Ogórek – tunel z folii do ogrodu 3x3 m (9m2) otrzymują Państwo:

 • komplet elementów konstrukcyjnych wykonanych z PCV
 • zestaw wsporników oraz podpór
 • folię 4 sezonową z wgrzanym sznurkiem oraz z zapasem do wkopania - Marma
 • dwoje drzwi z konstrukcją dzieloną
 • instrukcję montażu

Wymiary elementów zestawu:

Ogórek – tunel z folii do ogrodu 3x3 m - wymiary

 • szerokość: 2,83 m
 • długość: 3,15 m
 • wysokość w szczycie: 1,99 m
 • wysokość ściany: 1,3 m
 • szerokość ściany : 3,15 m
 • wysokość drzwi: 1,70 m
 • szerokość drzwi: 0,75 m
 • długość krokwi: 1,5 m
 • powierzchnia upraw: 9 m2
 • wymiary profilu: 30x30mm, o grubości ścianki 1,5mm.

 

Konstrukcja: PCV
Folia: 4 sezonowa, 3 warstwowa marki Marma

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 315
Szerokość [cm] 280
Wysokość [cm] 200
Powierzchnia [m2] 9
Stelaż PCV
Kolor przezroczysty
Otwieranie drzwi
Wejście Z dwóch stron

Dostawa i montaż mebli:

Tunel dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczkach pakowanych przez producenta.

Tunel przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Należy do zmontować zgodnie z załączoną instrukcją. Montaż jest nieskomplikowany - nawet dla niewprawionej osoby.

Instrukcja montażu: Ogórek 2,83x3,15 - 9m2.

Montaż tunelu Ogórek do ogrodu

Gwarancja:

Tunel objęty jest 24 miesięczną gwarancją polskiego producenta. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.