Ogrodowy tunel foliowy Hobby wielowegetacyjny 7,5x2m

(kod: 21126) Produkt wyprodukowany w Polsce Krosagro
2 599 zł + dostawa 125 zł

Kup na raty: 20 x 136,20zł

 • Wysyłka w 5 do 7 dni
 • kod: 21126

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 750
Szerokość [cm] 200
Wysokość [cm] 200
Kolor biały
Otwieranie drzwi
Stelaż metalowy

Opis produktu

Tunel foliowy jest idealną alternatywą dla montowanych na stałe szklarni. Dzięki swej lekkiej konstrukcji opartej na ramie można go łatwo i szybko przenosić w różne miejsca bez konieczności demontażu. Tunel zapewni roślinom odpowiednie warunki do szybkiego wzrostu oraz ochroni je przed szkodliwym działaniem wysokich i niskich temperatur, obfitych deszczy, czy silnych wiatrów.

Tunel foliowy wielowegetacyjny 7,5x2x2

Konstrukcja jest niezwykle wytrzymała, jest odporna na wysokie temperatury i na mróz. W okresie zimowym nie ma konieczności składania stelażu. Należy jedynie zdjąć folię, osuszyć i przechowywać w zadaszonym miejscu. Stelaż wykonano z ogniowo ocynkowanych rur o średnicy 25 mm, co zapewnia im odporność na korozję.

Tunel foliowy wentylacja 7,5x2x2

Dzięki zastosowaniu bocznego, obustronnego systemu wietrzenia rośliny mają zapewnioną odpowiednią wentylację powietrza. Dzięki temu istnieje możliwość zebrania plonów kilka razy w roku zależnie od rodzaju uprawy. Transparentna dwusezonowa folia UV2 zapewnia odpowiednią termoizolację oraz przepuszczalność świata wynoszącą 95%. 

Tunel foliowy dodatkowe drzwi 7,5x2x2

Możliwe jest dokupienie dodatkowych drzwi, oraz wydłużenie tunelu o dowolną ilość łuków. W ofercie dostępna jest również pięciosezonowa folia UV5. W zestawie dołączone są wszystkie niezbędne do montażu śrubki, klipsy, nakrętki i łączniki. 

Poniżej film prezentujący montaż tunelu:

Wymiary elementów zestawu:

Tunel wielowegetacyjny 750cm

 • Długość: 7,5 m
 • Wysokość: 2 m
 • Szerokość: 2 m
 • Powierzchnia użytkowa: 15 m2
 • Szerokość drzwi: 0,6m
 • Wysokość drzwi: 1,8m
 • Rozstaw między łukami: 1,25 m
 • Średnica rurek: 25 mm
 • Grubość ścianki rurek: 0,8mm-1,2mm
 • Rodzaj folii: UV2
 • Grubość folii: 120μm

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 750
Szerokość [cm] 200
Wysokość [cm] 200
Kolor biały
Otwieranie drzwi
Stelaż metalowy

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany za pośrednictwem firm kurierskich, wysyłany w ubezpieczonych paczkach. Do paczki dołączona jest instrukcja samodzielnego montażu. Kurier nie ma obowiązku wniesienia przesyłki do lokalu klienta.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

szklarnia tunel foliowy tunel foliowy z rurek pcv tunel foliowy ogrodniczy focus garden tunel foliowy opinie sprzedam tunel foliowy konstrukcja sprzedam tunel foliowy używany tunel foliowy ogrodniczy metalowy tunel foliowy używany sprzedam tunel foliowy stokrotka ogrodowy tunel foliowy Szklarnia 3 x 8 Stal Tunel foliowy ogrodniczy stelaż tunel foliowy

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×