Ogrodowy tunel foliowy Hobby wielowegetacyjny 7,5x2m

Tunel foliowy hobby wielowegetacyjny 7,5x2x2
kliknij i zobacz 8 zdjęć
(kod: 21126) Produkt wyprodukowany w Polsce Krosagro
7,5 m 6,25 m 5 m
2 m 3 m 4 m
Wielowegetacyjny Jednowegetacyjny
1 2
UV2 UV5
Tunel foliowy jest idealną alternatywą dla montowanych na stałe szklarni. Dzięki swej lekkiej konstrukcji opartej na ramie można go łatwo i szybko przenosić w różne miejsca bez konieczności demontażu. Tunel zapewni roślinom odpowiednie... pełny opis
1 754 zł
+ dostawa 100 zł
Kup na raty: 20 x 92,69zł
Wysyłka w 5 do 7 dni
kod: 21126

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 750
Szerokość [cm] 200
Wysokość [cm] 200
Kolor biały
Otwieranie drzwi
Stelaż metalowy

Opis produktu

Tunel foliowy jest idealną alternatywą dla montowanych na stałe szklarni. Dzięki swej lekkiej konstrukcji opartej na ramie można go łatwo i szybko przenosić w różne miejsca bez konieczności demontażu. Tunel zapewni roślinom odpowiednie warunki do szybkiego wzrostu oraz ochroni je przed szkodliwym działaniem wysokich i niskich temperatur, obfitych deszczy, czy silnych wiatrów.

Tunel foliowy wielowegetacyjny 7,5x2x2

Konstrukcja jest niezwykle wytrzymała, jest odporna na wysokie temperatury i na mróz. W okresie zimowym nie ma konieczności składania stelażu. Należy jedynie zdjąć folię, osuszyć i przechowywać w zadaszonym miejscu. Stelaż wykonano z ogniowo ocynkowanych rur o średnicy 25 mm, co zapewnia im odporność na korozję.

Tunel foliowy wentylacja 7,5x2x2

Dzięki zastosowaniu bocznego, obustronnego systemu wietrzenia rośliny mają zapewnioną odpowiednią wentylację powietrza. Dzięki temu istnieje możliwość zebrania plonów kilka razy w roku zależnie od rodzaju uprawy. Transparentna dwusezonowa folia UV2 zapewnia odpowiednią termoizolację oraz przepuszczalność świata wynoszącą 95%. 

Tunel foliowy dodatkowe drzwi 7,5x2x2

Możliwe jest dokupienie dodatkowych drzwi, oraz wydłużenie tunelu o dowolną ilość łuków. W ofercie dostępna jest również czterosezonowa folia UV5. W zestawie dołączone są wszystkie niezbędne do montażu śrubki, klipsy, nakrętki i łączniki. 

Wymiary elementów zestawu:

Tunel wielowegetacyjny 750cm

 • Długość: 7,5 m
 • Wysokość: 2 m
 • Szerokość: 2 m
 • Powierzchnia użytkowa: 15 m2
 • Szerokość drzwi: 0,6m
 • Wysokość drzwi: 1,8m
 • Rozstaw między łukami: 1,25 m
 • Średnica rurek: 25 mm
 • Grubość ścianki rurek: 0,8mm-1,2mm
 • Rodzaj folii: UV2
 • Grubość folii: 120μm

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 750
Szerokość [cm] 200
Wysokość [cm] 200
Kolor biały
Otwieranie drzwi
Stelaż metalowy

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany za pośrednictwem firm kurierskich, wysyłany w ubezpieczonych paczkach. Do paczki dołączona jest instrukcja samodzielnego montażu. Kurier nie ma obowiązku wniesienia przesyłki do lokalu klienta.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.