Olej do konserwacji drewna - 500ml - Natural Wood Panels

(kod: 17878) Produkt wyprodukowany w Polsce Natural Wood Panels
20 zł + dostawa 16 zł
Dla zamówienia powyżej 246 zł - dostawa GRATIS!

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Opis produktu

Natural Wood Panels do tworzenia dekoracji ściennych wykorzystuje najwyższej jakości drewno, które zostało starannie wyselekcjonowane. Przy zastosowaniu odpowiedniej i systematycznej konserwacji drewno zachowa świetność przez długie lata.

Merbau Natural Wood Panels

Naturalny olej lniany to doskonały środek do impregnacji drewnanych paneli marki Natural Wood Panels. Zastosowanie go jako środka pielęgnacyjnego doskonale uwydatnia strukturę oraz naturalny odcień drewna.

Olej tłoczony jest na zimno, nie ma w nim żadnych dodatków. Po wyschnięciu olej pozostaje matowy, zaś po kilku dniach polimeryzuje się zapewniając bardzo dobrą ochronę drewna przed wilgocią i zabrudzeniami.

Przeznaczenie: Pielęgnacja wszystkich gatunków drewna.

Olej do drewna Natural Wood Panels

 

Wymiary elementów zestawu:

  • Pojemność: 500ml
  • Przeznaczenie: Pielęgnacja wszystkich gatunków drewna - produkty Natural Wood Panels
  • Olej lniany - bezbarwny

Podana cena dotyczy 500ml oleju.

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Panele drewniane Natural Wood Panels są bardzo proste w montażu – wystarczy przykleić je klejem montażowym dobrej jakości. Panele należy przyklejać na ścianie w bezpośrednim sąsiedztwie, uprzednio nakładając na nie odpowiednią ilość kleju.
Do każdego zamówienia dołączona jest instrukcja montażu.

 

Montaż Panele NWP

 

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Wyszukiwania powiązane z produktem:

skrzynia ogrodowa keter rockwood 570l efekt drewna

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x