Optima/Venecja 6+1 Modern Brown zestaw ogrodowy technorattan

Optima/Venecja 6+1 Modern Brown zestaw ogrodowy technorattan
kliknij i zobacz 5 zdjęć
(kod: 19538) Focus Garden
Zestaw ogrodowy z technorattanu Optima/Venecja 6+1 Modern Brown spełni oczekiwania wszystkich, którzy szukają gustownego, wygodnego i niezawodnego kompletu jadalnianego dla 6 osób. W skład zestawu wchodzi 6 krzeseł oraz duży stół. Pre... pełny opis

2 499 zł

1 499 zł

i dostawa GRATIS!
Kup na raty: 20 x 74,95zł
Wysyłka w 3 do 5 dni
kod: 19538

Kluczowe parametry:

Materiał technorattan
Przeznaczenie obiadowe
Kolor brązowy
Liczba miejsc 6
Wykończenie technorattanowe
Struktura okrągła
Stelaż stalowy
Montaż montażu wymaga tylko stół
Kształt blatu prostokątny
Poduszki w zestawie brak

Opis produktu

Zestaw ogrodowy z technorattanu Optima/Venecja 6+1 Modern Brown spełni oczekiwania wszystkich, którzy szukają gustownego, wygodnego i niezawodnego kompletu jadalnianego dla 6 osób. W skład zestawu wchodzi 6 krzeseł oraz duży stół. Prezentowany komplet ma brązowy kolor plecionki. Meble ogrodowe Optima/Venecja 6+1 Modern Brown wyróżniają się piękną stylistyką i wysokim komfortem. Doskonale nadają się zarówno do użytku zewnętrznego, jak i mogą stanowić wyposażenie hotelu czy ogródka restauracyjnego.

Sztaplowanie krzeseł technorattan Optima Modern Brown

Komplet został wykonany z technorattanu. Jest to najwyżej jakości syntetyczna plecionka, która cechuje się odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne. Staranny wyplot z oryginalnego technorattanu w różnych odcieniach brązu daje bardzo ładny efekt. Meble nie wymagają konserwacji i są bardzo łatwe do utrzymania czystości. Stelaż wykonano ze stali malowanej proszkowo w celu ochrony przed rdzewieniem. Stalowa konstrukcja zapewnia odpowiednią sztywność mebli.

Blat stołu Torino - szyba hartowana

Siedziska krzeseł zostały dodatkowo wzmocnione od spodu, aby nie zapadały się pod obciążeniem. Krzesła można sztaplować, czyli wkładać jedno w drugie, co oszczędza miejsca podczas przechowywania. Aluminiowe zakończenie nóg zapobiega rozwarstwieniu się wyplotu i dodaje meblom szykowności. Elegancki charakter stołu podkreśla blat z hartowanego szkła, przez który widać ozdobny wyplot z technorattanu. Szerokie nogi zapewniają odpowiednią stabilność stołu.

Plecionka technorattan Modern Brown

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Stół:

  • Długość: 150 cm
  • Szerokość: 90 cm
  • Wysokość: 70 cm

Krzesło:

  • Szerokość: 59 cm
  • Głębokość: 55 cm
  • Wysokość: 80 cm

Kluczowe parametry:

Materiał technorattan
Przeznaczenie obiadowe
Kolor brązowy
Liczba miejsc 6
Wykończenie technorattanowe
Struktura okrągła
Stelaż stalowy
Montaż montażu wymaga tylko stół
Kształt blatu prostokątny
Poduszki w zestawie brak

Dostawa i montaż mebli:

Zestaw dostarczany jest przez firmę kurierską na palecie. Krzesła są dostarczane w całości, stół jest przeznaczony do samodzielnego, prostego montażu.

Gwarancja:

Meble objęte są 12 miesięczną gwarancją.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.