Kup w ciągu: 4h 55m 33s - wyślemy jeszcze dziś

OUTLET W - Actona Goldington stolik kawowy z drewnianym blatem

(kod: 33003) Actona
700 zł 299 zł i dostawa GRATIS!
  • Planowana wysyłka: DZISIAJ, pt, 13.12.2019
  • Zamów do: g. 11:00, piątek, 13.12.2019
  • Pozostało: 4h 55min
  • kod: 33003

Produkt pełnowartościowy dostępny tutaj:

OUTLET - informacja:

Oferowany produkt posiada lub może posiadać wady w związku z tym oferowana cena jest istotnie obniżona i uwzględniająca jego niepełnowartościowość, wadliwość.

  • cena obniżona z uwagi na zniszczone opakowanie produktu
  • uszkodzenia - zdjęcia w galerii

Produkty oferowane w cenach wyprzedażowych są tylko okresowe w ograniczonych ilościach i ich dostępność zmienia się na bieżąco. W przypadku tych produktów nie ma możliwości rezerwacji, ani odroczenia terminu realizacji.

Produkty pochodzą ze zwrotów i reklamacji dokonywanych przez Klientów, bądź mogły ulec uszkodzeniu w procesie dostawy.

W przypadku posiadania więcej niż 1 sztuki produktu wysyłane są one według ustawienia w magazynie – nie ma możliwości „wybrania mniej uszkodzonego”.

Nie prowadzimy szczegółowej ewidencji uszkodzeń poszczególnych egzemplarzy, dlatego nawet pomimo pytań nie prześlemy Państwu zdjęć uszkodzonych elementów i informacji czy akurat dla tego konkretnego egzemplarza uszkodzenie dotyczy kartonu, czy samego produktu. W przypadku posiadania powyższych informacji zostały one umieszczone poniżej.

Produkty z kategorii OUTLET nie są objęte gwarancją. Przysługuje dla nich standardowe prawo zwrotu bez podawania przyczyny w terminie 14 dni od daty dostawy pod warunkiem pokrycia kosztów dostawy zwrotnej.

Gwarancja:

Produkty z kategorii OUTLET nie są objęte gwarancją. Przysługuje dla nich standardowe prawo zwrotu bez podawania przyczyny w terminie 14 dni od daty dostawy pod warunkiem pokrycia kosztów dostawy zwrotnej.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Wymiary elementów zestawu:

Actona Goldington stolik kawowy z drewnianym blatem - wymiary

Wymiary:

  • wysokość: 45 cm
  • średnica: 80 cm

Podstawa: stal malowana proszkowo

Blat: płyta MDF

Kolor: czarny, dąb

Waga: 13,11 kg

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są przez kuriera w ubezpieczonej paczce. Prosimy aby sprawdzić paczkę przy dostawcy. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia należy sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się z obsługą sklepu internetowego.

Produkt przeznaczony do samodzielnego montażu.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Wyszukiwania powiązane z produktem:

tunel foliowy z drewnianym szkieletem krzesło szare z drewnianymi nogami

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×