Panton krzesło KR017 czerwony połysk

(kod: 17987) Świat-Krzeseł
275 zł

Produkt niedostępny

kod: 17987

Opis produktu

Panton krzesło KR017 czerwony połysk charakteryzuje się oryginalnym kształtem wzorowanym na literze "S". Jest ciekawą propozycją na wystrój wnętrza jadalni, sali konferencyjnej, restauracji lub kawiarni. Wykorzystane do jego stworzenia materiały sprawiają, że nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz.

Kształt krzesła wykonanego z tworzywa sztucznego inspirowany jest projektami znanego projektanta. ABS - materiał, z którego wyprodukowano krzesło, jest bardzo wytrzymały, odporny na zadrapania oraz na działanie czynników pogodowych. Znakomicie radzi sobie także z upływem czasu długo zachowując swój atrakcyjny wygląd. Powierzchnia krzesła została wykończona na wysoki połysk.

Siedzisko krzesła Panton KR017 czerwony połysk jest anatomicznie wyprofilowane, co oznacza wysoki komfort dla użytkownika.

Konstrukcja krzesła Panton waży zaledwie 5 kilogramów i wytrzymuje maksymalne obciążenie do 130 kilogramów.

Panton krzesło KR017 czerwony połysk oferuje możliwość sztaplowania. Moża je składać jedno na drugim, co pozwala zaoszczędzić sporo miejsca. To szczególnie zaleta dla lokali gastronomicznych i sal weselnych, które składują meble, gdy nie są one aktualnie potrzebne.

Wymiary elementów zestawu:

  • wysokość: 83 cm
  • szerokość: 57 cm
  • głębokość: 58 cm
  • wysokość siedziska: 44 cm
  • maksymalne obciążenie: 130 kg
  • waga: 5 kg

Dostawa i montaż mebli:

Krzesło dostarcza firma kurierska w ubezpieczonej paczce. Prosimy o sprawdzenie przesyłki w obecności kuriera. W przypadku zauważenia uszkodzenia należy spisać protokół szkody i powiadomić o tym fakcie biuro obsługi klienta sklepu internetowego.

Krzesła dostarczane są w stanie do natychmiastowego użycia.

Gwarancja:

Produkt objęty gwarancją: roczną w przypadku zakupu na paragon lub dwuletnią przy zakupie na fakturę.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x