Parma/Torino 6+1 Grey z Poduszkami zestaw technorattanowy

(kod: 15948) Focus Garden
2 299 zł

Produkt niedostępny

kod: 15948

Opis produktu

Zestaw Parma/Torino 6+1 Grey z poduszkami oferuje sześć miesj siedzących. W skład kompletu wchodzi sześć sztaplowanych krzeseł z podłokietnikami i poduszkami na siedzeniach oraz prostokątny stół z blatem z hartowanego szkła. Zestaw obiadowy z technorattanu doskonale nadaje się do używania wewnątrz, w domu czy w mieszkaniu, jak i na zewnatrz, w przydomowym ogrodzie.

Meble z zestawu obiadowego Parma/Torino 6+1 Grey z poduszkami wykonane są z technorattanu opierającego się na solidnej aluminiowej konstrukcji. Technorattan użyty do produkcji mebli jest wodoodporny, odporny na działanie promieni UV, a także niestraszne mu są rozmaite warunki pogodowe, czy to zima czy upalny, letni dzień. 

Aluminiowa konstrukcja malowana proszkowo jest odporna na rdzę i doskonale utrzymuje stabilność mebli. Dużą zaletą materiałów użytych do wykonania mebli jest brak konieczności konserwacji i łatwość w utrzymaniu. Do czyszczenia mebli wystarczy bowiem tylko woda. 

Krzesła ogrodowe z zestawu Parma/Torino są sztaplowane, co oznacza że składa się jedno na drugie. To oszczędza dużo przestrzeni przy przechowywaniu mebli po zakończonym sezonie. Poduszki na siedziska dołączone do krzeseł mają poszewki z zamkiem błyskawicznym, dzięki czemu w bardzo łatwy sposób będziecie mogli je uprać w razie zabrudzenia.

Prostokątny stół posiada blat z hartowanego szkła, w eleganckim ciemnym odcieniu. Stół jest bezpieczny, a jego blat potrafi sporo wytrzymać. 

Zestaw PARMA/TORINO 6+1 Grey z poduszkami to także świetna oferta dla restauracji, hoteli czy kawiarni.

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe

Zamawiając Parma/Torino 6+1 Grey z Poduszkami zestaw technorattanowy otrzymują Państwo:

  • sześć krzeseł z podłokietnikami
  • poduszki na siedzenia
  • prostokątny stół

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary krzeseł:

  • szerokość: 58 cm
  • głębokość: 60,5 cm
  • wysokość: 92,5 cm
  • maksymalne obciążenie: 120 kg

Wymiary stołu:

  • długość: 150 cm
  • szerokość: 90 cm
  • wysokość: 73 cm

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są przez firmę kurierską. Krzesła są gotowe do użycia natychmiast po rozpakowaniu, natomiast stół przeznaczony jest do samodzielnego, prostego montażu według załączonej instrukcji.

Gwarancja:

Gwarancja na zestaw wynosi jeden rok.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

skrzynia na narzędzia ogrodowe z poduszkami

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×