Stolik z technorattanu Perfect Cafe 80x80cm

(kod: 13899) Focus Garden
699 zł

Produkt niedostępny

kod: 13899

Opis produktu

Stolik z technorattanu Perfect Cafe to oryginalny stół idealny na poranną kawę. Kształt blatu sprawia, że stół jest bardzo praktyczny i ustawny. Duża kwadratowa podstawa jest odpowiednio wyważona i zapewnia stabilność stołu, nie zabierając przy tym miejsca na nogi siedzących przy nim osób. Stół jest przeznaczony dla dwóch do czterech osób. Elegancja, stabilność i małe gabaryty sprawiają, że stolik Perfect Cafe znakomicie sprawdzi się w kawiarni, restauracji ale i w domowym otoczeniu.

Kwadratowy stolik został wykonany z technorattanu o odcieniu brązu. Podstawa stołu to szczotkowane, ozdobne aluminium. Kwadratowy blat jest zrobiony z hartowanej szyby zapewniającej bezpieczeństwo. Szkło położone jest na gumowych przyssawkach, dzięki czemu nie przesuwa się na blacie. Użyte tworzywa charakteryzują się odpornością na zmienne warunki atmosferyczne oraz promieniowanie UV. Są nie tylko odporne na słończe i deszcz, ale i łatwe do pielęgnacji.

Stolik idealnie współgra z krzesłami NAPOLI, VALENCJA i NEGROS.

Zobacz także powiązane: stoły technorattan, meble technorattanowe

Wymiary elementów zestawu:

  • Długość: 800mm
  • Szerokość: 800mm
  • Wysokość: 740mm                                                                                            

Dostawa i montaż mebli:

Stół dostarczany jest przez firmę kurierską. Stół przeznaczony jest do samodzielnego montażu według załączonej instrukcji w języku polskim.

Gwarancja:

Stolik objęty 12 miesięczną gwarancją.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

meble z technorattanu corfu meble ogrodowe z technorattanu corfu skrzynki balkonowe z technorattanu skrzynie ogrodowe z technorattanu skrzynia z technorattanu z siedziskiem skrzynka balkonowa z technorattanu skrzynie z technorattanu na poduszki skrzynia tarasowa na poduszki z technorattanu skrzynia z technorattanu brązowa skrzynia z technorattanu 90cm z siedziskiem skrzynia tarasowa z siedziskiem z technorattanu skrzynia z technorattanu na poduszki

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x