Zestaw technorattanowy Perfect

(kod: 13729) Focus Garden
1 599 zł

Produkt niedostępny

kod: 13729

Opis produktu

Meble technorattanowe Perfect to elegancki zestaw obiadowy dla czterech osób. Unikalnego wyglądu nadaje mu stół kwadratowy o bokach długości 80cm zamocowany na jednej nodze ze szczotkowaną, aluminiową stopką. Na górze blatu jest bezpieczna, hartowana szyba, a pod nią plecionka z brązowego technorattanu. 

W skład kompletu wchodzą cztery krzesła z zaokrąglonymi podłokietnikami. Krzesła posiadają aluminiowe stelaże, są lekkie, trwałe i nie ulegają korozji nawet pod wpływem wilgoci. Krzesła można sztaplować, tzn. wstawiać jedno w drugie, dzięki czemu zajmują dużo mniej miejsca w czasie przechowywania. 

Istnieje możliwość dokupienia poduszek na siedziska - w kolorze: ecru lub caffe latte w cenie 30zł/szt.

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Stół:

  • długośc: 80cm
  • szerokość: 80cm
  • wysokość: 74cm

Krzesło:

  • szerokość: 57cm
  • głębokość: 57cm
  • wysokość oparcia: 91cm
  • max. obciążenie: 120kg

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej na paletach. Przeznaczone są do samodzielnego montażu - w tym przypadku należy przykręcić nogi do stołu.

Gwarancja:

Meble technorattanowe Perfect objęte są 12 miesięczną gwarancją.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×