Drewniana pergola ogrodowa Ambience - 3x5m

(kod: 03478) Produkt wyprodukowany w Polsce
5 493 zł + dostawa 159 zł

Kup na raty: 20 x 282,60zł

 • Wysyłka do 5 tygodni
 • kod: 03478

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 500
Materiał drewno
Szerokość [cm] 300
Wysokość [cm] 290

Opis produktu

Pergola ogrodowa Ambience to wygodne rozwiązanie łączące zadaszenie oraz pergolę ogrodową w jedno. Altanka posiada powierzchnię o wymiarze 15m2 - jest to prostokąt o wymiarach 5m x 3m. Zadaszenie znajduje się odpowiednio wysoko - 290cm u szczytu - dzięki czemu zyskujemy przestronne miejsce do wypoczynku w ogrodzie.

Górna część pergoli posiada łukowaty kształt z poprzecznymi belkami - dzięki temu stworzyć możemy naturalny, zielony dach z roślin, które wić będą się po górnej konstrukcji. Tego typu konstrukcja służyć może nie tylko jako wolno stojący element w ogrodzie - sprawdzi się także jako zadaszenie tarasu. Tego typu drewniany taras doskonale sprawdzi się zarówno do wykończenia domów nowoczesnych jak i klasycznych.

Pergola ogrodowa drewniana

Pergola Ambience wykonana jest z drewna, które samo w sobie doskonale się prezentuje. Drewno w celu zabezpieczenia poddane zostało impregnacji ciśnieniowej. Gwarantuje to trwałość oraz wytrzymałość drewna przez długi czas. Do procesu użyto preparatu Tanalith®E renomowanej brytyjskiej firmy Lonza Protection.

Altana ogrodowa drewniana może być malowana samodzielnie farbami oraz preparatami przeznaczonymi do malowania drewna ogrodowego.

Drewniana altanka ogrodowa

Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu - zaprojektowany w taki sposób, aby był prosty do zamontowania także dla mniej doświadczonych osób.

Uwaga! Pergole nie zawierają w zestawie kotew! W przypadku montażu w gruncie polecamy zakup szpiców metalowych do kantówki, natomiast w przypadku montażu na twardej powierzchni, polecamy podstawki metalowe.

Drewniana pergola Ambiance składa się z:

 • 6 łuków 4,4 x 13,2 x 360 cm
 • 10 kratek angielskich 90 x 90 cm
 • 20 wstawek trójkątnych 45 x 45 cm
 • 12 słupów 9 x 9 cm
 • 9 rajterów 4,5 x 9 cm

Wymiary elementów zestawu:

Pergola Ambience wymiary

Wymiary zewnętrzne:

 • wysokość: 290 cm
 • szerokość: 300 cm
 • głębokość: 500 cm

Wymiary zewnętrzne zadaszenia:

 • szerokość: 360 cm
 • głębokość: 500 cm

Wymiary wewnętrzne:

 • wysokość: 240 - 290 cm
 • szerokość: 280 cm
 • głębokość: 500 cm

Powierzchnia podłogi:

 • 15m2

Materiał: drewno poddane impregnacji ciśnieniowej

UWAGA!! Pergola nie posiada w komplecie podłogi!!!

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 500
Materiał drewno
Szerokość [cm] 300
Wysokość [cm] 290

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa produktu za pośrednictwem firmy kurierskiej. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu - zaprojektowany w taki sposób, aby był prosty do zamontowania także dla mniej doświadczonych osób. Do każdego produktu dodawana jest szczegółowa instrukcja montażu.

Uwaga! Pergole nie zawierają w zestawie kotew! W przypadku montażu w gruncie polecamy zakup szpiców metalowych do kantówki, natomiast w przypadku montażu na twardej powierzchni, polecamy podstawki metalowe.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 10cio letnią gwarancją odporności na butwienie drewna przy zastosowaniu bez kontaktu z gruntem.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławka ogrodowa drewniana biała ławka ogrodowa drewniana składana huśtawka ogrodowa drewniana ławka ławka ogrodowa żeliwno drewniana ławka ogrodowa drewniana noga lawka ogrodowa drewniana ze skrzynia skrzynia ogrodowa siedzisko drewniana ławka skrzynia ogrodowa drewniana ławko skrzynia ogrodowa drewniana ławka ogrodowa ze skrzynią drewniana skrzynka narzedziowa ogrodowa drewniana drewniana skrzynia ogrodowa z siedziskiem

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×