Drewniana pergola ogrodowa Ambience - 3x5m

(kod: 03478) Produkt wyprodukowany w Polsce
brak tak
Pergola ogrodowa Ambience to wygodne rozwiązanie łączące zadaszenie oraz pergolę ogrodową w jedno. Altanka posiada powierzchnię o wymiarze 15m2 - jest to prostokąt o wymiarach 5m x 3m. Zadaszenie znajduje się odpowiednio wysoko - 2... pełny opis
5 193 zł
+ dostawa 159 zł
Kup na raty: 20 x 267,60zł
Wysyłka do 5 tygodni
kod: 03478

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 500
Szerokość [cm] 300
Wysokość [cm] 290
Materiał drewno

Opis produktu

Pergola ogrodowa Ambience to wygodne rozwiązanie łączące zadaszenie oraz pergolę ogrodową w jedno. Altanka posiada powierzchnię o wymiarze 15m2 - jest to prostokąt o wymiarach 5m x 3m. Zadaszenie znajduje się odpowiednio wysoko - 290cm u szczytu - dzięki czemu zyskujemy przestronne miejsce do wypoczynku w ogrodzie.

Górna część pergoli posiada łukowaty kształt z poprzecznymi belkami - dzięki temu stworzyć możemy naturalny, zielony dach z roślin, które wić będą się po górnej konstrukcji. Tego typu konstrukcja służyć może nie tylko jako wolno stojący element w ogrodzie - sprawdzi się także jako zadaszenie tarasu. Tego typu drewniany taras doskonale sprawdzi się zarówno do wykończenia domów nowoczesnych jak i klasycznych.

Pergola ogrodowa drewniana

Pergola Ambience wykonana jest z drewna, które samo w sobie doskonale się prezentuje. Drewno w celu zabezpieczenia poddane zostało impregnacji ciśnieniowej. Gwarantuje to trwałość oraz wytrzymałość drewna przez długi czas. Do procesu użyto preparatu Tanalith®E renomowanej brytyjskiej firmy Lonza Protection.

Altana ogrodowa drewniana może być malowana samodzielnie farbami oraz preparatami przeznaczonymi do malowania drewna ogrodowego.

Drewniana altanka ogrodowa

Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu - zaprojektowany w taki sposób, aby był prosty do zamontowania także dla mniej doświadczonych osób.

Uwaga! Pergole nie zawierają w zestawie kotew! W przypadku montażu w gruncie polecamy zakup szpiców metalowych do kantówki, natomiast w przypadku montażu na twardej powierzchni, polecamy podstawki metalowe.

Drewniana pergola Ambiance składa się z:

 • 6 łuków 4,4 x 13,2 x 360 cm
 • 10 kratek angielskich 90 x 90 cm
 • 20 wstawek trójkątnych 45 x 45 cm
 • 12 słupów 9 x 9 cm
 • 9 rajterów 4,5 x 9 cm

Wymiary elementów zestawu:

Pergola Ambience wymiary

Wymiary zewnętrzne:

 • wysokość: 290 cm
 • szerokość: 300 cm
 • głębokość: 500 cm

Wymiary zewnętrzne zadaszenia:

 • szerokość: 360 cm
 • głębokość: 500 cm

Wymiary wewnętrzne:

 • wysokość: 240 - 290 cm
 • szerokość: 280 cm
 • głębokość: 500 cm

Powierzchnia podłogi:

 • 15m2

Materiał: drewno poddane impregnacji ciśnieniowej

UWAGA!! Pergola nie posiada w komplecie podłogi!!!

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 500
Szerokość [cm] 300
Wysokość [cm] 290
Materiał drewno

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa produktu za pośrednictwem firmy kurierskiej. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu - zaprojektowany w taki sposób, aby był prosty do zamontowania także dla mniej doświadczonych osób. Do każdego produktu dodawana jest szczegółowa instrukcja montażu.

Uwaga! Pergole nie zawierają w zestawie kotew! W przypadku montażu w gruncie polecamy zakup szpiców metalowych do kantówki, natomiast w przypadku montażu na twardej powierzchni, polecamy podstawki metalowe.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 10cio letnią gwarancją odporności na butwienie drewna przy zastosowaniu bez kontaktu z gruntem.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.