Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Cegła dekoracyjna Piaskowa - BJM Bricks

(kod: 16494) Produkt wyprodukowany w Polsce BJM Bricks
75 zł

Produkt niedostępny

kod: 16494

Opis produktu

Cegła dekoracyjna to doskonały element wykończenia wnętrza. Od jakiegoś czasu jest to jeden z najbardziej wiodących trendów  dekoracyjnych zarówno w przestrzeniach mieszkalnych jak i publicznych. Cegła idealnie sprawdzi się w różnego rodzaju aranżacjach – zarówno loftowych, klasycznych jak i retro. Taki rodzaj dekoracji jest ponadczasowy, nadaje  niepowtarzalny charakter wnętrzu, dodatkowo, mimo upływu lat pozostaje modna i na czasie.

Logo BJM Bricks

Płytki marki BJM Bricks to gipsowe płytki imitujące cegłę – wykonane są  z najwyższej jakości surowców. Cegła oferowana przez markę jest ręcznie barwiona – wytwarzana ze wzmacnianego gipsu, który dodatkowo wzmocniony jest włóknami – zapewnia to wysoką twardość oraz odporność na uderzenia.

Piaskowa cegła posiada ciepłą barwę dzięki czemu idealnie wpaduje się do wnętrza mieszkalnego. Piaskowy odcień pasować będzie zarówno do wnętrza w nowoczesnym jak i klasycznym stylu. Poszczególne cegiełki posiadają nieregularny kształt – dzięki temu ściana pokryta dekorem wygląda prawdziwie, nie pojawia się tak zwany efekt szachownicy.

Płytki BJM-Bricks Piaskowa

Płytki marki BJM Bricks są wyjątkowo łatwe w montażu – płytki umieszczone są na  elastycznych arkuszach o powierzchni 0,225m2. Tego typu rozwiązanie ułatwia oraz znacznie skraca czas montażu produktu na ścianie. Odległości pomiędzy cegłami na arkuszu (fugi) wynoszą około 1cm. Dzięki ułożeniu płytek na arkuszu w tak zwaną mijankę uzyskujemy efekt prawdziwego, ceglanego muru unikając efektu szachownicy.

Kolejnym atutem płytek jest ich niewielka grubość 6-9mm – która przekłada się na małą wagę – 1m2 waży zaledwie 8kg co umożliwia ich montaż np. na ściankach działowych.

Płytki gipsowe cegiełka piaskowa

Cegła sprzedawana jest w stanie gotowym do montażu (umieszczona jest na arkuszach). Stosować można ją praktycznie w każdym pomieszczeniu – po odpowiednim zabezpieczeniu również w łazience oraz kuchni (należy unikać bezpośredniego kontaktu cegiełki z wodą, warunków atmosferycznych czy tez promieni UV)

Jeśli potrzebujesz pomocy w ustaleniu ilości niezbędnych płytek oraz materiałów montażowych – przygotujemy dla Ciebie ofertę – w tym celu skontaktuj się z nami: [email protected]l

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary pojedynczej płytki - BJM

Wymiary arkusza:

 • Wymiary arkusza: ok. 85 x 30cm (12 cegiełek)
 • Wymiary cegiełki: 
  wys: 8-8,5 cm
  szer: 23-23,5 cm
  gr: 8-9 mm
 • Waga arkusza: ok. 2kg
 • Pojemność opakowania: 6 arkuszy - 0.225m2 (łącznie 1,35 m2 w opakowaniu)
 • Ilość sztuk w opakowaniu: 6 arkuszy
 • Cena za 1 m2: 55,00zł
 • Materiał: gips
 • Kolor: piaskowy

Podana cena dotyczy 1 opakowania - 6 arkuszy - 1,35m2

Parametry trchniczne produktu

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Płytki pakowane są w opakowania o mniejszej pojemności.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Zobacz jak prosty jest montaż płytek ceglanych: Instrukcja montażu BJM Bricks

 

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x