Zestaw z technorattanu ze stolikiem składanym Piccolo

(kod: 15039) Bello Giardino
666 zł

Produkt niedostępny

kod: 15039

Opis produktu

Bardzo elegancki i praktyczny zestaw mebli stołowych Piccolo to uniwersalne rozwiązanie, które sprawdzi się w nawet niewielkiej przestrzeni. To ozdoba ogrodu, tarasu, werandy czy balkonu. Meble sprawdzają się rownież świetnie w kawiarniach, restauracjach czy lokalach bistro. Zastosowane rozwiązania, czyli sztaplowane krzesła oraz składany stolik to panaceum na wszelkie problemy z przechowywaniem mebli.

Zestaw z technorattanu składa się z dwóch krzeseł oraz kwadratowego stolika.

Zestaw mebli technorattan Piccolo brązowy

Krzesła ogrodowe opierają się na stalowej konstrukcji. Dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej oraz ciemnobrązowej. Krzesła zostały wykonane z mocnego i wytrzymałego materiału, technorattanu. Technorattan, czyli inaczej mówiąc rattan syntetyczny jest materiałem wodoodpornym, który nie chłonie wilgoci i nie odkształca się. Tworzywo jest odporne na działanie warunków atmosferycznych i odporne na działanie promieni UV. Meble nie tracą swoich kolorów i dłużej wyglądają jak nowe. Jak zostało wspomniane wcześniej krzesła są sztaplowane. Oznacza to, że można założyć jedno na drugie osszczędzając tym samym sporo miejsca.

Stolik składany jasnobrązowy z zestawu Piccolo

Kwadratowy stół o wymiarach 60x60 cm ma blat wykonany z tworzywa z wyglądu przypominającego drewno, które swoimi właściwościami równa się z technorattanem. Tym tworzywem jest pollywood, czyli mieszanka drewna i materiałów sztucznych. Blat stoły opiera się na lekkiej, aluminiowej konstrukcji. Stolik oferuje możliwość składania.

Meble radzą sobie w użytku wewnątrz jak i na zewnątrz, dlatego nic im nie będzie gdy nie schowamy ich gdy sezon się zakończy. Dzięki wykonaniu z materiałów sztucznych, meble nie wymagają konserwacji, a do ich czyszczenia wystarczy zwykła woda i ewentualnie łagodne środki czyszczące.

Zamawiając Zestaw z technorattanu ze stolikiem składanym Piccolo otrzymują Państwo:

  • dwa sztaplowane krzesła
  • kwadratowy składany stolik

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary krzeseł:

  • szerokość: 55 cm
  • głębokość: 55 cm
  • wysokość: 95 cm

Wymiary stolika:

  • szerokość: 60 cm
  • długość: 60 cm
  • wysokość: 62 cm

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są przez zewnętrzną firmę kurierską. Krzesła są gotowe do użycia tuż po rozpakowaniu, natomiast stół należy samodzielnie zmontować według załączonej instrukcji.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu.

Gwarancją nie są objęte uszkodzenia mebli powstałe w wyniku:
- niewłaściwego użytkowania i przechowywania mebli
- niewłaściwej konserwacji
- dokonywania samodzielnych napraw, przeróbek lub zmian konstrukcyjnych

Gwarancją nie są także objęte elementy eksploatacyjne, tj. szklane blaty stołów, poduszki (na siedziska i oparcia), materace (w przypadku łóżek ogrodowych i leżanek) itp.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

meble z technorattanu corfu zestaw ogrodowy corfu box set ze stolikiem skrzynią meble ogrodowe z technorattanu corfu skrzynki balkonowe z technorattanu skrzynie ogrodowe z technorattanu skrzynia z technorattanu z siedziskiem skrzynka balkonowa z technorattanu skrzynie z technorattanu na poduszki skrzynia tarasowa na poduszki z technorattanu skrzynia z technorattanu brązowa skrzynia z technorattanu 90cm z siedziskiem skrzynia tarasowa z siedziskiem z technorattanu

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×