Plac zabaw dla dzieci z malowanego drewna Fungoo Carol 2 G

(kod: 22273) Fungoo
 • Szary
 • Biało-szary
Drewniany plac zabaw Carol 2 przeznaczony do użytkowania w przydomowym ogrodzie  jest wyposażony w zjeżdżalnie, ściankę wspinaczkową oraz  w huśtawkę. Solidne wykonanie z wysokiej jakości materiałów zapewni wieloletnie użytkow... pełny opis
3 000 zł
+ dostawa 200 zł
Kup na raty: 20 x 160,00zł
Wysyłka do 6 tygodni
kod: 22273

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 285
Szerokość [cm] 391
Wysokość [cm] 282
Kolor szary lub (i) niebieski
Materiał drewno
Wykończenie pomalowane lub (i) impregnowane
Elementy huśtawka lub (i) ścianka wspinaczkowa lub (i) zjeżdżalnia

Opis produktu

Drewniany plac zabaw Carol 2 przeznaczony do użytkowania w przydomowym ogrodzie  jest wyposażony w zjeżdżalnie, ściankę wspinaczkową oraz  w huśtawkę. Solidne wykonanie z wysokiej jakości materiałów zapewni wieloletnie użytkowanie. Jednoczenie z placu zabaw może korzystać maksymalnie 7 użytkowników.

Plac zabaw po zainstalowaniu ma 285 cm głębokości oraz 391 cm szerokości. Wieża w najwyższym miejscu mierzy 282 cm wysokości. Platforma o wymiarach 100 cm x 100 cm znajduje się na wysokości 125 cm oraz zapewnia dostęp do zjeżdżalni o długości ślizgu 220 cm. Na platformę prowadzi drabinka z metalowymi szczeblami oraz mała ścianka wspinaczkowa. Tego typu zjeżdżalnia ogrodowa nie zajmie dużo miejsca a dzieci będą mogły aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Do wieży domontowano segment huśtawkowy z jednym siedziskiem.

Plac zabaw Carol 2

Plac zabaw został wykonany z wytrzymałego drewna sosnowego. Drewniane elementy zostały poddane impregnacji ciśnieniowej środkiem Korasit. Środek ten nie jest barwiony i jest pozbawiony chromu oraz boru. Chroni drewno przed działaniem grzybów i szkodników m.in. termitów. Taki zabieg zabezpiecza drewno na długie lata. Drewno zostało pomalowane na szary kolor.

Projekt placu zabaw dla dzieci tworzony był w oparciu o normy EN:71. Place zabaw Fungoo posiadają także deklarację CE wzkazującą normy, jakim odpowiadają produkty. Plac zabaw dla dzieci do ogrodu Fortress MOVE produkowany jest w Polsce. Każdy z elementów poddany został szczegółowej kontroli, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Plac zabaw przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Komplet zawiera wszelkie elementy niezbędne do montażu placu zabaw. Więcej informacji znajduje się w sekcji "Dostawa i montaż". 

 

Zamawiając Plac zabaw dla dzieci z malowanego drewna Fungoo Carol 2 G otrzymują Państwo:

 • ślizg 2,2m    
 • skałki do ścianki wspinaczkowej
 • kotwy do mocowania placu zabaw do gruntu 
 • uchwyty i zatyczki maskujące główne śruby  
 • drabinka z metalowymi szczeblami  zestaw dociętego drewna  
 • zestaw do konstrukcji huśtawki  
 • zestaw narzędzi montażowych  
 • instrukcja montażowa “krok-po-kroku” wraz z zasadami bezpieczeństwa  
 • siedzisko CZERWONY FLAT SEAT z hakami

Wymiary elementów zestawu:

Plac zabaw dla dzieci z malowanego drewna Fungoo Carol 2 G

Wymiary zewnętrzne:

 • wysokość: 282 cm
 • szerokość: 391 cm
 • głębokość: 285 cm

Wymiary platformy:

 • wysokość: 125 cm
 • szerokość: 100 cm
 • głębokość: 100 cm

Długość ślizgu:

 • 220 cm

Maksymalna liczba użytkowników przebywających na placu zabaw w tym samym czasie:

 • 7

Materiał:

 • drewno sosnowe w kolorze szarym poddane impregnacji

 

 

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 285
Szerokość [cm] 391
Wysokość [cm] 282
Kolor szary lub (i) niebieski
Materiał drewno
Wykończenie pomalowane lub (i) impregnowane
Elementy huśtawka lub (i) ścianka wspinaczkowa lub (i) zjeżdżalnia

Dostawa i montaż mebli:

Plac zabaw dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim.

Produkty sprzedawane są jako pełen zestaw - komplet zawiera zarówno wszelkie elementy widoczne na zdjęciach jak i niewidoczne na zdjęciach elementy montażowe (śruby, wkręty, łączniki, zawiasy ). W skład kompletu wchodzą także odpowiednie elementy do montażu do podłoża (łatwe w instalacji metalowe śledzie montażowe).

Elementy posiadają nawierty wykonane podczas procesu produkcyjnego, jednak część dostarczonych elementów musi być nawiercana w trakcie montażu - do zestawu dołączone są przeznaczone do tego wiertła. Ewentualne pęknięcia drewna wynikające z nienawiercenia drewna przed montażem łączników nie jest podstawą do reklamacji.

Czas instalacji zależy od wielkości zestawu i sprawności działania montażystów – pojedyncze elementy montuje się od 1 do 10h.

Plac zabaw należy przymocować do podłoża - służą do tego elementy montażowe zawarte w każdym komplecie akcesoriów. Wszelkie informacje niezbędne do właściwej instalacji do gruntu zawarte są w instrukcji montażowej, gdzie można znaleźć też wskazówki odnośnie miejscowego cementowania kotew, którego zadaniem jest jeszcze mocniejsze przytwierdzenie placu zabaw do podłoża. 

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.