FV z odroczonym terminem płatności dla gmin, urzędów i instytucji - dostawa w 2018r. - SPRAWDŹ ->

FV z odroczonym terminem płatności dla gmin, urzędów i instytucji - dostawa w 2018r. - SPRAWDŹ ->

Plac zabaw dla dzieci z malowanego drewna Fungoo Carol 2 G

(kod: 22273) Fungoo
3 000 zł + dostawa 200 zł

Kup na raty: 20 x 160,00zł

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 285
Szerokość [cm] 391
Wysokość [cm] 282
Kolor szary lub (i) niebieski
Materiał drewno
Wykończenie pomalowane lub (i) impregnowane
Elementy huśtawka lub (i) ścianka wspinaczkowa lub (i) zjeżdżalnia

Opis produktu

Drewniany plac zabaw Carol 2 przeznaczony do użytkowania w przydomowym ogrodzie  jest wyposażony w zjeżdżalnie, ściankę wspinaczkową oraz  w huśtawkę. Solidne wykonanie z wysokiej jakości materiałów zapewni wieloletnie użytkowanie. Jednoczenie z placu zabaw może korzystać maksymalnie 7 użytkowników.

Plac zabaw po zainstalowaniu ma 285 cm głębokości oraz 391 cm szerokości. Wieża w najwyższym miejscu mierzy 282 cm wysokości. Platforma o wymiarach 100 cm x 100 cm znajduje się na wysokości 125 cm oraz zapewnia dostęp do zjeżdżalni o długości ślizgu 220 cm. Na platformę prowadzi drabinka z metalowymi szczeblami oraz mała ścianka wspinaczkowa. Tego typu zjeżdżalnia ogrodowa nie zajmie dużo miejsca a dzieci będą mogły aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Do wieży domontowano segment huśtawkowy z jednym siedziskiem.

Plac zabaw Carol 2

Plac zabaw został wykonany z wytrzymałego drewna sosnowego. Drewniane elementy zostały poddane impregnacji ciśnieniowej środkiem Korasit. Środek ten nie jest barwiony i jest pozbawiony chromu oraz boru. Chroni drewno przed działaniem grzybów i szkodników m.in. termitów. Taki zabieg zabezpiecza drewno na długie lata. Drewno zostało pomalowane na szary kolor.

Projekt placu zabaw dla dzieci tworzony był w oparciu o normy EN:71. Place zabaw Fungoo posiadają także deklarację CE wzkazującą normy, jakim odpowiadają produkty. Plac zabaw dla dzieci do ogrodu Fortress MOVE produkowany jest w Polsce. Każdy z elementów poddany został szczegółowej kontroli, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Plac zabaw przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Komplet zawiera wszelkie elementy niezbędne do montażu placu zabaw. Więcej informacji znajduje się w sekcji "Dostawa i montaż". 

 

Zamawiając Plac zabaw dla dzieci z malowanego drewna Fungoo Carol 2 G otrzymują Państwo:

 • ślizg 2,2m    
 • skałki do ścianki wspinaczkowej
 • kotwy do mocowania placu zabaw do gruntu 
 • uchwyty i zatyczki maskujące główne śruby  
 • drabinka z metalowymi szczeblami  zestaw dociętego drewna  
 • zestaw do konstrukcji huśtawki  
 • zestaw narzędzi montażowych  
 • instrukcja montażowa “krok-po-kroku” wraz z zasadami bezpieczeństwa  
 • siedzisko CZERWONY FLAT SEAT z hakami

Wymiary elementów zestawu:

Plac zabaw dla dzieci z malowanego drewna Fungoo Carol 2 G

Wymiary zewnętrzne:

 • wysokość: 282 cm
 • szerokość: 391 cm
 • głębokość: 285 cm

Wymiary platformy:

 • wysokość: 125 cm
 • szerokość: 100 cm
 • głębokość: 100 cm

Długość ślizgu:

 • 220 cm

Maksymalna liczba użytkowników przebywających na placu zabaw w tym samym czasie:

 • 7

Materiał:

 • drewno sosnowe w kolorze szarym poddane impregnacji

 

 

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 285
Szerokość [cm] 391
Wysokość [cm] 282
Kolor szary lub (i) niebieski
Materiał drewno
Wykończenie pomalowane lub (i) impregnowane
Elementy huśtawka lub (i) ścianka wspinaczkowa lub (i) zjeżdżalnia

Dostawa i montaż mebli:

Plac zabaw dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim.

Produkty sprzedawane są jako pełen zestaw - komplet zawiera zarówno wszelkie elementy widoczne na zdjęciach jak i niewidoczne na zdjęciach elementy montażowe (śruby, wkręty, łączniki, zawiasy ). W skład kompletu wchodzą także odpowiednie elementy do montażu do podłoża (łatwe w instalacji metalowe śledzie montażowe).

Elementy posiadają nawierty wykonane podczas procesu produkcyjnego, jednak część dostarczonych elementów musi być nawiercana w trakcie montażu - do zestawu dołączone są przeznaczone do tego wiertła. Ewentualne pęknięcia drewna wynikające z nienawiercenia drewna przed montażem łączników nie jest podstawą do reklamacji.

Czas instalacji zależy od wielkości zestawu i sprawności działania montażystów – pojedyncze elementy montuje się od 1 do 10h.

Plac zabaw należy przymocować do podłoża - służą do tego elementy montażowe zawarte w każdym komplecie akcesoriów. Wszelkie informacje niezbędne do właściwej instalacji do gruntu zawarte są w instrukcji montażowej, gdzie można znaleźć też wskazówki odnośnie miejscowego cementowania kotew, którego zadaniem jest jeszcze mocniejsze przytwierdzenie placu zabaw do podłoża. 

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Wyszukiwania powiązane z produktem:

krzesła dla dzieci do biurka ministyle kaczki ławki ogrodowe dla dzieci fotel biurowy dla dzieci allegro fotele obrotowe dla dzieci allegro krzesła obrotowe dla dzieci białystok krzesło obrotowe dla dzieci tanio tanie krzesła obrotowe dla dzieci

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x