Plac zabaw dla dzieci ze ślizgiem Fungoo Carol 3 G

(kod: 22275) Fungoo
2 900 zł

Produkt niedostępny

kod: 22275

Opis produktu

Zjeżdżalnia Carol 3 to idealne rozwiązanie pozwalające na niewielkiej powierzchni stworzyć wymarzone, bezpieczne miejsce do zabawy na świeżym powietrzu. Dodatkowo, ścianka wspinaczkowa pomoże rozwinąć  u dzieci zdolności motoryczne. Jednocześnie w tym samym czasie z placu zabaw może korzystać maksymalnie 7 użytkowników.

Plac zabaw po zainstalowaniu zajmuje obszar o 310 cm głębokości i 460 cm szerokości. Wieża w najwyższym miejscu mierzy 282 cm wysokości. Platforma znajdująca się na wysokości 125 cm ma 100 cm głębokości i 200 cm szerokości. Na platformę prowadzi ścianka wspinaczkowa oraz rampa z liną wspinaczkową. Zestaw jest wyposażony w zjeżdżalnię o długości ślizgu wynoszącym 220 cm oraz w huśtawkę z jednym, płaskim siedziskiem.

Plac Zabaw Carol 3

Plac zabaw został wykonany z drewna sosnowego. Drewno zostało poddane ciśnieniowej impregnacji środkiem Korasit, który nie jest barwiony i jest pozbawiony chromu i boru. Zapewnia ochronę przed grzybami i szkodnikami m.in. termitami. Zagwarantuje wieloletnie i komfortowe użytkowanie. Drewno zostało pomalowane w szarym kolorze.

Projekt placu zabaw dla dzieci tworzony był w oparciu o normy EN:71. Place zabaw Fungoo posiadają także deklarację CE wzkazującą normy, jakim odpowiadają produkty. Plac zabaw dla dzieci do ogrodu Fortress MOVE produkowany jest w Polsce. Każdy z elementów poddany został szczegółowej kontroli, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Plac zabaw przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Komplet zawiera wszelkie elementy niezbędne do montażu placu zabaw. Więcej informacji znajduje się w sekcji "Dostawa i montaż". 

 

Zamawiając Plac zabaw dla dzieci ze ślizgiem Fungoo Carol 3 G otrzymują Państwo:

 •  ślizg 2,2m   
 • skałki do ścianki wspinaczkowej
 • kotwy do mocowania placu zabaw do gruntu 
 • uchwyty i zatyczki maskujące główne śruby 
 • drabinka z metalowymi szczeblami  zestaw dociętego drewna 
 • zestaw do konstrukcji huśtawki 
 • zestaw narzędzi montażowych 
 • instrukcja montażowa “krok-po-kroku” wraz z zasadami bezpieczeństwa 
 • siedzisko CZERWONY FLAT SEAT z hakami 
 • lina wspinaczkowa do rampy

Wymiary elementów zestawu:

Plac zabaw dla dzieci ze ślizgiem Fungoo Carol 3 G

 

Wymiary zewnętrzne:

 • wysokość: 282 cm
 • szerokość: 460 cm
 • głębokość: 310 cm

Wymiary platformy:

 • wysokość: 125 cm
 • szerokość: 100 cm
 • głębokość: 200 cm

Długość ślizgu:

 • 220 cm

Maksymalna liczba użytkowników przebywających na placu zabaw w tym samym czasie:

 • 7

Materiał:

 • drewno świerkowe w kolorze szarym poddane impregnacji

 

 

Dostawa i montaż mebli:

Plac zabaw dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim.

Produkty sprzedawane są jako pełen zestaw - komplet zawiera zarówno wszelkie elementy widoczne na zdjęciach jak i niewidoczne na zdjęciach elementy montażowe (śruby, wkręty, łączniki, zawiasy ). W skład kompletu wchodzą także odpowiednie elementy do montażu do podłoża (łatwe w instalacji metalowe śledzie montażowe).

Elementy posiadają nawierty wykonane podczas procesu produkcyjnego, jednak część dostarczonych elementów musi być nawiercana w trakcie montażu - do zestawu dołączone są przeznaczone do tego wiertła. Ewentualne pęknięcia drewna wynikające z nienawiercenia drewna przed montażem łączników nie jest podstawą do reklamacji.

Czas instalacji zależy od wielkości zestawu i sprawności działania montażystów – pojedyncze elementy montuje się od 1 do 10h.

Plac zabaw należy przymocować do podłoża - służą do tego elementy montażowe zawarte w każdym komplecie akcesoriów. Wszelkie informacje niezbędne do właściwej instalacji do gruntu zawarte są w instrukcji montażowej, gdzie można znaleźć też wskazówki odnośnie miejscowego cementowania kotew, którego zadaniem jest jeszcze mocniejsze przytwierdzenie placu zabaw do podłoża. 

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Wyszukiwania powiązane z produktem:

krzesła dla dzieci do biurka ministyle kaczki ławki ogrodowe dla dzieci fotel biurowy dla dzieci allegro fotele obrotowe dla dzieci allegro krzesła obrotowe dla dzieci białystok krzesło obrotowe dla dzieci tanio tanie krzesła obrotowe dla dzieci

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×