Plastrownice i rozdrabniacze

Plastrownice i rozdrabniacze opinie
sortuj:
Opis kategorii

Kolorowe i oryginalne plastrownice i rozdrabianiacze do warzyw i owoców

Filtry Plastrownice i rozdrabniacze opinie
sortuj:
 • Falisty nożyk dekoracyjny MSC International Gadget

  Oryginalny falisty nożyk dekoracyjny firmy MSC International z kolekcji Gadget. Kolekcja ta to gadżety kuchenne, dzięki którym codzienny dzień stanie się prostszy i przyjemniejszy. Wszystkie gadżety zachowane są w radosnej, kolorowej formie. Wykonany ze stali nierdzewnej. Dostępny w 3 kolorach. Nożyk posiada wygodną rączkę, dzięki czemu nie wyślizguje się podczas użytkowania....

  20 zł

  Produkt niedostępny
 • Krajalnica do truskawek MSC International Gagdet

  Oryginalna krajalnica do truskawek firmy MSC International z kolekcji Gadget. Kolekcja ta to gadżety kuchenne, dzięki którym codzienny dzień stanie się prostszy i przyjemniejszy. Wszystkie gadżety zachowane są w radosnej, kolorowej formie. Wykonana z plastiku i stali nierdzewnej. Nadaje się do krojenia wszystkich małych owoców. Wykonana jest z najwyższej jakości materiałów. Dzięki...

  22 zł

  Produkt niedostępny
 • Cedzak, drylownik i krajalnica do truskawek MSC International Gadget

  Cedzak, drylownik i krajalnica do truskawek firmy MSC International. Cedzak wykonany jest z najwyższej jakości materiałów. w skład zestawu wchodzą: cedzak przypominający kształtem i kolorem truskawkę, dzięki któremu skutecznie osuszymy owoce, drylownik dzięki któremu pozbędziemy się pestek i szypułek z owoców oraz krajalnica do truskawek. Wszystkie elementy zachowane są w radosnej i...

  66 zł

  Produkt niedostępny
 • Krajacz do jabłek, zielony

  Przyrząd do porcjowania i drylowania jabłek firmy Lurch. Dzięki temu krajaczowi nie tylko jednym ruchem podzielimy jabłko na 8 równych kawałków, ale jednocześnie wytniemy gniazdo ze środka.

  33 zł

  Produkt niedostępny
 • Mini siekacz do warzyw, zielony

  Mini siekacz o średnicy 12 cm. Firma Lurch stworzyła tego małego pomocnika, aby szybciej i sprawniej móc siekać zioła, warzywa oraz owoce. Posiada wymienną końcówkę do mieszania np. ciasta na naleśniki. Na boku szczelnej pokrywy znajduje się niewielka korbka, która po wprawieniu w ruch uruchamia maszynkę i rozpędza ostrza.

  72 zł

  Produkt niedostępny
 • Krajacz do jabłek, stalowy

  Stalowy krajacz do jabłek firmy Lurch. Jednym ruchem wycina gniazdo jabłka i porcjuje je. Jest solidny i elegancki. Będzie ozdobą kuchni!

  86 zł

  Produkt niedostępny
 • Quick Chopper zielony

  Ręczny robot kuchenny Quick Chopper zielony firmy Lurch. Można myć w zmywarce. Wyposażony w separator do żółtka i białka, ostrze do kruszenia lodu, ostrza tnące, mieszadło i sitko do suszenia sałaty. Wystarczy zamontować odpowiednie akcesoria do środka, włożyć np. warzywa na sałatkę, przykryć pojemnik i zakręcić korbką. wymiary: 27 x 25,5 cm

  88 zł

  Produkt niedostępny
 • Mikser ręczny, zielony

  Ręczny mikser, który został wyposażony także w elementy pozwalające na siekanie warzyw oraz suszenie sałaty. Mikser jest wprawiany ruch dzięki korbce, która raz, dwa rozpędzy ostrza, wirówkę lub łopatki miksujące. W pokrywie wmontowano rozdzielacz do żółtek. Pojemnik wyposażono w antypoślizgową podkładkę. Można myć w zmywarce.

  121 zł

  Produkt niedostępny
 • Maszynka do mielenia mięsa, oberżyna

  Ręczna maszynka na korbkę do mielenia mięsa. Firma Lurch stworzyła maszynkę, która oszczędza energię elektryczną, a jednocześnie nie potrzebuje dużego nakładu sił kucharza. Maszynka oprócz mięsa mieli także sery. Posiada również sitka z otworami w różnej wielkości oraz końcówkę do wyciskania ciastek. Silikonowa przyssawka gwarantuje komfort pracy - maszynka nie będzie przemieszczała się...

  198 zł

  Produkt niedostępny
 • Nożyce do sałaty

  Nożyce do sałaty firmy Chef’n.  Umożliwiają szybkie krojenie ziół bądź sałaty, przystosowane do mycia w zmywarce. Dzięki tym nożycom możemy ciąć zioła i sałatę na małe kawałki bezpośrednio do salaterki.

  27 zł

  Produkt niedostępny
 • Wykrawacz do awokado

  Ten sprytny wykrawacz do awokado firmy Chef'n w mig oddzieli miąższ od skórki. Jak przygotować awokado do tego zabiegu? Wystarczy rozkroić awokado wzdłuż, przekręcić połówki w przeciwnych kierunkach, otworzyć i wyjąć pestkę ze środka. Tak przygotowaną połówkę owocu możemy już wykrawać za pomocą tego sprytnego urządzenia. Produkt wykonany z nylonu, który dostosowuje się do rozmiaru awokado.

  38 zł

  Produkt niedostępny
 • Krajacz do banana, 6 ostrzy

  Poręczna krajalnica do porcjowania bananów firmy Chef'n. Posiada 6 precyzyjnych ostrzy zabezpieczonych tak, by uniemożliwić skaleczenie. Prosty w obsłudze, w jednej chwili podzieli owoc na równe plasterki, idealne do sałatek owocowych i deserów. 

  77 zł

  Produkt niedostępny
 • Krajalnica do truskawek

  Do krojenia truskawek na cienkie, równe kawałki będzie niezastąpiona! Lekka i poręczna, idealna do obsługiwania jedną ręką. Wystarczy włożyć do niej umytą truskawkę i nacisnąć rączkę. Idealne dla wszystkich tych, którzy nie wyobrażąją sobie deserów bez tych pysznych owoców!

  99 zł

  Produkt niedostępny
 • Szatkownica regulowana

  Szatkownica regulowana firmy Chef’n. Szatkownica posiada 4-stopniwą regulację grubości plastrów oraz ochraniacz na palce. Ostrze wykonane ze stali nierdzewnej. Krajalnica przystosowana do mycia w zmywarce. 

  (1 opinia)

  143 zł

  Produkt niedostępny
 • Siekacz do warzyw

  Siekacz do warzyw firmy Chef'n. Bardzo wygodny, okrągły pojemnik z tworzywa sztucznego wyposażony w nożyki, które precyzyjnie rozdrabniają produkty włożone do środka. Aby wprawić ostrza w ruch wystarczy pociągnąć za zieloną obręcz na wieczku pojemnika - niczym ogrodnik uruchamiający kosiarkę. Bez prądu i bez wysiłku!

  165 zł

  Produkt niedostępny
×