Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Płytka 3D Pillow - SLABB Czarny

(kod: 16402) Produkt wyprodukowany w Polsce SLABB
46 zł + dostawa 150 zł
(max. 50 sztuk w jednej paczce)
 • Wysyłka do 5 tygodni
 • kod: 16402

Kluczowe parametry:

Kolor czarny
Grubość [cm] 3
Wysokość [cm] 40
Szerokość [cm] 40
Materiał beton

Opis produktu

Beton architektoniczny to nowy trend, który bardzo dobrze przyjął się na rynku. Wykorzystanie tego typu tworzywa do wykonania dekoracji ścian, donic bądź małych mebli gwarantuje nowoczesny i designerski wygląd wnętrza. Surowa forma betonu może podsycić loftowy charakter przestrzeni, jednak przy odpowiednich dodatkach sprawdzi się także w przytulnych, domowych wnętrzach. Marka SLABB posiada w swojej ofercie liczne produkty wykonane z betonu architektonicznego tworzone z najwyższa precyzją.

VIA Panels Logo

Płytki betonowe 3D SLABB wykonywane są ręcznie. Długoletnie doświadczenie produkcyjne oraz pieczołowitość gwarantuje fakt, iż każda płyta jest unikatowa, niepowtarzalna. Zaawansowana technologia produkcyjna pozwala na uzyskanie najwyższej jakości produktu, co gwarantuje jego długowieczność. Beton to nie tylko modny design ale także prosta forma i naturalne piękno.
Produkt wykonany jest z najwyższej jakości Polskich surowców. Dzięki odpowiednim warunkom dojrzewania beton zachowuje swoje właściwości przez długie lata.

SLABB Pillow aranżacja

Płytki betonowe 3D  dostępne są w 4 kolorach – biały, szary, antracyt oraz czarny.

Płytki 3D dają nieskończoną możliwość tworzenia różnego rodzaju kompozycji ściennych. Produkt zastosować można zarówno na całą ścianę jak i tylko na jej fragment, tworząc mniejszą dekoracje. Dostepność płytek w różnych kolorach daje również możliwość stworzenia kompozycji z mieszanymi kolorami, co dodatkowo nada charakteru danej przestrzeni.

SLABB Kolorystyka

Każdy produkt marki SLABB wykonywany jest ręcznie w fabryce w Polsce. Produkty posiadają nierównomierne rozłożenie wżerów i małe dysproporcje w kolorach – gwarantuje to naturalny wygląd betonu. Każda z tych cech gwarantuje unikatowość produktu. Każdy z produktów jest wyjątkowy i nada wnętrzu niebanalny charakter.
Produkty wykonywane są z Polskich surowców. Beton posiada wszelkie niezbędne atesty oraz systematycznie przechodzi badania w specjalistycznym laboratorium.

W razie pytań bądź wątpliwości –  skontaktuj się z nami: [email protected]

Wymiary elementów zestawu:

SLABB Pillow czarny

 • Szerokość: 40 cm*
 • Wysokość: 40 cm*
 • Grubość: 3 cm
 • Waga panela: 4 kg
 • Pole powierzchni: 0,16 m2
 • Użycie na 1 m2: 6,35 szt
 • Cena za 1 m2: 260,00 zł
 • Materiał: beton
 • Kolor: antracyt

*tolerancja wymiarów 0,2cm na m2

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
Minimalne zamówienie – 4 sztuki.

Kluczowe parametry:

Kolor czarny
Grubość [cm] 3
Wysokość [cm] 40
Szerokość [cm] 40
Materiał beton

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Płyty są odpowiednio zabezpieczone, aby nie uległy uszkodzeniu podczas transportu.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Producent jako metodę montażu poleca klejenie płyt – poniższej szczegółowa instrukcja montażu dla płyt 8 oraz 18mm.

Zastosowanie się do poniższych instrukcji jest podstawą gwarancji udzielanej na produkt.

Instrukcja dla płyt 8mm

Instrukcja dla płyt 18mm

 

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x