Podwójna miska Sagaform Parrot

(kod: 07852) Parrot
Oryginalna podwójna miska firmy Sagaform z kolekcji Parrot. Kolekcja ta charakteryzuje się radosną kolorystyką oraz motywem kwiatowym. Miska wykonana jest z tworzywa sztucznego. Podwójna miska to bardzo wygodne rozwiązanie. ... pełny opis
55 zł

Produkt niedostępny

kod: 07852

Opis produktu

Oryginalna podwójna miska firmy Sagaform z kolekcji Parrot. Kolekcja ta charakteryzuje się radosną kolorystyką oraz motywem kwiatowym.

Miska wykonana jest z tworzywa sztucznego.

Podwójna miska to bardzo wygodne rozwiązanie. Miska posiada dwie komory - większą i mniejszą - dzięki czemu w jednym czasie serwowac możemy 2 rodzaje przekąsek. Dodatkowo, dzięki dwudzielności w jednej komorze podawac możemy chipsy zaś w drugiej dip bądz inny sos.

Miski są łatwie do przechowywania - można włożyc je jedną w drugą dzięki czemu oszczędzamy miejsce w szafkach kuchennych.

Dostępna w 3 kolorach.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.