Pomidor Eco – mini tunel foliowy 2x1,5 m (3,15m2)

(kod: 17660) Produkt wyprodukowany w Polsce PTF Polska
349 zł

Produkt niedostępny

kod: 17660

Opis produktu

Jeśli nasze hobby to uprawianie własnych, ekologicznych roślin warto zdecydować się na postawienie w przydomowym ogródku lub na działce tunelu foliowego PTF Polska. Nie musimy się martwić, że zajmie on wiele miejsca. Pomidor Eco mini tunel foliowy 2x1,5 m zajmuje jedynie 3,15 m2, jest wyjątkowo prosty w montażu i zapewnia optymalne warunki do uprawiania ulubionych warzyw czy kwiatów.

Pomidor Eco – mini tunel foliowy 2x1,5 m -tył

Na jego konstrukcję składają się rurki z PCV, które są stabilne oraz nie są podatne na działanie korozji. Na stelaż PCV nakładana jest folia, dzięki której możemy kontrolować warunki panujące wewnątrz tunelu foliowego. W najwyższym punkcie tunel ma wysokość 195 cm, co pozwala na swobodne poruszanie się wewnątrz. Tym bardziej, że u jego szczytu znajdują się wygodne drzwi zapinane na rzep, które umożliwiają zadbanie o właściwą cyrkulację powietrza.

Pomidor Eco – mini tunel foliowy 2x1,5 m

Tunel posiada także specjalne odciągi stabilizujące. Folia u spodu jest przedłużona o część, którą można wkopać w ziemię, taki sposób jej nakładania zapewnia, że nie zostanie ona zerwana przez wiatr. Folia w Pomidor Eco mini tunelu foliowym 2x1,5 m jest 4 sezonowa (sezon wiosna-lato), warto zdejmować ją na mniej sprzyjające okresy.

Pomidor Eco – mini tunel foliowy 2x1,5 m - bok

Produkt został wyprodukowany całkowicie w Polsce - daje to stały dostęp do części zamiennych a także wspiera Polską gospodarkę. Polska marka PTF to gwarancja najwyżej jakości ogrodniczych tuneli foliowych. Producent specjalizuje się w wytwarzaniu produktów, które umożliwiają samodzielną uprawę pomidorów, ogórków, papryki, sałaty oraz innych warzyw, owoców a także kwiatów. Rozwiązania oferowane przez PTF gwarantują łatwe, przyjemne oraz wygodne użytkowanie produktów. Montaż tuneli jest bardzo prosty, nawet dla niewprawionej w tym osoby.

Poniżej film ukazujący odporność tunelu foliowego na wiatr:

Zamawiając Pomidor Eco – mini tunel foliowy 2x1,5 m (3,15m2) otrzymują Państwo:

 • komplet elementów konstrukcyjnych wykonanych z PCV
 • zestaw wsporników oraz podpór
 • folię 4 sezonową z zapasem do wkopania - Marma
 • system drzwiowy oparty na rzepie
 • okno, ułatwiające wietrzenie tunelu
 • instrukcję montażu

Wymiary elementów zestawu:

Pomidor Eco - mini tunel foliowy 2,1x1,5 m

 • szerokość: 2,1 m
 • długość: 1,5 m
 • wysokość w szczycie: 1,95 m
 • wysokość ściany: 1,5 m
 • szerokość ściany : 1,5m
 • wymiary okna: 80x40 cm
 • długość krokwi: 0,85 m
 • powierzchnia upraw: 3,15 m2
 • wymiary profilu: 30x30mm, o grubości ścianki 1,5mm.

 

Konstrukcja: PCV
Folia: 4 sezonowa, 3 warstwowa marki Marma

Dostawa i montaż mebli:

Tunel dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczkach pakowanych przez producenta.

Tunel przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Należy do zmontować zgodnie z załączoną instrukcją. Montaż jest nieskomplikowany - nawet dla niewprawionej osoby.

Instrukcja montażu: Pomidor Eco 2,1x1,5 - 3,15m2

Gwarancja:

Tunel objęty jest 24 miesięczną gwarancją polskiego producenta. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

szklarnia tunel foliowy tunel foliowy z rurek pcv tunel foliowy ogrodniczy focus garden tunel foliowy opinie sprzedam tunel foliowy konstrukcja sprzedam tunel foliowy używany tunel foliowy ogrodniczy metalowy tunel foliowy używany sprzedam tunel foliowy stokrotka ogrodowy tunel foliowy Szklarnia 3 x 8 Stal Tunel foliowy ogrodniczy stelaż tunel foliowy

Ostatnio na blogu:

Akcesoria:

Zadzwoń Email
×