W dniu 19.04.2019 Biuro Obsługi Klienta czynne jest w godzinach 8-12
W dniu 19.04.2019 Biuro Obsługi Klienta czynne jest w godzinach 8-12

Pomidor Eco – tunel foliowy 2x3 m (6,5m2)

(kod: 17667) Produkt wyprodukowany w Polsce PTF Polska
399 zł

Produkt niedostępny

kod: 17667

Opis produktu

Sezon uprawiania roślin w Polsce nie jest zbyt długi, charakteryzuje się także zmienną i często niekorzystną pogodą. By zabezpieczyć nasze przydomowe, ekologiczne uprawy przed nadmiernym słońcem z jednej strony, a zbyt silnym wiatrem z drugiej warto postawić na działce lub w ogródku Pomidor Eco tunel foliowy 2x3m (6,5m2).

Pomidor Eco – tunel foliowy 2x3 m

Tunel foliowy 2x3 m Pomidor Eco nie zajmie też wiele miejsca, ale powierzchnia 6,5 m2 daje już spore możliwości upraw dla własnych potrzeb. Konstrukcja tunelu wykonana jest z elementów PCV, które są nie tylko stabilne, ale także odporne na działanie korozji. Folia, która dołączona jest do tunelu to folia 4 sezonowa, gdzie jeden sezon oznacza okres wiosna-lato. Na pozostałą część roku warto folię przechować w piwnicy lub garażu.

Pomidor Eco – tunel foliowy 2x3 m - bok

Folia u spodu ma specjalnie przedłużenia, które należy wkopać w ziemię. Dzięki temu nie zagraża jej silny wiatr. U szczytu namiotu znajdują się dwa wejścia, które zamykane są na specjalne rzepy. Otwory umożliwiają kontrolowanie temperatury oraz cyrkulacji powietrza, ułatwiają także poruszanie się wewnątrz tunelu, którego wysokość w środkowej części wynosi 195 cm.

Pomidor Eco – tunel foliowy 2x3 m - widok z tyłu

Produkt został wyprodukowany całkowicie w Polsce - daje to stały dostęp do części zamiennych a także wspiera Polską gospodarkę. Polska marka PTF to gwarancja najwyżej jakości ogrodniczych tuneli foliowych. Producent specjalizuje się w wytwarzaniu produktów, które umożliwiają samodzielną uprawę pomidorów, ogórków, papryki, sałaty oraz innych warzyw, owoców a także kwiatów. Rozwiązania oferowane przez PTF gwarantują łatwe, przyjemne oraz wygodne użytkowanie produktów. Montaż tuneli jest bardzo prosty, nawet dla niewprawionej w tym osoby.

Poniżej film ukazujący odporność tunelu foliowego na wiatr:

Zamawiając Pomidor Eco – tunel foliowy 2x3 m (6,5m2) otrzymują Państwo:

 • komplet elementów konstrukcyjnych wykonanych z PCV
 • zestaw wsporników oraz podpór
 • folię 4 sezonową z zapasem do wkopania - Marma
 • system drzwiowy oparty na rzepie
 • drugie drzwi ułatwiające wietrzenie tunelu
 • instrukcję montażu

Wymiary elementów zestawu:

Pomidor Eco – tunel foliowy 2x3 m - wymiary

 • szerokość: 2,1 m
 • długość: 3,09 m
 • wysokość w szczycie: 1,95 m
 • wysokość ściany: 1,5 m
 • szerokość ściany : 3,09 m
 • długość krokwi: 0,85 m
 • długość wsporników wewnętrznych: 119,5 cm
 • powierzchnia upraw: 6,5 m2
 • wymiary profilu: 30x30mm, o grubości ścianki 1,5mm.

 

Konstrukcja: PCV
Folia: 4 sezonowa, 3 warstwowa marki Marma

Dostawa i montaż mebli:

Tunel dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczkach pakowanych przez producenta.

Tunel przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Należy do zmontować zgodnie z załączoną instrukcją. Montaż jest nieskomplikowany - nawet dla niewprawionej osoby.

Instrukcja montażu: Pomidor Eco 2,1x3,09 - 6,50m2.

 

 

Gwarancja:

Tunel objęty jest 24 miesięczną gwarancją polskiego producenta. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

szklarnia tunel foliowy tunel foliowy z rurek pcv tunel foliowy ogrodniczy focus garden tunel foliowy opinie sprzedam tunel foliowy konstrukcja sprzedam tunel foliowy używany tunel foliowy ogrodniczy metalowy tunel foliowy używany sprzedam tunel foliowy stokrotka ogrodowy tunel foliowy Szklarnia 3 x 8 Stal Tunel foliowy ogrodniczy stelaż tunel foliowy

Ostatnio na blogu:

Akcesoria:

Zadzwoń Email
×