Pomidor Eco – tunel foliowy szklarnia 2x5 m (9,7m2)

(kod: 17669) Produkt wyprodukowany w Polsce PTF Polska
529 zł

Produkt niedostępny

kod: 17669

Opis produktu

Na działce lub w ogródkach przy domu lubimy często zająć się uprawianiem roślin w celach hobbystycznych. Zależy nam na tym, by wyhodować własne, ekologiczne pomidory lub ogórki. By jeszcze lepiej zadbać o uprawy i zapewnić im optymalne warunki do rozwoju warto postawić na Pomidor Eco - tunel foliowy szklarnia 2x5 m.

Pomidor Eco – tunel foliowy szklarnia 2x5 m - front

Tunel foliowy szklarnia 2x5 Pomidor Eco o wymiarach 9,7 m2 udostępnia całkiem sporą powierzchnię, do tego by zorganizować wewnątrz uprawy ulubionych roślin. Decydując się na ten tunel otrzymujemy produkt, który jest łatwy do postawienia. Stelaż wykonano z rurek PCV, które poza tym, że są stabilne, są także odporne na działanie korozji. 

Pomidor Eco – tunel foliowy szklarnia 2x5 m - bok

Folia zastosowana w tunelu szklarni Pomidor eco wystarcza na cztery sezony wiosna – lato, w porach jesienno-zimowych folię najlepiej przechować w bezpiecznym miejscu. Na części przedniej i tylnej znajdują się otwory wejściowe zamykane na mocny rzep, które umożliwiają zadbanie o właściwą cyrkulację powietrza. Dzięki nim jest też łatwiej poruszać się wewnątrz tunelu, który w najwyższym punkcie ma 195 cm wysokości. Folia jest specjalnie przedłużona u spodu, by móc ją wkopać w ziemię. Taki zabieg zabezpiecza folię podczas silniejszych podmuchów wiatru.

Pomidor Eco – tunel foliowy szklarnia 2x5 m - zbliżenie

Produkt został wyprodukowany całkowicie w Polsce - daje to stały dostęp do części zamiennych a także wspiera Polską gospodarkę. Polska marka PTF to gwarancja najwyżej jakości ogrodniczych tuneli foliowych. Producent specjalizuje się w wytwarzaniu produktów, które umożliwiają samodzielną uprawę pomidorów, ogórków, papryki, sałaty oraz innych warzyw, owoców a także kwiatów. Rozwiązania oferowane przez PTF gwarantują łatwe, przyjemne oraz wygodne użytkowanie produktów. Montaż tuneli jest bardzo prosty, nawet dla niewprawionej w tym osoby.

Poniżej film ukazujący odporność tunelu foliowego na wiatr:

Zamawiając Pomidor Eco – tunel foliowy szklarnia 2x5 m (9,7m2) otrzymują Państwo:

 • komplet elementów konstrukcyjnych wykonanych z PCV
 • zestaw wsporników oraz podpór
 • folię 4 sezonową z zapasem do wkopania - Marma
 • system drzwiowy oparty na rzepie
 • drugie drzwi ułatwiające wietrzenie tunelu
 • instrukcję montażu

Wymiary elementów zestawu:

Pomidor Eco – tunel foliowy szklarnia 2x5 m - wymiary

 • szerokość: 2,1 m
 • długość: 4,72 m
 • wysokość w szczycie: 1,95 m
 • wysokość ściany: 1,5 m
 • szerokość ściany : 4,72 m
 • długość krokwi: 0,85 m
 • długość wsporników wewnętrznych: 119,5 cm
 • powierzchnia upraw: 9,7 m2
 • wymiary profilu: 30x30mm, o grubości ścianki 1,5mm.

 

Konstrukcja: PCV
Folia: 4 sezonowa, 3 warstwowa marki Marma

Dostawa i montaż mebli:

Tunel dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczkach pakowanych przez producenta.

Tunel przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Należy do zmontować zgodnie z załączoną instrukcją. Montaż jest nieskomplikowany - nawet dla niewprawionej osoby.

Instrukcja montażu: Pomidor Eco 2,1x4,72 - 9,7m2.

Gwarancja:

Tunel objęty jest 24 miesięczną gwarancją polskiego producenta. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

szklarnia tunel foliowy tunel foliowy z rurek pcv tunel foliowy ogrodniczy focus garden tunel foliowy opinie sprzedam tunel foliowy konstrukcja sprzedam tunel foliowy używany tunel foliowy ogrodniczy metalowy tunel foliowy używany sprzedam tunel foliowy stokrotka ogrodowy tunel foliowy Szklarnia 3 x 8 Stal Tunel foliowy ogrodniczy stelaż tunel foliowy

Ostatnio na blogu:

Akcesoria:

Zadzwoń Email
×