Pomidor – tunel foliowy do ochrony sadzonek 2x4 m (9,2 m2)

Pomidor – tunel foliowy do ochrony sadzonek 2x4 m
kliknij i zobacz 8 zdjęć
(kod: 17678) Produkt wyprodukowany w Polsce PTF Polska
2,3x4 m 2,3x2 m 2,3x3 m
Decydując się uprawianie roślin w przydomowym ogródku lub na działce musimy je pielęgnować i zadbać o to, by miały zapewnione idealne warunki do rozwoju. O wiele łatwiej jest kontrolować uprawy jeśli zorganizujemy je wewnątrz tunelu fol... pełny opis

699 zł

599 zł

+ dostawa 29 zł
Kup na raty: 20 x 31,40zł
Wysyłka do 4 dni
kod: 17678

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 400
Szerokość [cm] 230
Wysokość [cm] 212
Powierzchnia [m2] 9,2
Stelaż PCV
Kolor przezroczysty
Otwieranie drzwi
Wejście Z dwóch stron

Opis produktu

Decydując się uprawianie roślin w przydomowym ogródku lub na działce musimy je pielęgnować i zadbać o to, by miały zapewnione idealne warunki do rozwoju. O wiele łatwiej jest kontrolować uprawy jeśli zorganizujemy je wewnątrz tunelu foliowego. Pomidor - tunel foliowy do ochrony sadzonek 2x4 będzie idealnym rozwiązaniem do prowadzenia upraw. Jest wygodny w użytkowaniu i bardzo trwały.

Pomidor – tunel foliowy do ochrony sadzonek 2x4 m

Konstrukcja tunelu jest modułowa z bardzo gęstym ich zastosowaniem. Dzięki temu tunel foliowy do ochrony sadzonek 2x4 m Pomidor jest bardzo stabilny i stanowi duże zabezpieczenie dla hodowanych w nim roślin. Profile, z których wykonany jest stelaż są wyprodukowane z PCV o kwadratowym profilu 30 mm. Zastosowanie polipropylenowych złączek znacznie ułatwia montaż stelaża.  Do przykrycia stelaża wykorzystana jest specjalna 4-sezonowa folia z wgrzanym sznurkiem, która chroni sadzonki przed wiatrem, promieniami UV czy wilgocią. Folię przytwierdza się do podłoża specjalnymi szpilkami.

Pomidor – tunel foliowy do ochrony sadzonek 2x4 m- drzwi

Komfort pracy wewnątrz tunelu wynika z tego, że jest on w swoim najwyższym punkcie wysoki na 212 cm. Możemy się w nim swobodnie poruszać dzięki drzwiom, które znajdują się w ścianie przedniej i tylnej tunelu foliowego do ochrony sadzonek 2x4 m. Podzielone na dwie części drzwi umożliwiają zadbanie o właściwą temperaturę i cyrkulację powietrza wewnątrz „folii”. W razie potrzeby możemy zdecydować się na dodatkowy otwór wentylacyjny w bocznej ścianie. W przypadku zniszczenia którejś z części tunelu, można dokupić pojedyncze elementy. W ten sposób nie jesteśmy narażeni na duże koszty.

Pomidor – tunel foliowy do ochrony sadzonek 2x4 m - budowa stelaża

Do tunelu polecamy zakup półek przeznaczonych specjalnie do modelu Pomidor. Dwupoziomowa półka o wymiarach 100x30x100 waży 5kg, zapewni dodatkowe miejsce na przechowywanie narzędzi, sadzonek, czy ziół. Półkę mocuje się do konstrukcji głównej.

Pomidor tunel foliowy 2x4 półka

Produkt został wyprodukowany całkowicie w Polsce - daje to stały dostęp do części zamiennych a także wspiera Polską gospodarkę. Polska marka PTF to gwarancja najwyżej jakości ogrodniczych tuneli foliowych. Producent specjalizuje się w wytwarzaniu produktów, które umożliwiają samodzielną uprawę pomidorów, ogórków, papryki, sałaty oraz innych warzyw, owoców a także kwiatów. Rozwiązania oferowane przez PTF gwarantują łatwe, przyjemne oraz wygodne użytkowanie produktów. Montaż tuneli jest bardzo prosty, nawet dla niewprawionej w tym osoby.

 

Poniżej film ukazujący odporność tunelu foliowego na wiatr:

Zamawiając Pomidor – tunel foliowy do ochrony sadzonek 2x4 m (9,2 m2) otrzymują Państwo:

 • komplet elementów konstrukcyjnych wykonanych z PCV
 • folię 4 sezonową z wgrzanym sznurkiem oraz z zapasem do wkopania - Marma
 • dzielone drzwi wejściowe
 • instrukcję montażu

Wymiary elementów zestawu:

Pomidor – tunel foliowy do ochrony sadzonek 2x4 m - wymiary

 • szerokość: 2,3 m
 • długość: 4 m
 • wysokość w szczycie: 2,12 m
 • wysokość ściany: 1,59 m
 • szerokość ściany: 4 m
 • wymiary drzwi: 0,78x1,88 m
 • długość krokwi: 1,24 m
 • powierzchnia upraw: 6,9 m2
 • wymiary profilu: 30x30mm, o grubości ścianki 1,5mm.

 

Konstrukcja: PCV
Folia: 4 sezonowa, 3 warstwowa marki Marma

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 400
Szerokość [cm] 230
Wysokość [cm] 212
Powierzchnia [m2] 9,2
Stelaż PCV
Kolor przezroczysty
Otwieranie drzwi
Wejście Z dwóch stron

Dostawa i montaż mebli:

Tunel dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczkach pakowanych przez producenta.

Tunel przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Należy do zmontować zgodnie z załączoną instrukcją. Montaż jest nieskomplikowany - nawet dla niewprawionej osoby.

Instrukcja montażu: Pomidor 2,3x4 - 9,2m2

Gwarancja:

Tunel objęty jest 24 miesięczną gwarancją polskiego producenta. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.