Pomidor – tunel ogrodowy 2x3 m (6,9m2)

Pomidor – tunel ogrodowy 2x3 m
kliknij i zobacz 8 zdjęć
(kod: 17677) Produkt wyprodukowany w Polsce PTF Polska
2,3x3 m 2,3x2 m 2,3x4 m
Tunel ogrodowy, którego miejscem przeznaczenia jest działka lub ogródek nie musi być duży, ale powinien być wygodny dla użytkownika. Pomidor – tunel ogrodowy 2x3 m zajmuje zaledwie 6,9 m2 i zapewnia swobodne poruszanie się po je... pełny opis

659 zł

549 zł

+ dostawa 29 zł
Kup na raty: 20 x 28,90zł
Wysyłka do 4 dni
kod: 17677

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 300
Szerokość [cm] 230
Wysokość [cm] 212
Powierzchnia [m2] 6,9
Stelaż PCV
Kolor przezroczysty
Otwieranie drzwi
Wejście Z dwóch stron

Opis produktu

Tunel ogrodowy, którego miejscem przeznaczenia jest działka lub ogródek nie musi być duży, ale powinien być wygodny dla użytkownika. Pomidor – tunel ogrodowy 2x3 m zajmuje zaledwie 6,9 m2 i zapewnia swobodne poruszanie się po jego wnętrzu dzięki 212 cm wysokości i zastosowaniu drzwi w tylnej i przedniej ścianie tunelu.

Pomidor – tunel ogrodowy 2x3 m

Dodatkowym atutem drzwi jest to, że są one podzielone na część górną i tylną, dzięki temu o wiele łatwiej jest kontrolować temperaturę i cyrkulację powietrza wewnątrz tunelu. W razie potrzeby można zdecydować się na dodatkowy otwór wentylacyjny. Folia, którą zastosowano w tym tunelu jest bardzo mocna i chroni uprawy przed wiatrem czy też silnym nasłonecznieniem. Jej dodatkowym zabezpieczeniem jest wgrzany sznurek. Nie musimy się też martwić o to, że folia zostanie zerwana przez silne podmuchy wiatru ze względu na to, że dzięki specjalnym szpilkom przytwierdzimy folię do podłoża. Jest ona 4-sezonowa, przeznaczona do użytku podczas okresu wiosna – lato. Na pozostały czas zaleca się przechowanie folii w bezpiecznym miejscu.

Pomidor – tunel ogrodowy 2x3 m - drzwi

Konstrukcja tunelu ogrodowego 2x3 m Pomidor jest bardzo stabilna dzięki zastosowaniu rurek PCV o kwadratowym profilu 30 mm. Stelaż zaprojektowany jest tak, by można było go w łatwy sposób złożyć przy pomocy polipropylenowych złączek. Jeśli jakikolwiek element tunelu zostanie zniszczony można go dokupić. Takie rozwiązanie nie naraża właścicieli tunelu na duże koszty eksploatacji.

Pomidor – tunel ogrodowy 2x3 m -budowa stelaża

Do tunelu polecamy zakup półki przeznaczonej specjalnie do modelu Pomidor. Półka ma 100 cm wysokości, 30 cm głębokości i 100 cm szerokości. Zapewni miejsce na narzędzia ogrodowe, zioła, czy sadzonki. Mocowana do konstrukcji głównej za pomocą śrub, dzięki czemu jest stabilna i wytrzymała.

Pomidor tunel ogrodowy 2x3 półka

Produkt został wyprodukowany całkowicie w Polsce - daje to stały dostęp do części zamiennych a także wspiera Polską gospodarkę. Polska marka PTF to gwarancja najwyżej jakości ogrodniczych tuneli foliowych. Producent specjalizuje się w wytwarzaniu produktów, które umożliwiają samodzielną uprawę pomidorów, ogórków, papryki, sałaty oraz innych warzyw, owoców a także kwiatów. Rozwiązania oferowane przez PTF gwarantują łatwe, przyjemne oraz wygodne użytkowanie produktów. Montaż tuneli jest bardzo prosty, nawet dla niewprawionej w tym osoby.

Poniżej film ukazujący odporność tunelu foliowego na wiatr:

Zamawiając Pomidor – tunel ogrodowy 2x3 m (6,9m2) otrzymują Państwo:

 • komplet elementów konstrukcyjnych wykonanych z PCV
 • folię 4 sezonową z wgrzanym sznurkiem oraz z zapasem do wkopania - Marma
 • dzielone drzwi wejściowe
 • instrukcję montażu

Wymiary elementów zestawu:

Pomidor – tunel ogrodowy 2x3 m - wymiary

 • szerokość: 2,3 m
 • długość: 3 m
 • wysokość w szczycie: 2,12 m
 • wysokość ściany: 1,59 m
 • szerokość ściany: 3 m
 • wymiary drzwi: 0,78x1,88 m
 • długość krokwi: 1,24 m
 • powierzchnia upraw: 6,9 m2
 • wymiary profilu: 30x30mm, o grubości ścianki 1,5mm.

 

Konstrukcja: PCV
Folia: 4 sezonowa, 3 warstwowa marki Marma

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 300
Szerokość [cm] 230
Wysokość [cm] 212
Powierzchnia [m2] 6,9
Stelaż PCV
Kolor przezroczysty
Otwieranie drzwi
Wejście Z dwóch stron

Dostawa i montaż mebli:

Tunel dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczkach pakowanych przez producenta.

Tunel przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Należy do zmontować zgodnie z załączoną instrukcją. Montaż jest nieskomplikowany - nawet dla niewprawionej osoby.

Instrukcja montażu: Pomidor 2,3x3 - 6,9m2

 

 

Gwarancja:

Tunel objęty jest 24 miesięczną gwarancją polskiego producenta. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
1 opinia
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Basia

  Na tunelach się nie znam. Mój wybór padł na " Pomidor'" bo wyglądał solidnie i miał odpowiednie wymiary. Czy wybór był dobry, zobaczymy. Jak przetrwa wiatry i dziecięce gospodarowanie to się sprawdzi. Tunel został zakupiony do przedszkola. Mam nadzieję, że będzie nam długo służył.