W dniu 19.04.2019 Biuro Obsługi Klienta czynne jest w godzinach 8-12
W dniu 19.04.2019 Biuro Obsługi Klienta czynne jest w godzinach 8-12

Pomidor – tunel ogrodowy 2x3 m (7m2)

(kod: 17677) Produkt wyprodukowany w Polsce PTF Polska
799 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 39,95zł

 • Wysyłka do 10 dni
 • kod: 17677

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 300
Szerokość [cm] 230
Wysokość [cm] 212
Powierzchnia [m2] 7
Stelaż PCV
Kolor przezroczysty
Otwieranie drzwi
Wejście Z dwóch stron

Opis produktu

Tunel ogrodowy, którego miejscem przeznaczenia jest działka lub ogródek nie musi być duży, ale powinien być wygodny dla użytkownika. Pomidor – tunel ogrodowy 2x3 m zajmuje zaledwie 7,39 m2 i zapewnia swobodne poruszanie się po jego wnętrzu dzięki 212 cm wysokości i zastosowaniu drzwi w tylnej i przedniej ścianie tunelu.

Pomidor – tunel ogrodowy 2x3 m

Dodatkowym atutem drzwi jest to, że są one podzielone na część górną i tylną, dzięki temu o wiele łatwiej jest kontrolować temperaturę i cyrkulację powietrza wewnątrz tunelu. W razie potrzeby można zdecydować się na dodatkowy otwór wentylacyjny. Folia, którą zastosowano w tym tunelu jest bardzo mocna i chroni uprawy przed wiatrem czy też silnym nasłonecznieniem. Jej dodatkowym zabezpieczeniem jest wgrzany sznurek. Nie musimy się też martwić o to, że folia zostanie zerwana przez silne podmuchy wiatru ze względu na to, że dzięki specjalnym szpilkom przytwierdzimy folię do podłoża. Jest ona 4-sezonowa, przeznaczona do użytku podczas okresu wiosna – lato. Na pozostały czas zaleca się przechowanie folii w bezpiecznym miejscu.

Pomidor – tunel ogrodowy 2x3 m - drzwi

Konstrukcja tunelu ogrodowego 2x3 m Pomidor jest bardzo stabilna dzięki zastosowaniu rurek PCV o kwadratowym profilu 30 mm. Stelaż zaprojektowany jest tak, by można było go w łatwy sposób złożyć przy pomocy polipropylenowych złączek. Jeśli jakikolwiek element tunelu zostanie zniszczony można go dokupić. Takie rozwiązanie nie naraża właścicieli tunelu na duże koszty eksploatacji.

Pomidor – tunel ogrodowy 2x3 m -budowa stelaża

Produkt został wyprodukowany całkowicie w Polsce - daje to stały dostęp do części zamiennych a także wspiera Polską gospodarkę. Polska marka PTF to gwarancja najwyżej jakości ogrodniczych tuneli foliowych. Producent specjalizuje się w wytwarzaniu produktów, które umożliwiają samodzielną uprawę pomidorów, ogórków, papryki, sałaty oraz innych warzyw, owoców a także kwiatów. Rozwiązania oferowane przez PTF gwarantują łatwe, przyjemne oraz wygodne użytkowanie produktów. Montaż tuneli jest bardzo prosty, nawet dla niewprawionej w tym osoby.

Poniżej film ukazujący odporność tunelu foliowego na wiatr:

Zamawiając Pomidor – tunel ogrodowy 2x3 m (7m2) otrzymują Państwo:

 • komplet elementów konstrukcyjnych wykonanych z PCV
 • komplet złączek wykonanych z polipropylenu
 • folię 4 sezonową z wgrzanym sznurkiem oraz z zapasem do wkopania - Marma
 • dwoje drzwi z konstrukcją dzieloną
 • instrukcję montażu

Wymiary elementów zestawu:

Pomidor – tunel ogrodowy 2x3 m - wymiary

 • szerokość: 2,37 m
 • długość: 3,12 m
 • wysokość w szczycie: 2,12 m
 • wysokość ściany: 1,59 m
 • szerokość ściany: 3 m
 • wymiary drzwi: 0,78x1,88 m
 • długość krokwi: 1,24 m
 • powierzchnia upraw: 7,39 m2
 • wymiary profilu: 30x30mm, o grubości ścianki 1,5mm.

Konstrukcja: PCV
Folia: 4 sezonowa, 3 warstwowa marki Marma

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 300
Szerokość [cm] 230
Wysokość [cm] 212
Powierzchnia [m2] 7
Stelaż PCV
Kolor przezroczysty
Otwieranie drzwi
Wejście Z dwóch stron

Dostawa i montaż mebli:

Tunel dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczkach pakowanych przez producenta.

Tunel przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Należy do zmontować zgodnie z załączoną instrukcją. Montaż jest nieskomplikowany - nawet dla niewprawionej osoby.

Instrukcja montażu: Pomidor 2,3x3 - 7m2

 

 

Gwarancja:

Tunel objęty jest 24 miesięczną gwarancją polskiego producenta. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
1 opinia
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Basia

  Na tunelach się nie znam. Mój wybór padł na " Pomidor'" bo wyglądał solidnie i miał odpowiednie wymiary. Czy wybór był dobry, zobaczymy. Jak przetrwa wiatry i dziecięce gospodarowanie to się sprawdzi. Tunel został zakupiony do przedszkola. Mam nadzieję, że będzie nam długo służył.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

folia na tunel ogrodowy tunel ogrodowy metalowy tunel ogrodowy foliowy TUNEL OGRODOWY SZKLARNIA FOLIOWY 12 OKIEN 18m2 tunel ogrodowy focus garden tunel ogrodowy focusgarden tunele foliowe na pomidory ogrodowy tunel foliowy TUNEL OGRODNICZY FOLIOWY OGRODOWY SZKLARNIA TUNEL FOLIOWY OGRODOWY SZKLARNIA OGRODOWA 6x2 12m2 Tunel Foliowy Ogrodowy Szklarnia 6x3m Tunel Foliowy Ogrodowy Szklarnia 6x3m folia 4-sez

Ostatnio na blogu:

Akcesoria:

Zadzwoń Email
×