5 sposobów na przytulne wnętrze

Aranżacja przytulnego salonu to niełatwa sprawa. Wybór odpowiedniej sofy, ławy, nadających klimat dodatków… Przeglądanie katalogów i odpowiednie dopasowanie mebli zajmuje dużo czasu. Dlatego, żeby ułatwić Wam poszukiwania, przygotowaliśmy 5 przykładowych aranżacji, które mogą stać się inspiracją lub gotowym przepisem na przytulne wnętrze. Dajcie się zainspirować!

Zbiór widocznych poniżej miniaturek, przedstawiających zaproponowane w zestawieniu meble.

Ciepła czerń

czarne meble we wnętrzach

Co sprawia, że salon w tej czarnej aranżacji będzie wyglądał przytulnie? Przede wszystkim czarny biokominek Globmetal, który nie tylko doda wnętrzu elegancji, ale też dodatkowo nieco je ogrzeje. Nowoczesny narożnik z funkcją spania Mexico de lux wyróżnia się z kolei szarą tkaniną wykorzystaną do wykończenia siedziska – dzięki niej czarny narożnik wydaje się bardziej przyjazny. Eleganckim zwieńczeniem aranżacji będzie praktyczny stolik Tora.

Biało i przytulnie

białe wykończenie wnętrz

Jak sprawić żeby biel stała się ciepła? To kwestia przede wszystkim odpowiednio dobranych dodatków – miękkich poduszek, grubego dywanu czy ozdabiającego stół biokominka. Widoczny na zdjęciu model to niewielki biokominek Globmetal stainless wolnostojący stołowy, który w nowoczesnym wnętrzu jest świetną alternatywą dla świec. Jako przytulne siedzisko proponujemy narożnik Ego z detalami z białej skóry, a w roli salonowej ławy świetnie się sprawdzi stolik kawowy nowoczesny Orido.

Pośród beżów i brązów

Beże i brązy we wnętrzach

Biopalenisko Garden marki Globmetal wyróżnia się ciepłym odcieniem podstawy i wysokimi szklanymi ściankami, przez które z każdego miejsca można obserwować tlący się wewnątrz ogień. Nowoczesna wersalka rozkładana Capri razem z pasującymi krzesłami kojarzy się z przytulnym, tradycyjnym wnętrzem. Do całości idealnie będzie pasować ława rozkładana Nebraska w drewnopodobnym wykończeniu.

Nobliwy salon sarmacki

meble sarmackie

A oto propozycja aranżacji dla wielbicieli salonów w stylu szlacheckim. Nobliwy biokominek Kami – Antyczny będzie stylowym uzupełnieniem również mieszkania w bloku. Sofa rozkładana z funkcją spania Honorata z dwoma pasującymi fotelami zapewnią wygodę i komfort godne wyższych warstw. A do całości świetnie będzie pasować praktyczna ława z regulowaną wysokością Ulva w ciekawym wykończeniu.

Przytulnie i nowocześnie

nowoczesne meble we wnętrzach

Ostatnia aranżacja to połączenie nowoczesności z klasyką. Nowoczesny narożnik z funkcją spania Mexico w popularnych szarościach wygląda przytulnie dzięki miękkim jaśkom. Do niego świetnie będzie pasować ława rozkładana Montana o prostej formie i ciepłym, drewnopodobnym wykończeniu. Idealne uzupełnienie aranżacji stanowić będzie oryginalny biokominek wolnostojący Kami – Dempo.

***

Co sądzicie o naszych propozycjach? Coś Wam się szczególnie spodobało? A może czegoś zabrakło? Podzielcie się swoją opinią w komentarzach! ;)

Polecamy inspiracje:

Autor: Natalia z Meblobranie.pl
Zostaw komentarz:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu..

Bądź pierwszy! Powiedz nam co myślisz!

Wszystkie treści wykorzystywane na blogu są objęte prawem autorskim i ich jakiekolwiek wykorzystywanie jest zabronione!