5 sposobów na jadalnię ze stołem w wysokim połysku

Aranżacja jadalni to niełatwa sprawa. Wybór odpowiedniego stołu, potem krzeseł, podkładek… Cały proces zajmuje ogromnie dużo czasu. Dlatego też proponujemy Wam 5 przykładowych sposobów na jadalnie ze stołem, które mogą stanowić inspirację lub też gotowy przepis na wnętrze. Dajcie się zainspirować!

Stoły na wysoki połysk - miniatury widocznych poniżej aranżacji.

Czarny stół na wysoki połysk w nowoczesnej aranżacji

Stół wysoki połysk czarny - aranżacja z fioletami.

Pierwsza propozycja skupia się wokół czarnego stołu na wysoki połysk. Na zdjęciu widoczny jest stół wysoki połysk Argon, ale w aranżacji można wykorzystać również inny stół o podobnej linii. Do kompletu dobrane zostało krzesło Fano o nowoczesnym kształcie. Ten model można sztaplować, więc znakomicie sprawdzi się przy rozkładanym stole – zapas krzeseł bardzo łatwo jest przechowywać. Oryginalna podkładka w kształcie płyty winylowej znaleziona została na stronie Mr Gadżet.

Czarno-biały stół wysoki połysk czyli nowoczesna klasyka

Stół na wysoki połysk w czarno-białej aranżacji.

Połączenie czerni i bieli jest jednym z najbardziej klasycznych i najbardziej popularnych. W naszej propozycji do rozkładanego stołu na wysoki połysk Victoria dobrane zostały krzesła pikowane w klasycznym kształcie – z jasnym obiciem i malowanymi na czarno nogami. Zwieńczeniem kompozycji są ażurowe, geometryczne podkładki. Przez otwory w filcu ładnie będzie przeświecać błyszczący blat. Podkładki zostały znalezione na stronie pakamera.pl.

Wysoki połysk w ciepłych brązach ogrzewających metal

Stoły na wysoki połysk w brązach - ciepła aranżacja z metalowymi detalami.

Metal i brąz to bardzo eleganckie zestawienie. Brązowy stół na wysoki połysk Linosa 2 to połączenie wysokopołyskowego brązu, podstawy w odcieniu wenge i ozdobnych, metalowych rurek. Jasnobrązowe krzesło Tiziano świetnie uzupełnia tę kompozycję i nieco rozjaśnia ciemny odcień stołu. Materiałowe podkładki z motywem sztućców znalezione zostały na stronie DaWanda.

Stół na wysoki połysk w beżach i brązach

Stoły na wysoki połysk beżowe - aranżacja w ciepłych beżach.

Podstawą tej aranżacji stał się elegancki stół wysoki połysk Xenon o ciekawej linii. By z jego oryginalnym kształtem nic nie konkurowało, dobraliśmy do stołu nowoczesne krzesło Wait PC z przeźroczystym oparciem i beżowym siedziskiem. Ten model z daleka będzie prawie niewidoczny, więc stół pozostanie głównym bohaterem wnętrza. Ażurowe podkładki ze sklejki – znalezione na stronie Missing Decor – ładnie będą nawiązywać do postawy stołu.

Stół biały wysoki połysk i ciepły oranż

Stół biały wysoki połysk aranżacja z dodatkami w ciepłych kolorach.

Ostatnia propozycja skupia się wokół białego stołu w wysokim połysku. Może to być widoczny na zdjęciu stół biały wysoki połysk Capri Duo czy też odrobinę węższy, ale masywniejszy stół na wysoki połysk Alabama. Odpowiednim dodatkiem do niego będzie krzesło Lantana w kolorze oranż – to ładny i ciepły odcień drewna, nieco bardziej stonowany niż na miniaturce. Krzesło jest łatwe do przechowywania dzięki możliwości sztaplowania. Ładną ozdobą stołu będą filcowe podkładki z kolistym wzorem, korespondującym z krzesłem – ta na zdjęciu pochodzi ze strony trendsetterka.com.

***

Co sądzicie o naszych propozycjach? Czy któraś szczególnie Wam się spodobała? Dajcie znać w komentarzach! :)Autor: Natalia z Meblobranie.pl
Zostaw komentarz:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu..

Bądź pierwszy! Powiedz nam co myślisz!

Wszystkie treści wykorzystywane na blogu są objęte prawem autorskim i ich jakiekolwiek wykorzystywanie jest zabronione!