Aranżacje wnętrz weselnych

Miesiące letnie to najgorętszy okres ślubny, dlatego przygotowaliśmy dla Was aż trzy galerie. Pierwszą z nich są inspirujące aranżacje weselnych wnętrz. W drugiej znajdziecie przykładowe prezenty, które można podarować nowożeńcom. Z kolei na tych, którzy planują wesele i są zwolennikami amerykańskiej tradycji dawania gościom drobiazgów upamiętniających zaślubiny, czeka galeria numer trzy :) Miłego, inspirującego oglądania!

Aranżacje wnętrz weselnych

concretehoney.blogspot.com

Aranżacje wnętrz weselnych

Za oceanem bardzo popularne jest organizowanie przyjęcia weselnego w ogrodzie. To dość ryzykowne rozwiązanie w naszej szerokości geograficznej, ponieważ – tak jak na przykład dziś – mimo lipca pogoda za oknem jest iście listopadowa. Istnieją sposoby i na to. Można zamówić specjalny namiot, który można będzie podgrzać w razie załamania pogody. Dla odważnych, którzy nie dysponują wielkim budżetem, istnieje możliwość  zorganizowania wesela we własnym ogrodzie, pod chmurką. Bardzo popularne stały się również przyjęcia weselne, które stylistyką nawiązują do wesel z dawnych lat, z południa Stanów. Są one organizowane np. w dużych, drewnianych halach, które śmiało można nazwać… stodołą ;) Oprócz wymienionych już miejsc, w galerii znajdziecie też piękne “czyste” klasyczne wnętrza oraz te bogato zdobione. Na baloniki, białe gołąbki trzymające w dziobkach złote obrączki i wszędobylskie serduszka nie macie co liczyć ;)

Co kupić nowożeńcom? To dylemat każdego gościa weselnego, który nie dostał od młodej pary listy z oczekiwanymi podarunkami. Co wybrać, żeby było a) praktyczne, b) oryginalne, c) stosowne? Zdjęcia w poniższej galerii mogą Was zainspirować.

Jeżeli planujecie ślub i chcecie, aby goście weselni nigdy nie zapomnieli o tym doniosłym wydarzeniu, możecie – idąc za amerykańskimi trendami – podarować im jakiś drobiazg. Co to może być? Ile może kosztować? Zajrzyjcie do trzeciej galerii i podzielcie się Waszymi spostrzeżeniami na temat tego – wciąż mało popularnego – zwyczaju.


Autor: Basia z Meblobranie.pl
Zostaw komentarz:

Jeden komentarz do wpisu “Aranżacje wnętrz weselnych”
 1. Sang Sierpień 19, 2016 at 23:44 #

  Bardzo zaciekawił mnie Twój post, dobrze coś takiego
  poczytać. Dzięki za cenne sugestie. zdjęcia artystyczne na wesele to także ważny temat
  nad którym warto się zastanowić. Jak coś
  mogę pomóc :) Pozdrawiam

   

Wszystkie treści wykorzystywane na blogu są objęte prawem autorskim i ich jakiekolwiek wykorzystywanie jest zabronione!