Biel i czerń we wnętrzach – Wasze aranżacje!

Nie od dziś wiadomo, że biały i czarny to nie tylko przeciwieństwo, ale i znakomicie dobrana para. Niezależnie czy wykorzystamy te kolory jako jedyne barwy we wnętrzu, czy uzupełnimy szarościami lub kolorem, otrzymamy pomieszczenie eleganckie i stylowe. Aranżacji od projektantów w tych barwach widzieliście już wiele – również na naszym blogu. Dziś chcielibyśmy zaprezentować Wam bardziej żywe aranżacje w tych kolorach. Wnętrza, w których ktoś mieszka, a dokładniej – właśnie Wy. Obejrzyjcie aranżacje stworzone przez naszych klientów i zobaczcie jak stylowe potrafią być domowe wnętrza! Kto wie, może i Twoja aranżacja znalazła się w naszym zestawieniu?

Stolik Pixel X w pięknej aranżacji

Biel i czerń we wnętrzach

Połączenie bieli i czerni to świetny sposób na stworzenie eleganckiego wnętrza. Pomieszczania w tych barwach wydają się bardziej uporządkowane, nowoczesne i stylowe. Co ważne, wybór dwóch głównych barw nie jest ograniczeniem, a otwarciem się na nowe możliwości. Dzięki ograniczeniu barw możemy dowolnie bawić się wzorem i fakturą, a kolorowe dodatki czy drewniane detale ocieplą wnętrze i doskonale wkomponują się w całość.

Stolik Pixel X w pięknej aranżacji

Stolik Tora w czarno-białym wnętrzu

Stolik Tora w czarno-białym wnętrzu

Czarny stolik Pixel X

Stolik Orido w eleganckim salonie

Czarno-biała niska ława Xenon

Czarno – biały salon

Chyba to właśnie w salonie najczęściej decydujemy się na stylowe połączenie biały-czarny. Nic dziwnego – w końcu salon to najbardziej reprezentacyjne pomieszczenie w naszym mieszkaniu, więc jego aranżacja jest niezwykle ważna. Połączenie dwóch przeciwstawnych barw zapewni nam odpowiednio elegancki efekt, a jeśli monotonia barw nam się znudzi, łatwo i szybko możemy zmienić charakter wystroju za pomocą odpowiednio dobranych dodatków.

Biały stolik do salonu Tora

Ława Aversa w białym połysku

Stolik Pixel X

Elegancka ława Matera

Stolik Pixel X w czarno-białym salonie
Czarny stolik Tora na kółeczkach

Ława Aversa w białym połysku

Biel i czerń w jadalni

Połączenie bieli i czerni świetnie sprawdza się również w jadalniach. Takie wnętrza wyglądają bardzo wytwornie i wbrew pozorom wcale nie są trudne do utrzymania w czystości. Jak uzyskać odpowiedni efekt? Białe stoły i czarne krzesła – lub też meble łączące w sobie te dwie barwy – to prosty przepis na sukces. Tak elegancka jadalnia z pewnością zachwyci każdego, kto będzie miał zaszczyt usiąść przy naszym stole.

Stół do jadalni Capri

Stół Imperia marki Hubertus

Stół Linosa 2 w jasnym salonie

Stół Xenon w czarno-białym wnętrzu

Stół Victoria w eleganckim domu

Stół Linosa 2 w jasnym salonie

***

Jak Wam się podobają piękne wnętrza stworzone przez naszych klientów? Czy i Wasza aranżacja znalazła się w zestawieniu? Jeśli nie, wciąż możecie je uzupełnić – zostawicie zdjęcia swoich aranżacji w komentarzach!

Polecamy inspiracje:

Autor: Natalia z Meblobranie.pl
Zostaw komentarz:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu..

Bądź pierwszy! Powiedz nam co myślisz!

Wszystkie treści wykorzystywane na blogu są objęte prawem autorskim i ich jakiekolwiek wykorzystywanie jest zabronione!