Biurko na kółkach – czy na pewno warto je wybrać?

Niegdyś robiło karierę w polskich biurach i domach, dziś odchodzi w niepamięć. Czy słusznie? Naszym zdaniem tak, ponieważ lepiej postawić na stabilniejsze meble.

Biurko na kółkach

Mobilne biurko

Wyposażony najczęściej w cztery kółka, taki model jest przede wszystkim bardzo mobilny. Nie wymaga dźwigania, wystarczy lekko popchnąć, aby przesunąć nawet z jednego końca biura na drugi. Nic więc dziwnego, że biurko na kółkach można było spotkać w niemal każdej polskiej firmie i urzędzie. Dziś jednak coraz częściej się od nich rezygnuje. Przede wszystkim nie są stabilne i solidne, wygodna praca przy nich nie jest zatem możliwa. Kiedy np. coś kreślimy lub rysujemy, takie biurko na kółkach może nam „uciekać”. Co więcej, z czasem stało się ono synonimem… złego smaku. Takie biurka nie zawsze pasują do wnętrz poważnych instytucji i dobrze prosperujących firm. Ze względu na kółka, petent lub potencjalny klient podświadomie postrzega daną instytucję za tymczasową, a zatem nie wartą zaufania.

Kiedy nie pasuje

Warto także pamiętać, że biurko na kółkach narzuca pewne ograniczenia. W wielu firmach wykorzystywane są biurka narożne – i nic dziwnego. Sprytnie pozwalają zagospodarować przestrzeń i zaoszczędzić kilka dodatkowych centymetrów przestrzeni. Trudno jednak sobie wyobrazić, żeby takie biurko było dodatkowo wyposażone w kółka. Urządzając swoje biuro, przedsiębiorcy muszą stanąć przed wyborem – niestabilne, ale mobile biurko na kółkach, czy praktyczne, ale trudne do przemieszczenia biurko narożne? Nam ten wybór wydaje się banalnie prosty. Biurko narożne ułatwia uporządkowanie wszystkich niezbędnych papierów i dokumentów. Bez trudu pomieści przybory do pisania i komputer, a przydatne w pracy teczki i segregatory będziemy mieli tuż pod ręką. Biurka na kółkach mają rzecz jasna półki i przegródki, ale nie zapewnią nam aż tak dużej przestrzeni do pracy. Co więcej, pamiętajmy, że biurka narożne wyglądają po prostu bardziej profesjonalnie. Wcale nie muszą być niezgrabnymi kolosami!

Biurko narożne Michał

Mebel do zadań specjalnych

Świetnym przykładem na elegancki wygląd biurek narożnych jest biurko narożne z szafką Michał. Przede wszystkim jest przeznaczone dla osób pracujących przed komputerem – na blacie biurka będą miały wystarczająco dużo przestrzeni, aby korzystać  z laptopa lub komputera stacjonarnego. Co więcej, biurko wyposażone jest w praktyczne regały i półeczki, na których przechowamy wszystko niezbędne nam do pracy dokumenty i teczki. Największym atutem biurka narożnego jest przede wszystkim jego dużo większa powierzchnia, w porównaniu z tradycyjnym modelem. Bez trudu zmieścimy komputer stacjonarny, a nawet drukarkę. Biurko narożne z szafką Michał charakteryzuje dodatkowo wyjątkowa staranność wykonania oraz solidność. Wyprodukowano go z wytrzymałej płyty grubej na 18 mm. Płytę pokrywa specjalna okleina ABS, która wykazuje dużą odporność na wilgoć i porysowania. Producent oferuje biurko w kilki wersjach kolorystycznych. Możemy wybrać odcień wenge, dąb, olcha lub calvados.Autor: Meblobranie
Zostaw komentarz:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu..

Bądź pierwszy! Powiedz nam co myślisz!

Wszystkie treści wykorzystywane na blogu są objęte prawem autorskim i ich jakiekolwiek wykorzystywanie jest zabronione!