Urządzamy domowe biuro

stoły konferencyjne biurowe

Jeżeli zastanawiacie się jak urządzić swoje biuro lub wygodny kącik do pracy w domu, mamy dla Was kilka propozycji. Nieważne czy jesteś prezesem korporacji czy studentem, który potrzebuje przestrzeni do nauki – kilka praktycznych rad przyda się każdemu.  

Jednym z najważniejszych elementów wyposażenia przestrzeni biurowej jest oczywiście biurko. Do wyboru mamy wiele modeli o przeróżnej wielkości i kształcie. Od klasycznych i tych w kształcie litery L, po modułowe, i te z pochylanym blatem i regulowaną wysokością.  Możliwości jest naprawdę wiele i wcale nie musimy ograniczać się do klasycznego, drewnianego biurka o prostokątnym kształcie.

 

Bardzo przydatne są także małe kontenerki z szufladami, dzięki którym mamy pod ręką wszystkie niezbędne rzeczy do pracy. Kontenery wyposażone są zazwyczaj w kółka, więc bez trudu można je przemieszczać po biurze. To dużo wygodniejsze rozwiązanie, niż szuflady na stałe wbudowane w bok biurka.

 

Dla posiadaczy dużej ilości książek/segregatorów niezbędne będą półki. Mogą być zarówno klasyczne – wieszane bezpośrednio na ścianie, jak i w formie regału.

 

Jeżeli zajmujecie posadę, która upoważnia Was do organizowania konferencji, spotkań i narad firmowych,  z pewnością przyda Wam się długi, kilkuosobowy stół. Stoły konferencyjne wcale nie muszą być klasycznymi prostokątami. Istnieje bardzo wiele ciekawych rozwiązań. Jednym z nich jest połączenie stołu bilardowego z konferencyjnym! Wystarczy zdjąć blat i już możemy grać!

 Autor: Basia z Meblobranie.pl
Zostaw komentarz:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu..

Bądź pierwszy! Powiedz nam co myślisz!

Wszystkie treści wykorzystywane na blogu są objęte prawem autorskim i ich jakiekolwiek wykorzystywanie jest zabronione!