Dlaczego warto zainwestować w donice Lechuza?

Na rynku możemy znaleźć bardzo szeroką ofertę donic i doniczek zarówno domowych, jak i ogrodowych. Decydując się na zakup donic, stajemy przed pytaniem: jaki model kupić? Dlaczego niektóre kosztują 50 zł, a niektóre 200?

Donica do ogrodu Balconera Cottage

Donica Balconera Cottage

W przypadku donic sprawdza się powodzenie, że wraz ze wzrostem jakości produktu, wzrasta jego cena. Chcąc nabyć donicę, która posłuży nam przez lata musimy liczyć się z nieco wyższymi kosztami. Produkty tworzone w nowoczesnych zakładach produkcji przy użyciu bardzo dobrych jakościowo materiałów są droższe od szeroko dostępnych artykułów niższej jakości.

Lechuza to firma produkująca nowoczesne donice, cechujące się niezwykłą wytrzymałością, trwałością oraz eleganckim designem.

Donice marki Lechuza wykonane są z tworzywa sztucznego, zwanego polipropylenem. Mają uniwersalne zastosowanie, co oznacza, że można z nich korzystać zarówno w pomieszczeniach, jak i na świeżym powietrzu. Z powodzeniem sprawdzą się na balkonie, tarasie, czy w ogrodzie.

Donica Trio Cottage

Donica Trio Cottage

Solidne wykonanie z wysokiej jakości materiałów zapewnia odporność donic Lechuza na różnorodne warunki atmosferyczne, zmiany temperatur oraz promieniowanie UV.

Rośliny potrzebują odpowiedniej pielęgnacji do prawidłowego wzrostu. Firma Lechuza mając na względzie dobro kwiatów stworzyła specjalistyczny system nawadniający, który sprzedawany jest wraz z donicami. Zestaw ten wraz z substratem mineralnym Lechuza Pon ułatwia proces pielęgnacji roślin.

Donice Lechuza podzielone są na 2 serie: Premium oraz Trend.

Donica Diamante

Donica Diamante

Seria Premium składa się z donic o różnorodnych kształtach i kolorach. Szeroki wachlarz modeli pozwala wybrać odpowiednią donicę, dopasowaną do indywidualnych preferencji naszych klientów. Donice wykonane są z tworzywa sztucznego pokrytego warstwą lakieru dekoracyjno-ochronnego, zabezpieczającego przed pęknięciami, zarysowaniami i obiciami.
Seria Trend nawiązuje do tendencji panujących obecnie na rynku aranżacji wnętrz i ogrodów. Donice Trend wykonane są z barwionego polipropylenu wyciskanego w formie o strukturze plecionki.

Donice Lechuza są inwestycją na lata. Decydując się na zakup konkretnego modelu, można mieć pewność, że otrzyma się produkt najwyższej jakości, produkowany przy użyciu najlepszych dostępnych na rynku materiałów.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta donic Lechuza w sklepie internetowym!


Autor: Meblobranie
Zostaw komentarz:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu..

Bądź pierwszy! Powiedz nam co myślisz!

Wszystkie treści wykorzystywane na blogu są objęte prawem autorskim i ich jakiekolwiek wykorzystywanie jest zabronione!