Domek Keter Factor 6×3 dlaczego warto go kupić?

Domek Factor 6×3 to doskonałe rozwiązanie dla ogrodu. W przestronnym miejscu zmieszczą się wszystkie ogrodowe narzędzia i urządzenia. Piękny i nowoczesny wygląd będzie ozdobą każdego miejsca, a zastosowane do produkcji materiały sprawią, że jest to idealny domek wielosezonowy.

Pojemne wnętrze domku ogrodowego Factor 6x3

⇒ Pojemny domek

Domek Factor 6x3 wymiary
Domek narzędziowy Factor 6×3 to doskonałe rozwiązanie dla każdego małego, średniego i dużego ogrodu, bo doskonale poradzi sobie z pomieszczeniem tak niewielkich sprzętów ogrodniczych jak grabie czy sekatory oraz większych sprzętów m.in. kosiarki oraz taczki. Wysoki na 226 centymetrów domek bez problemu w pozycji pionowej przechowa wykaszarkę czy drabinę, a głębokość 152 centymetrów pozwala na pozbycie się problemu niemieszczących się narzędzi i sprzętów. Przez drzwi o szerokości 178 centymetrów bez oporu można przejechać cięższym sprzętem i zaparkować go dokładnie w wyznaczonym miejscu.

⇒Przestronne wnętrze

Wnętrze domku narzędziowego Factor 6x3

W domku można zaplanować także miejsce na ulubiony rower lub schowek na dziecięce zabawki – przestronne wnętrze pomieści każdy sprzęt. Jest także bardzo ustawne, dzięki czemu można z łatwością rozplanować ustawienie i ułożenie wielu przedmiotów, bez obaw o to czy zmieszczą się wewnątrz. Polecamy inne modele jeżeli szukasz większego domku narzędziowego.

⇒ Nowoczesny wentylator

Wentylacja Factor 6x3

Dach domku narzędziowego Factor 6×3 został wyposażony w nowoczesny otwór wentylacyjny, co umożliwia doskonałą cyrkulację powietrza. Nawet jeśli będzie zamknięty przez dłuższy czas np. w okresie zimowym, nie ma obawy, że pozostawione w nim rzeczy m.in płaszcz przeciwdeszczowy czy kurtka będą nieprzyjemnie pachnieć. Całoroczny domek, bez problemu może pozostać na zewnątrz również zimą, dzięki zastosowaniu wodoodpornego materiału, pokrywającego jego powierzchnię, więc wentylacja zapobiega również powstawaniu pleśni oraz wilgoci w długo nieotwieranych pomieszczeniach. Została zaprojektowana w takim miejscu, że nie przykuwa uwagi innych, a jedynie delikatnie podkreśla naturalne piękno domku, pozostając schowana u szczytu dachu.

⇒Mocne zamknięcie

Zamknięcie domek Keter Factor 6x3

Domek Keter Factor 6×3 został wzbogacony o niezwykle wytrzymałe i eleganckie zamknięcie na klucz. Jest ono schowane dyskretnie między nowoczesnymi uchwytami, które doskonale prezentują się na tle jasnego tworzywa w założeniu zaprojektowanym tak, by imitowac naturalne drewno. Uchwyty dodatkowo są wykonane z masywnego i wytrzymałego materiału, więc nawet mocne szarpnięcie nie powoduje ich uszkodzenia. Umieszczone po dwóch stronach drzwi uchwyty dają możliwość otworzenia jedynie połówki drzwi, gdy np. wstawiamy do domku zaledwie niewielką rzecz.

⇒ Łatwy, intuicyjny montaż – wymagane narzędzia

Wymagane narzędzia Factor 6x3

Zmontować domek można samodzielnie, ponieważ nie wymaga on użycia żadnych specjalistycznych narzędzi. Jedyne czego potrzeba to młotek do zbijania niektórych elementów, śrubokręt i klucz do wkręcania i dokręcania śrubek. Dobrym rozwiązaniem, gdy chodzi o przytwierdzenie domku do podłoża jest użycie wkrętarki. Przy montażu dachu przyda się drabina, aby bezpiecznie wykonywać prace, niezbędne będą chroniące oczy okulary i rękawiczki, zapobiegające zabrudzeniu i uszkodzeniu skóry dłoni.

⇒ Przygotowanie podłoża do montażu

Podłoże do domku Factor 6x3

Domek Keter Factor 6×3 najlepiej ustawić na równym, stabilnym podłożu. Najwłaściwiej jest znaleźć powierzchnię, która nie jest podmokła i zbyt często podmywana, np. podczas intensywnych opadów deszczu. Bezpiecznym rozwiązaniem będzie utwardzenie powierzchni poprzez jej wybetonowanie. Można również ustawić domek na utwardzonej już wcześniej powierzchni np. z kostki brukowej – podstawową zasadą jest jednak jej wytrzymałość i równość. Polecamy również Nasz poradnik jak przygotować podłoże pod domek narzędziowy.

⇒ Czytelna instrukcja w języku polskim

Instrukcja Factor 6x3 Keter

Instrukcja została napisana prostym językiem, a zobrazowanie sytuacji dodatkowo ułatwia działanie. Każdy element otrzymał swoje oznaczenie, jest także informacja ile sztuk poszczególnych elementów powinno znajdować się w zestawie. Niektóre z nich wystarczy połączyć jedynie za pomocą zaczepów i zatrzasków, więc w pewnych sytuacjach montaż z łatwością wykona jedna osoba.Autor: Piotr z Meblobranie.pl
Zostaw komentarz:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu..

Bądź pierwszy! Powiedz nam co myślisz!

Wszystkie treści wykorzystywane na blogu są objęte prawem autorskim i ich jakiekolwiek wykorzystywanie jest zabronione!