Domek Keter Fusion 757 – praktyczny i elegancki domek narzędziowy

Domek narzędziowy Keter Fusion 757 to domek ogrodowy o bardzo ciekawym i eleganckim wykończeniu. Konstrukcja wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które wyglądem przypomina deski drewniane – uzyskujemy w ten sposób efekt potocznie określany jako “wood look”. Efektowny wygląd domku narzędziowego wyróżnia się na tle pospolitych plastikowych i blaszanych konstrukcji, a nad drewnianymi ma dużą przewagę w zakresie wygody użytkowania.

Domek Fusion 757

Keter Fusion 757 – duży i pojemny domek ogrodowy

Domek ogrodowy na narzędzia Keter Fusion to idealny domek dla wszystkich, którzy mają wiele do schowania – przestronne wnętrze daje możliwość ulokowania nie tylko narzędzi, ale i sprzętów o większych gabarytach. Wodoodporne ściany zapobiegają przedostawaniu się deszczu do wewnątrz, a pomysłowe okna gwarantując ciągły dostęp światła.

Domek narzędziowy z tworzywa sztucznego Keter Fusion z powodzeniem może pełnić rolę garażu dla wszelkich sprzętów niezbędnych do pracy, a także do zabawy. Zmieści się w nim z powodzeniem kosiarka, nie tylko prowadzona ręcznie, ale także ta o większych gabarytach z siedziskiem. W domku można również przechować quada w okresie zimowym, a wiosną spokojnie wyjechać nim na zewnątrz bez obaw o jego stan.

Domek narzędziowy Keter Fusion – pomysłowe okna

Okna domku ogrodowego Keter można dopasować do własnych potrzeb, a przede wszystkim do przyszłego ustawienia domku narzędziowego z tworzywa. Nie ma więc obawy, że miejsce trzeba będzie dobierać pod okno, by światło docierało do wnętrza. Wręcz przeciwnie – zawsze istnieje możliwość dopasowania okna, więc nie ma potrzeby modyfikowania planów umiejscowienia domku narzędziowego.

domek ogrodowy na narzędzia Fusion 757 Keter

Domek Keter Fusion 757 z praktyczną wentylacją

Wentylacja została zamontowana u szczytu dachu, w jego przedniej części. Element kolorystycznie wpisuje się w tonację całości i dyskretnie dopełnia wygląd domku ogrodowego. Jest nie tylko ładnym, ale i praktycznym dodatkiem – zapobiega powstawaniu wilgoci poprzez cyrkulację powietrza, a także niweluje nieprzyjemny zapach, który może powstać gdy np. domek narzędziowy nie jest otwierany przez całą zimę.

wentylacja w domku Keter Fusion 757

Domek Keter Fusion 757 wyposażony w nowoczesne okno dachowe

Domek ogrodowy można ustawić w dowolnym miejscu, a to dlatego, że okno dachowe i tak zapewni jego odpowiednie naświetlenie. Świetlik w dachu zastał zaprojektowany w innowacyjny sposób. Okno prowadzono wzdłuż szczytu dachu, przez całą jego długość. Takie rozwiązanie gwarantuje równomierne rozprzestrzenianie się światła, więc nawet w ponure dni będzie ono docierało do każdego zakątka domku narzędziowego.

Okno dachowe w domku Fusion 757

Mocny dach w domku narzędziowym Keter Fusion

Dach został zaprojektowany w taki sposób, by zwiększyć jego praktyczność – idealne nachylenie zapobiega osadzaniu się grubych warstw śniegu zimą, a mocne, stalowe wzmocnienie usztywniają go na tyle, by był w stanie wytrzymać i tak duże obciążenie. Pięknie wykończone, a jednocześnie wyrównane brzegi dachówki, wystające delikatnie poza granice domku narzędziowego, dodają całości nowoczesnego wyglądu i sprawiają, że domek ogrodowy wydaje się jeszcze przestronniejszy.

Dach domku Fusion 757

Domek ogrodowy Keter Fusion pomieści wszystkie narzędzia i sprzęty

W domku narzędziowym z tworzywa sztucznego zmieszczą się wszystkie urządzenia do prac w ogrodzie, choćby grabie czy kopaczki. To także idealne miejsce na wszelkie narzędzia, które warto mieć pod ręką: młotek, śrubokręt czy wiertarkę. Możliwość zamontowania haków i półek na ścianach domku ogrodowego Keter sprawia, że pomieszczenie można dostosować do własnych oczekiwań i potrzeb.

Domek narzędziowy Fusion 757

Domek Keter Fusion 757 wyposażony w bezpieczne zamknięcie

Domek ogrodowy Keter jest zamykany na zatrzask – praktyczny uchwyt ułatwia przyciągnięcie drzwi i ich zabezpieczenie. Stalowy materiał, z którego został wykonany, jest gwarancją wytrzymałości i jakości. Elegancki kształt zamknięcia dyskretnie podkreśla nowoczesny wygląd domku narzędziowego z tworzywa i jego piękny wygląd.

zamknięcie w domku Keter Fusion 757

Nowoczesny zamek umożliwia dodatkowe zabezpieczenie narzędzi i urządzeń znajdujących się we wnętrzu domku ogrodowego poprzez montaż kłódki. Nie jest ona dołączona do zestawu, można ją kupić we własnym zakresie wybierając najbardziej odpowiadający nam model. Zamek został zaprojektowany tak, by umożliwić użytkownikowi wybór opcji zabezpieczenia wnętrza domku narzędziowego.

Przygotowanie podłoża do montażu domku Keter Fusion 757

Najlepszym rozwiązaniem jest umieszczenie domku ogrodowego na stabilnej i równej powierzchni. Wybetonowany fragment lub podłoże utwardzone kostką brukową gwarantuje przede wszystkim trwałość, a to ważne jeśli nie planujemy przenoszenia domku narzędziowego w inne miejsce. Betonowa warstwa izoluje także podłogę od gruntu, a więc zapobiega przedostawaniu się zimna i wilgoci do wewnątrz.

Podłoże przygotowane pod domek narzędziowy Keter Fusion

Jak złożyć domek narzędziowy Keter?

Składanie domku ogrodowego jest łatwe, bo nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi. Wystarczy jedynie młotek do dociśnięcia pewnych elementów, a także klucz i śrubokręt do dokładnego przykręcenia śrubek i nakładek – w niektórych momentach pracę ułatwi wiertarka. Montaż dachu z pewnością stanie się łatwiejszy z użyciem drabiny, która zapewni komfort pracy. Dla zapewnienia bezpieczeństwa przydadzą się rękawiczki i okulary ochronne.

Do każdego zestawu dołączona jest czytelna instrukcja montażu, która skraca i ułatwia pracę. Z montażem domku ogrodowego Keter Fusion poradzi sobie jedna osoba, wystarczy kierować się zawartymi oznaczeniami – każdy element posiada swoje oznaczenie, a dokładne rysunki eliminują możliwość pomyłki przy łączeniu poszczególnych elementów.


Polecamy inspiracje:

Autor: Piotr z Meblobranie.pl
Zostaw komentarz:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu..

Bądź pierwszy! Powiedz nam co myślisz!

Wszystkie treści wykorzystywane na blogu są objęte prawem autorskim i ich jakiekolwiek wykorzystywanie jest zabronione!