Domek narzędziowy Factor 8×6 – zrób porządek w ogrodzie

Piękny i nowoczesny wygląd w połączeniu z przestronnym wnętrzem sprawia, że domek Factor jest idealny dla wszystkich, którzy marzą o eleganckim dodatku ogrodowym, w którym można przechować wiele rzeczy. Odporny na deszcz i działanie temperatur materiał gwarantuje wielosezonowość.

Front domku Factor 8x6 Keter

⇒ Okno z możliwością dogodnego umiejscowienia

Okna w domku Factor 8x6

Podczas montażu Factor 8×6 jest możliwość umieszczenia okna w jednym z sześciu miejsc, wedle swoich potrzeb. Dzięki temu możemy domek postawić np. przy ścianie domu bez martwienia się o to czy okno będzie z dobrej strony. Miejsce w którym będzie okno wybieramy już podczas montażu. Jedna z czterech ścian posiada specjalny otwór na okno, który możemy zamontować z dowolnej strony, zgodnie z instrukcją. Polecamy również Nasz poradnik jak przygotować podłoże pod domek narzędziowy.

⇒Nowoczesna wentylacja

Wentylacja Factor 8x6

Tuż nad drzwiami domku narzędziowego Factor 8×6 umiejscowiona została wentylacja. Ma za zadanie zapobieganiu powstawaniu wilgoci, a także nieprzyjemnego zapachu, jeśli domek pozostaje zamknięty przed dłuższy okres, np. zimą. Ciemny trójkąt, umiejscowiony na jaśniejszym tle ścian jest ona również bardzo efektownym uzupełnieniem całości wyglądu. Zobacz podobne domki firmy Keter.

⇒ Piękny wygląd

Domek narzędziowy Factor 8x6

Domek ogrodowy Factor 8×6 został zaprojektowany w jasnym kolorze, co podkreśla naturalną fakturę tworzywa. Imitacja drewna jest bardzo nowoczesnym rozwiązaniem, ale przede wszystkim praktycznym. Technologia „wood look” powoduje, że nawet podczas obfitych opadów deszczu, woda nie wsiąka w tworzywo, a jedynie delikatnie po nim spływa, nie dostając się do środka. Ciemne dodatki w postaci drzwi, wentylacji oraz ram okiennych przełamują jednolitą fakturę i nadają nowoczesny wygląd. Domek Factor 8×6 to nie tylko miejsce na wiele przedmiotów, ale także elegancki dodatek do ogrodu.

⇒Podwójne drzwi

Domek Factor 8x6

W domku Keter Factor zastosowano podwójne drzwi, które bardzo ułatwiają dostęp do niego. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie trzeba pokazywać całego wnętrza domku, gdy zależy na dyskrecji, a chcemy schować jedynie grabki. Drzwi wykonane zostały z materiału imitującego drewno, co dodatkowo dodaje im eleganckiego wyglądu. Wykończenie w kształcie łuku stwarza nowoczesny styl i nadaje całości przestronnego wyglądu.

⇒ Pojemne wnętrze

Domek ogrodowy Factor 8x6

Domek Keter Factor 8×6 jest bardzo pojemny. Dzięki temu, że jest wysoki na 243 centymetry z łatwością zmieszczą się w nim wszelkie narzędzia do porządkowania ogrodu takie jak np. grabie, ale można przechowywać w nim także narty czy deskę do snowboardu. Szerokość 182 centymetrów powoduje, że bez problemu zmieści się w nim taczka lub kosiarka, a dzięki temu, że drzwi maja szerokość 256,5 centymetrów nie straszny problem wjazdu czy wprowadzenie większych sprzętów do domku.

⇒ Łatwy, intuicyjny montaż – wymagane narzędzia

Narzędzia do montażu Keter Factor 8x6

Montaż domku narzędziowego Factor 8×6 jest bardzo prosty. Przydatne będą jedynie podstawowe narzędzia, bowiem specjalistyczny sprzęt nie jest w tym przypadku wymagany. Młotek pozwoli połączyć dokładnie wszystkie elementy, które wymagają dociśnięć lub są łączone na zatrzask. Za pomocą klucza odkręcimy wszelkie nakrętki, a śrubokręt poradzi sobie ze śrubkami np. przytwierdzającymi domek do podłoża. Większe elementy z łatwością można wkręcić wkrętarką. Montaż dachu ułatwi drabina, a bezpieczeństwo podczas wszystkich prac gwarantują rękawiczki i okulary ochronne.

⇒ Przygotowanie podłoża do montażu

Podłoże do domku Factor 8x6

Domek najlepiej i najbezpieczniej ustawić na twardym i stabilnym podłożu. Najlepszym rozwiązaniem będzie wybetonowany fragment lub podłoże z kostki brukowej, które odizoluje od mokrej ziemi i zapobiegnie późniejszemu powstawaniu wilgoci oraz nachylaniu się domku np. podczas obfitych opadów deszczu.

⇒ Czytelna instrukcja w języku polskim

Instrukcja montażu Factor 8x6

Do zestawu dołączona jest przejrzysta instrukcja, która ułatwi montaż. Każda część jest oznaczona, poprzez użycie symboli, dopowiadających jedynie jej. Obrazkowa instrukcja krok po kroku pomoże przebrnąć przez nawet trudniejsze części montażowe, choć w przypadku domku Factor każdy etap pracy przebiega niezwykle prosto.Autor: Piotr z Meblobranie.pl
Zostaw komentarz:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu..

Bądź pierwszy! Powiedz nam co myślisz!

Wszystkie treści wykorzystywane na blogu są objęte prawem autorskim i ich jakiekolwiek wykorzystywanie jest zabronione!