Domek Oakland 757 – Elegancki domek w ogrodzie

Domek Oakland 757 to idealne rozwiązanie, kiedy chcemy mieć pomieszczenie, w którym zmieszczą się wszystkie twoje sprzęty i narzędzia. W domku będą bezpieczne, bo solidna konstrukcja, utrudnia dostęp osobom niepożądanym, podobnie jak metalowe zamykanie. Dobrze rozplanowane okna ułatwiają dostęp naturalnego światła z zewnątrz, a dzięki zastosowaniu wysokiej jakości tworzywa sztucznego, nie trzeba go impregnować.

Domek ogrodowy Oakland 757

⇒ Okno z możliwością dogodnego umiejscowienia

Oakland 757 Domek ogrodowy

Podczas montażu jest możliwość umieszczenia okna w jednym z dwóch miejsc, wedle swoich potrzeb. Dzięki temu możemy domek postawić np. przy ścianie domu bez martwienia się o to czy okno będzie z dobrej strony. Miejsce w którym będzie okno wybieramy już podczas montażu. Jedna z czterech ścian posiada specjalny otwór na okno, który możemy zamontować z dowolnej strony, zgodnie z instrukcją. Zobacz większy model Oakland 759

⇒Eleganckie okna

Okno Oakland 757

W bocznych ścianach domku Oakland 757 zostały umiejscowione 2 okna. Zaprojektowane zostały na wysokości wzroku, tak by jeszcze lepiej rozprowadzać naturalne światło w pomieszczeniu. Są bardzo praktyczne, a do tego pięknie się prezentują. Są podzielone na 8 części, dzięki czemu małe okiennice są z jednej strony starodawne, ale wykonane z zachowaniem najnowocześniejszych rozwiązań. Sprawdź również inne domki narzędziowe Keter

⇒ Nowoczesne okno dachowe

Okno dachowe Oakland 757

Jeśli Twój domek ogrodowy Oakland 757 będzie stał w ciemnym miejscu np. za drzewami na działce lub za domem to świetnym rozwiązaniem jest zastosowane okno dachowe. Nie tylko zapewnia optymalną ilość światła dostarczanego do wewnątrz, ale również ładnie się prezentuje. Jest doskonały wzbogaceniem całości budowli.

⇒Kołnierz błotny

Kołnierz błotny Oakland 757

Wysoki kołnierz błotny do doskonała ochrona przed nadmiernymi opadami deszczu – nawet kilkudniowa ulewa nie zaleje Twoich narzędzi schowanych bezpiecznie w domku. Skośne wykończenie ułatwi Ci podjazd kosiarką, taczką lub innymi ciężkimi sprzętami, a dodatkowo zadba o czystość – żłobienia doskonale usuną nadmiar piasku i błota, pozostawiając koła czyste. Takie rozwiązanie sprawi, że także i Ty będziesz bezpieczny – wiadomo na mokrym materiale łatwo się poślizgnąć, ale kołnierz błotny zastosowany w domku Oakland 757, uchroni Cię przed wieloma urazami.

⇒ Mocny dach

Dach domku ogrodowego Oakland 757

Dach domku Oakland 757 jest nie tylko efektowny, ale i solidny. Piękny materiał doskonale komponuje się zresztą elementów, tworząc estetyczną całość, jednak najważniejsze, że jest wzbogacony o stalową konstrukcję, dzięki czemu nie straszne mu opady śniegu. Wytrzymały materiał nie ugnie się pod zalegającym śniegiem, dzięki czemu nie musisz obawiać się o swoje bezpieczeństwo, wchodząc do domu zimą.

⇒Przestronne wnętrze

Wnętrze domku narzędziowego Oakland 757

Niezależnie od tego jak wiele masz narzędzi, wszystkie zmieszczą się w domku ogrodowego Oakland 757. Przestronne wnętrze umożliwia przechowywanie dużych sprzętów np. kosiarki, ale także mniejszych – wiertarek czy wkrętarek.

⇒ Solidne zamknięcie

Domek Oakland 757 Zamknięcie

Jeśli w domku planujesz przechowywać wszelkie narzędzia do prac w ogrodzie i domu, to możesz spać spokojnie. Metalowe zamknięcie na kłódkę odstraszy każdego złodzieja. Wykonana z dobrej jakości materiału kłódka, dla Twojego bezpieczeństwa została zakryta metalową nakładką. Takie rozwiązanie utrudnia dostęp do niej osobom niepożądanym i dodatkowo chroni przed nieprzewidzianymi uszkodzeniami. Zamknięte w ten sposób drzwi, nie zostaną otwarte nie tylko przez złodzieja, ale staną się odporne także na silny wiatr.

⇒ Elementy konstrukcji domku

Elementy konstrukcji domku Oakland 757

Dzięki zastosowaniu dużych, gotowych elementów konstrukcja jest trwała, wytrzymała, stabilna i prosta w montażu. Specjalnie zaprojektowane zaczepy, wycięcia dzięki którym płyty wsuwamy jedną w drugą. Wszystko jest idealnie dopasowane, składamy jak domek z klocków lego. Nie trzeba nic docinać, wiercić czy modernizować. Elementy wykonane z tworzywa sztucznego, nie płowieją, nie gniją, nie próchnieją. Dodatkowe stalowe wzmocnienia konstrukcji, gwarantujące wytrzymałość i trwałość konstrukcji.

⇒ Możesz pomalować swój domek narzędziowy Oakland 757 Keter

Możliwość malowania domku Oakland 757

Domek narzędziowy Oakland 757 jest wyjątkowym domkiem na tle innych produktów firmy Keter. Jest to jedyny model który można malować na dowolny kolor, dzięki czemu będzie on jeszcze lepiej wyglądał w naszym wymarzonym ogrodzie. Jest to wyjątkowa właściwość wśród wszelkich domków ogrodowych. Malowanie jest tylko dodatkową możliwością, domek standardowo jest zabezpieczony przed rdzą, korozją, próchnicą czy gniciem.
Malować możemy jedynie elementy ścian, nie wolno malować okien, drzwi czy dachu – inna powierzchnia która nie przyswaja farby. Aby malowanie wyglądało estetycznie, należy używać tylko i wyłącznie wałka, nie wolno używać pędzla.

⇒ Wygląd zewnętrzny ścian

Zewnętrzny wygląd elementów konstrukcyjnych domku przypomina prawdziwe drewno. Estetyczny wygląd ścian, ich wysoka trwałość, wytrzymałość i odporność na działania promieni UV, oraz wszelkich negatywnych warunków atmosferycznych. Dzięki temu jest on prosty w utrzymaniu w czystości. Nie można używać do ich czyszczenia żadnej chemii, wystarczy zwykła woda z delikatnymi detergentami.

⇒Łatwy, intuicyjny montaż

Fusion 757

Łatwy montaż nie wymagający specjalistycznych narzędzi i wiedzy technicznej. Złożenie domku jest proste i szybkie, wszystkie elementy są gotowe do montażu. Aby montaż przebiegł sprawnie, sugerowane jest korzystanie z pomocy drugiej osoby. Do montażu potrzeba wkrętarki, śrubokręta, drabiny, metrówki oraz rękawic ochronnych, czyli przedmioty które przeważnie są na wyposażeniu każdego domu. Montaż w zależności od tempa prac powinien zabrać ok. 4-8h. Nie należy montować domku podczas deszczu czy silnego wiatru, ponieważ podczas składania elementy nie są tak odporne, jak wtedy gdy domek stoi w całości zmontowany. Jeżeli mamy postawiony domek na fundamencie, możemy go przymocować specjalnymi śrubami do podłoża i tym samym zablokować możliwość przesuwania go po podłożu.

⇒ Przygotowanie podłoża do montażu

Podłoże Oakland 757

Domek najlepiej ustawić na równym i stabilnym podłożu. Najlepszym rozwiązaniem będzie betonowa wylewka, która zapewni nie tylko komfort równomiernego układania poszczególnych elementów, ale także ułatwi jego przytwierdzenie.

⇒ Sposób łączenia ścian w początkowej fazie montażu

Oakland 757 Łączenie elementów

Łatwy i skuteczny sposób łączenia elementów ścian, przed skręceniem domku na stale, montujemy na metalowe zasuwki dzięki czemu ściany trzymają się razem. Montujemy cały domek, łącznie z dachem, dopiero na sam koniec, gdy cały domek już stoi, ostatnim etapem jest przykręcenie śrub usztywniających cala konstrukcje.

⇒ Czytelna instrukcja w języku polskim

Oakland 757 Instrukcja

Każdy element domku został dokładnie oznaczony, a obrazki znajdujące się w przejrzystej instrukcji są dokładnym odzwierciedleniem tego, co znajduje się w pudle z częściami. Dzięki dokładnym opisom i obrazkom szybko poskładasz budowlę i poradzisz sobie z częściami, które na pierwszy rzut oka mogły sprawiać kłopot.


Polecamy inspiracje:

Autor: Piotr z Meblobranie.pl
Zostaw komentarz:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu..

Bądź pierwszy! Powiedz nam co myślisz!

Wszystkie treści wykorzystywane na blogu są objęte prawem autorskim i ich jakiekolwiek wykorzystywanie jest zabronione!