Domki drewniane na działkę rekreacyjną – przegląd możliwości

Drewniane domki na działkę to szeroka kategoria domków ogrodowych, obejmująca niewielkie domki narzędziowe, średniej wielkości domki ogrodowe i duże domki letniskowe. Czym właściwie różnią się poszczególne domki z drewna na działkę i na jakie modele warto zwrócić uwagę?

domki na działkę drewniane Hiacynt

Mały domek na działkę rekreacyjną

Małe domki drewniane na działkę rekreacyjną, popularnie określane jako domki narzędziowe, to konstrukcje niewielkich rozmiarów, o powierzchni nieprzekraczającej 9 m2. Przeznaczone są do przechowywania narzędzi ogrodowych, mebli na taras, pokrowców i innych akcesoriów ogrodowych, jak grill czy parasol. Do wyboru mamy zarówno klasyczne konstrukcje, kojarzące się z bajkowymi domkami ogrodowymi, jak i proste domki o nowoczesnej formie.

drewniane domy na działkę Maczek

Mały domek z drewna Maczek to prosta konstrukcja z drewna świerkowego z jednoskrzydłowymi drzwiami. Powierzchnia domku wewnątrz wynosi niecałe 4 m2. Podstawowa wersja domku z drewna na działkę to cena 2750 zł. Istnieje możliwość zakupienia konstrukcji w wariancie z podłogą, gontem, okiennicami i doniczką pod okno.

domki na działkę rekreacyjną Bartek

Schowek ogrodowy na narzędzia Bratek to nowoczesny domek o prostych kształtach wykonany z drewna świerkowego. Powierzchnia domku wewnątrz wynosi 3,32 m2. W wersji podstawowej domek na działkę to cena 2080 zł. Istnieje możliwość zakupienia domku w wersji malowanej, z podłogą i gontem.

małe domki drewniane na działkę rekreacyjną Zimowit

Drewniany domek narzędziowy do ogrodu Zimowit to typowy domek narzędziowy. Mamy tu dwuskrzydłowe drzwi ułatwiające wprowadzenie sprzętów i jednospadowy dach. Powierzchnia wewnątrz wynosi 2,15 m2. Istnieje możliwość dokupienia do domku narzędziowego gontu na dach.

Drewniany domek na działkę ogrodniczą

Domki letniskowe na działkę ogrodową to nieco większe konstrukcje, które nadadzą się nie tylko do przechowywania narzędzi czy mebli ogrodowych, ale pozwolą też na wstawienie składanego łóżka polowego czy rozłożenie materaca na podłodze. Wybór jest bardzo szeroki – producenci oferują w tej kategorii domki o klasycznych konstrukcjach, proste, nowoczesne pawilony, a także bardziej eleganckie domki drewniane, które będą stanowić ozdobę naszej działki rekreacyjnej.

drewniany dom na działkę Powojnik

Domek letniskowy drewniany na działkę Powojnik to prosta konstrukcja z drewna świerkowego, oferująca wewnątrz nieco ponad 10 m2 powierzchni użytkowej. W wersji podstawowej drewniany domek na działkę to cena 6299 zł. Istnieje możliwość dokupienia do niego gontu, podłogi, tarasu, okiennic i doniczki pod okno.

domy z drewna na działkę Lawenda

Dom drewniany na działkę letniskową Lawenda to nowoczesna świerkowa konstrukcja z pojedynczym pomieszczeniem o powierzchni 6,11 m2. Wersja podstawowa domku kosztuje 5310 zł. Istnieje możliwość zamówienia domku w wersji malowanej i dokupienia do niego podłogi, gontu lub dostawki.

dom drewniany na działkę Cyraneczka

Domki z drewna na działkę Cyraneczka to efektowne konstrukcje z jasnym wnętrzem, o powierzchni wewnętrznej 7 m2. Wersja podstawowa domku ogrodowego kosztuje 6299 zł. Domek drewniany na działkę rekreacyjną nie zawiera paneli podłogowych, ani pokrycia dachu gontem.

Domki letniskowe na działkę rekreacyjną

Drewniane domki letniskowe na działkę rekreacyjną to konstrukcje o znacznie większej powierzchni – powyżej kilkunastu metrów kwadratowych. Zmieścimy w nich łóżko do nocowania w okresie letnim, potrzebne na działce akcesoria, a także meble ogrodowe. Po wyjeździe z działki całe nasze wyposażenie będzie więc dobrze chronione przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Wybór dostępnych modeli jest tu jeszcze szerszy niż w pozostałych kategoriach – spokojnie znajdziemy domki z tarasami czy wysuniętym daszkiem.

domek ogrodowy na działkę Jacek

Domki na działkę rekreacyjną Jacek to konstrukcje z drewna świerkowego, o łącznej powierzchni 14,6 m2 (10,4 m2 domku i 4,2 m2 tarasu). Wersja podstawowa domku kosztuje 10 199 zł. Oferta nie obejmuje paneli podłogowych, pokrycia dachu gontem ani usługi montażu.

domki ogrodowe letniskowe Wilga

Domki na działkę drewniane Wilga to proste, nowoczesne konstrukcje o łącznej powierzchni 15,5 m2. Sam domek ma 7,3 m2, pozostała część to zadaszony taras. Domek letniskowy na działkę rekreacyjną kosztuje 9 999 zł. W cenę nie są wliczone panele podłogowe ani gont do pokrycia dachu.

domki rekreacyjne na działkę Kruk

Nowoczesny domek drewniany na małą działkę Kruk to obszerna konstrukcja o powierzchni 12,8 m2 przedzielona na dwa pomieszczenia użytkowe. Cena domku wynosi 11 099 zł. W cenę nie jest wliczony gont do pokrycia dachu. Drewniane domki na działkę ogrodniczą dostępne są również w wariancie z wiatą.

***

Drewniany domek na działkę ogrodniczą to ważne uzupełnienie działki, pozwalające zwiększyć jej funkcjonalność. Szeroki wybór rozmiarów i urozmaicone wzornictwo pozwalają na łatwe znalezienie najbardziej pasującego do naszej działki modelu.Autor: Natalia z Meblobranie.pl
Zostaw komentarz:

2 komentarze do wpisu “Domki drewniane na działkę rekreacyjną – przegląd możliwości”
 1. Roman Mlynarek Maj 20, 2018 at 00:55 #

  Wspaniale domki-w miare cena dostepna…..zastanawiam się -czy można mieszkac zima.

   
  • Natalia z Meblobranie.pl Maj 24, 2018 at 10:54 #

   Modele przedstawione w artykule to domki typowo letniskowe – żeby można było w nich mieszkać zimą wymagałyby dodatkowej izolacji całej konstrukcji.

    

Wszystkie treści wykorzystywane na blogu są objęte prawem autorskim i ich jakiekolwiek wykorzystywanie jest zabronione!