Domowe Graffiti

Kiedyś Graffiti uznawane było jedynie za akt wandalizmu. Dziś również uznawane jest za akt wandalizmu, ale nie przez wszystkich ;). Często podziwiamy na ulicach wysokiej jakości, dopracowane w najdrobniejszych szczegółach dzieła, umieszczone w miejscach specjalnie do tego przeznaczonych. Od jakiegoś czasu możemy zaobserwować, że malowanie ścian w niestandardowy sposób stało się trendem widocznym we wnętrzach wielu mieszkań i domów.

Malunki na ścianach mogą nadać wnętrzu naszego mieszkania oryginalnego charakteru. Wybierając taki rodzaj ozdoby, możemy być pewni, że nasz dom będzie prezentował się niepowtarzalnie. W zależności od rodzaju pomieszczenia oraz temperamentu właściciela, obraz może nadać wnętrzu eleganckiego bądź nowoczesnego wyglądu.
   

Domowe graffiti może stanowić ciekawą alternatywę dla tradycyjnych obrazów. Pozwoli utworzyć prawdziwie bajkowy klimat w pokoju dziecięcym, jakiego nie osiągnęlibyśmy jedynie przy pomocy zabawek, czy dodatków.

Tego typu dekoracje mają jednak również swoje wady. Pomalowanej ściany nie da się w jednej chwili zdjąć, jak obrazu i zastąpić innym malowidłem, gdy nam się znudzi. Oczywiście możemy ją zamalować, ale jest to dużo bardziej czasochłonne.
A Wy co wybieracie? Tradycyjny obraz, czy “domowe graffiti”? ;)

Wyszukiwania powiązane z tematem:
przydomowe tunele foliowe


Autor: Asia
Zostaw komentarz:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu..

Bądź pierwszy! Powiedz nam co myślisz!

Wszystkie treści wykorzystywane na blogu są objęte prawem autorskim i ich jakiekolwiek wykorzystywanie jest zabronione!