Graffiti we wnętrzu mieszkania

Kiedyś Graffiti uznawane było jedynie za akt wandalizmu. Dziś również uznawane jest za akt wandalizmu, ale nie przez wszystkich ;). Często podziwiamy na ulicach wysokiej jakości, dopracowane w najdrobniejszych szczegółach dzieła, umieszczone w miejscach specjalnie do tego przeznaczonych. Od jakiegoś czasu możemy zaobserwować, że malowanie ścian w niestandardowy sposób stało się trendem widocznym we wnętrzach wielu mieszkań i domów.graffiti w mieszkaniu

Malunki na ścianach mogą nadać wnętrzu naszego mieszkania oryginalnego charakteru. Wybierając taki rodzaj ozdoby, możemy być pewni, że nasz dom będzie prezentował się niepowtarzalnie. W zależności od rodzaju pomieszczenia oraz temperamentu właściciela, obraz może nadać wnętrzu eleganckiego bądź nowoczesnego wyglądu.
malunki na ścianach   

Domowe graffiti może stanowić ciekawą alternatywę dla tradycyjnych obrazów. Pozwoli utworzyć prawdziwie bajkowy klimat w pokoju dziecięcym, jakiego nie osiągnęlibyśmy jedynie przy pomocy zabawek, czy dodatków.

obraz w pokoju dziecięcym

Tego typu dekoracje mają jednak również swoje wady. Pomalowanej ściany nie da się w jednej chwili zdjąć, jak obrazu i zastąpić innym malowidłem, gdy nam się znudzi. Oczywiście możemy ją zamalować, ale jest to dużo bardziej czasochłonne.
A Wy co wybieracie? Tradycyjny obraz, czy “domowe graffiti”? ;)

malowidło w mieszkaniu


Autor: Asia z Meblobranie.pl
Zostaw komentarz:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu..

Bądź pierwszy! Powiedz nam co myślisz!

Wszystkie treści wykorzystywane na blogu są objęte prawem autorskim i ich jakiekolwiek wykorzystywanie jest zabronione!