Drewniane place zabaw dla dzieci ceny do 1000 zł

Drewniane place zabaw dla dzieci to wymarzone uzupełnienie ogrodu dla każdego malucha, a jeśli do tego dochodzi liczne rodzeństwo czy sąsiedzi w podobnym wieku, plac zabaw będzie świetnym sposobem na bezpieczną i zgodną zabawę. Im bardziej skomplikowana konstrukcja placu zabaw i więcej atrakcji, tym ceny są wyższe – większość cen placów zabaw zaczyna się powyżej 1000 zł. Nam jednak udało się zebrać dla Was drewniane place zabaw dla dzieci ceny do 1000 zł! To kilka prostych propozycji, które sprawdzą przy nawet większej gromadce maluchów – mam nadzieję, że znajdziecie wśród nich coś odpowiedniego dla swoich pociech.

drewniany plac zabaw dla dzieci

Drewniane place zabaw dla dzieci Fungoo Leon

Drewniane place zabaw dla dzieci Fungoo Leon to prosta konstrukcja składająca się z wieży ze ścianką wspinaczkową, drabinki i zjeżdżalni. Na wieżyczce zamontowano specjalne uchwyty, umożliwiające bezpieczne złapanie się konstrukcji podczas zabawy. Konstrukcja ma wysokość 174 cm, natomiast długość zjeżdżalni wynosi 175 cm. Główna platforma znajduje się na wysokości 90 cm, więc na placu mogą bezpiecznie się bawić również młodsze dzieci. Plac zabaw zbudowany jest zgodnie z normami EN:71 i posiada deklarację CE. Z placu zabaw może korzystać jednocześnie nawet 4 dzieci.

Drewniany plac zabaw dla dzieci Fungoo Leon

Drewniane place zabaw dla dzieci Fungoo Meggie

Drewniane place zabaw dla dzieci Fungoo Meggie to wariant placu zabaw, w którym oprócz zjeżdżalni i ścianki wspinaczkowej, dzieci mają do dyspozycji rampę z liną wspinaczkową, po której mogą wspiąć się na platformę. W tym modelu również zamontowano bezpieczne uchwyty na belkach platformy. Konstrukcja ma 175 cm, taką samą długość ma zjeżdżalnia, a platforma znajduje się na bezpiecznej również dla młodszych dzieci wysokości 90 cm. Konstrukcja została zaprojektowana w oparciu o normy EN:71 i posiada deklarację CE. Na placu zabaw może się bawić jednocześnie 4 dzieci.

Drewniany plac zabaw dla dzieci Fungoo Meggie

Place zabaw dla dzieci Fungoo Dexter

Drewniany plac zabaw dla dzieci Fungoo Dexter to bardziej zaawansowana wersja placu zabaw. Podstawowy podest wyposażony w rampę z liną wspinaczkową i zjeżdżalnię rozbudowany został o stelaż z pojedynczą huśtawką. Platforma wyposażona jest w bezpieczne uchwyty na belkach. Cała konstrukcja ma wysokość 175 cm, sama platforma znajduje się na wysokości 90 cm. Zjeżdżalnia ma długość 175 cm. Plac zabaw zaprojektowano w oparciu o normy EN:71, konstrukcja posiada również deklarację CE. Z placu zabaw może jednocześnie korzystać 4 dzieci.

Drewniany plac zabaw dla dzieciFungoo Dexter

Drewniane place zabaw dla dzieci Fungoo Suzzy

Drewniany plac zabaw dla dzieci Fungoo Suzzy to wariant placu zabaw wyposażony w huśtawkę, zjeżdżalnię, ściankę wspinaczkową i praktyczną drabinkę, umożliwiającą łatwe dostanie się na platformę. Na platformie przymocowano żółte uchwyty zwiększające bezpieczeństwo. Wysokość platformy to 90 cm, cały drewniany plac zabaw ma wysokość 175 cm, a długość zjeżdżalni wynosi 175 cm. Plac zabaw posiada deklarację CE, a cała konstrukcja została zaprojektowana w oparciu o normy EN:71. Na placu zabaw może się bezpiecznie bawić nawet 5 dzieci jednocześnie.

Drewniany plac zabaw dla dzieci Fungoo Suzzy

Place zabaw dla dzieci Fungoo Hally

Drewniane place zabaw dla dzieci Fungoo Hally są najbardziej rozbudowaną wersją placu zabaw dla dzieci do 1000 zł. Maluchy mają tu do dyspozycji dwie huśtawki, zjeżdżalnię, drabinkę pozwalającą na łatwe dostanie się na platformę oraz ażurową ściankę wspinaczkową. Platforma uzupełniona została o bezpieczne żółte uchwyty. Wysokość całej konstrukcji to 200 cm, natomiast platforma znajduje się na wysokości 90 cm. Zjeżdżalnia ma długość 175 cm. Plac zabaw zaprojektowany został w oparciu o normy EN:71 i posiada deklarację CE. Na placu zabaw może się jednocześnie bawić nawet 6 dzieci.

Drewniany plac zabaw dla dzieci Fungoo HallyAutor: Natalia z Meblobranie.pl
Zostaw komentarz:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu..

Bądź pierwszy! Powiedz nam co myślisz!

Wszystkie treści wykorzystywane na blogu są objęte prawem autorskim i ich jakiekolwiek wykorzystywanie jest zabronione!