Fotel biurowy Next

Fotel NEXT Grospol

Fotel biurowy NEXT

Fotel biurowy Next został zaprojektowany z myślą o nawet najbardziej wymagających użytkownikach, ceniących sobie wysoki komfort w miejscu pracy. Ergonomiczny profil fotela sprawia, że wielogodzinna praca w pozycji siedzącej nie jest już tak męcząca. Doskonale sprawdzi się w biurze oraz prywatnym gabinecie.

Obszerne siedzisko oraz wygodne oparcie wykonano w 100% z naturalnej licowej skóry. Jego tylną część stanowi obicie z ekologicznej skóry o takiej samej fakturze  i kolorze co frontowa strona fotela. Fotel wyposażono w innowacyjny system Multiblock, dzięki któremu możliwa jest blokada w wybranej przez użytkownik pozycji. Dodatkowo, regulowana siła oporu w czasie bujania się dopasowuję się do naszej  wagi. Aby zapewnić odpowiednie ułożenie przedramienia na chromowanych podłokietnikach znajdują się skórzane zdejmowane nakładki w kolorze tapicerki. Ponadto są bardzo łatwe w demontażu, wystarczy odsunąć zamek błyskawiczny.

Fotel biurowy NEXT

Fotel biurowy NEXT

Wysokość siedziska regulujemy za pomocą pneumatycznego siłownika o zasięgu 85mm. Dzięki wysokiej jakości wykonania spełnia wszystkie standardy BIFMA. Aluminiowa podstawa jezdna zapewnia nie tylko lekkość całej konstrukcji, ale również stabilność i trwałość. Pięcioramienną podstawę wyposażono w miękkie kółka ze specjalnym przeznaczeniem do ograniczenia zużycia powierzchni drewnianych takich jak: terakota, parkiet i panele.  Aby przekonać się o wszystkich zaletach wynikających z użytkowania Fotela NEXT  wystarczy obejrzeć film poniżej. Obrotowe fotele biurowe są dostępne w następujących kolorach tapicerki: kremowym, czerwonym, brązowym i czarnym.

[https://www.youtube.com/watch?v=JHP31a6qjog]

Wymiary użytkowe:

wysokość siedziska – 48-56cm

szerokość siedziska – 52cm

głębokość siedziska – 47cm

wysokość oparcia – 68 cm

wysokość podłokietnika -22 cm

Fotel Next został objęty aż 2-letnią gwarancją. Posiada również Atest Wytrzymałości i Bezpieczeństwa Użytkowania wydany przez PUR “Remodex” Zakład Badań i Wdrożeń Przemysłu Meblarskiego.

Fotel biurowy NEXT

Fotel biurowy NEXTAutor: Iwona z Meblobranie.pl
Zostaw komentarz:

Jeden komentarz do wpisu “Fotel biurowy Next”
  1. Marcin Wrzesień 11, 2012 at 07:03 #

    Jestem ciekawy jak rzeczywiście z ergonomia pracy i wygodą. Miałem okazję ostatnio pracować na fotelu zaprojektowanym z myślą o długotrwałej pracy i niestety po trzech godzinach musiałem się przesiąść na swój stary fotel :/

     

Wszystkie treści wykorzystywane na blogu są objęte prawem autorskim i ich jakiekolwiek wykorzystywanie jest zabronione!