Fotel Futura 4

 

fotel futura grospol

Fotel Futura 4

Fotel Futura 4 przeznaczony jest dla osób ceniących sobie wygodę, funkcjonalność oraz nowoczesny, oryginalny design.
Fotel ten sprawdzi się doskonale jako element wyposażenia biur czy gabinetów. Jest również bardzo dobrą propozycją dla osób poszukujących „fotela komputerowego” do swojego domu.

Fotel Futura 4

Futura 4  wyposażony jest w:

  • regulowany w 2 płaszczyznach zagłówek (góra – dół),
  • regulowane w 3 płaszczyznach podłokietniki:

– góra – dół (6cm),
– odległość od siedziska,
– kąt położenia nakładki (15 stopni)

  • regulowaną głębokość siedziska,
  • regulację profilu siedziska,
  • specjalistyczny mechanizm ruchowy gwarantujący permanentne podparcie pleców. Oparcie odchyla się wraz z siedziskiem, naśladując ruch użytkownika. Dźwignia umiejscowiona pod siedziskiem umożliwia zablokowanie siedziska i oparcia w jednej pozycji.

Wszystkie powyższe cechy fotela Futura 4 sprawiają, iż jest to model doskonale przystosowany do wielogodzinnej pracy w pozycji siedzącej. Ergonomiczne rozwiązania podwyższają komfort siedzenia, co ma pozytywny wpływ na wydajność pracy.

Fotel Futura 4

Fotel Futura 4

 

Oparcie wykonane zostało z siatki dopasowującej się do ułożenia pleców użytkownika, a jednocześnie zapewniającej odpowiednią cyrkulację powietrza. Poza swoim praktycznym zastosowaniem siateczkowe wykończenie nadaje całości nowoczesnego, a zarazem eleganckiego wyglądu.
Tkanina, którą tapicerowane jest siedzisko charakteryzuje się dużą trwałością. Co więcej, materiał jest niezwykle przyjemny w dotyku, a dodatkowo ma właściwości zapewniające odpowiedni przepływ powietrza.
Fotel Futura 4  oparty jest na solidnej, a jednocześnie lekkiej, pięcioramiennej, aluminiowej, jezdnej podstawie, która sprawdza się bardzo dobrze zarówno na powierzchniach twardych, jak i dywanowych.

Krzesło biurowe Futura 4 TM01

Krzesło biurowe Futura 4

Fotel Futura 4 jest fotelem o uniwersalnym zastosowaniu. Cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno wśród właścicieli biur, jak i klientów indywidualnych, poszukujących wygodnego krzesła obrotowego do swojego domu.
Fotel Futura dostępny jest w czarnym odcieniu wykończenia, dzięki czemu dopasowuje się zarówno do wystroju klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz.

Nowoczesne biuro z Fotelami Futura 4

Jak sama nazwa wskazuje fotel Futura jest meblem przyszłości, wyposażonym we wszystkie dostępne na rynku rozwiązania, uprzyjemniające wielogodzinną pracę przy biurku. Dostępny jest w dwóch odcieniach siedziska – czarnym oraz szarym.
Fotel Futura to inwestycja na lata.
Zalety ergonomicznego fotela Futura 4 doskonale zaprezentowano na filmie. Zapraszamy do obejrzenia! :)
[https://www.youtube.com/watch?v=jz9gg8CPdMQ]Autor: Jan z Meblobranie.pl
Zostaw komentarz:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu..

Bądź pierwszy! Powiedz nam co myślisz!

Wszystkie treści wykorzystywane na blogu są objęte prawem autorskim i ich jakiekolwiek wykorzystywanie jest zabronione!