Huśtawka kokon do ogrodu – 5 najciekawszych modeli

Huśtawka kokon do ogrodu z technorattanu to świetna propozycja dla wielbicieli eleganckich rozwiązań. Tego typu huśtawki są bardzo wygodne, łatwe do utrzymania w czystości, a przede wszystkim stanowią piękny dodatek do ogrodowych aranżacji. Na jakie modele warto zwrócić uwagę? Zobaczcie 5 najciekawszych propozycji na ten sezon!

Huśtawka kokon z technorattanu

Technorattanowy kosz wiszący Dondolo

Huśtawka kokon do ogrodu Dondolo to nowość na ten sezon od marki Gardinetta. Kosze wiszące mają klasyczny elegancki kształt kokonu i wyposażone są w dwie wygodne poduszki – dużą poduchę wyścielającą dolną część kokonu oraz jasiek. Co ważne, jasiek posiada dodatkowo w 4 sznurki, więc możemy przymocować go na stałe do wybranego miejsca w kokonie. Dużą zaletą huśtawki kokon Dondolo jest duży wybór wariantów kolorystycznych modelu – dzięki temu kosz można dopasować kolorystycznie do posiadanego zestawu. Dostępne wersje kolorystyczne to Brown Elite/Taupe, Off-White Elite/Taupe, Mix Grey/Taupe, Brown Elite/Beige, Melange Brown/Ivory.

Technorattanowy kosz wiszący DONDOLO

Huśtawka kokon do ogrodu technorattan Linos

Kosz wiszący ogrodowy z technorattanu Linos to model huśtawki o nieco bardziej odkrytym kształcie niż w klasycznych kokonach. Owalne siedzisko wykonane jest z plecionki w odcieniach szarości, o nieregularnym wybarwieniu – barwy przenikają się od jasnej szarości do grafitu. Wygodna wysoka poduszka, wyściełająca siedzisko, ma piękny szary kolor. Warto zwrócić uwagę na ciekawy wzór technorattanowego wyplotu. Kosz wiszący idealnie będzie się komponował z modułową leżanką technorattanową Zamora, a także z innymi zestawami utrzymanymi w odcieniach szarości.

Kosz wiszący ogrodowy z technorattanu Linos

Kosz wiszący ogrodowy z technorattanu Kos

Huśtawka kokon do ogrodu Kos to prosty model kosza z technorattanu, wykonany z półokrągłych brązowych włókien. Poduszka do huśtawki jest beżowa – ciemny kolor wyplotu ładnie kontrastuje z jasnym odcieniem poszewki. Subtelny rysunek plecionki sprawia, że model prezentuje się bardzo elegancko i wyjątkowo dobrze komponuje się z ogrodową zielenią. Kosz wiszący będzie doskonale pasował do zestawów ogrodowych w klasycznej, brązowo-beżowej kolorystyce.

Kosz wiszący ogrodowy z technorattanu Kos

Huśtawka kokon do ogrodu z technorattanu Neros

Kosz wiszący ogrodowy z technorattanu Neros to elegancki model huśtawki wykonany z płaskiego technorattanu. Kosz o ciekawym wyplocie uzupełniony jest miękką poduszką, zapewniającą wysoki komfort korzystania z wiszącego fotela. Model dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych – szaro-grafitowym melanżu z szarą poduszką i brązowym melanżu z poduszką beżową. Huśtawka kokon z pewnością będzie stanowiła piękną ozdobę tarasu, zarówno jako samodzielny mebel, jak i uzupełnienie technorattanowych mebli ogrodowych.

Kosz wiszący ogrodowy z technorattanu Neros

Kokon Bellissimo nowoczesna huśtawka ogrodowa z technorattanu

Huśtawka kokon do ogrodu Bellissimo to model wyróżniający się ciekawym, oryginalnym wzornictwem. Uzupełnieniem designerskiego kosza wiszącego jest dopasowana do modelu wygodna poducha. Cały model utrzymany jest w eleganckiej szarej kolorystyce. Ważną zaletą modelu jest duża wytrzymałość huśtawki na obciążenie – maksymalne obciążenie kosza to 120 kg. Kokon będzie się pięknie prezentował zarówno jako samodzielny mebel, jak i w roli dodatku do eleganckiego zestawu na taras.

Huśtawka kokon do ogrodu Bellissimo

***

Który model wydaje Ci się najciekawszy? Dla mnie niepokonanym faworytem pozostaje huśtawka kokon do ogrodu Dondolo od Gardinetty – jestem ciekawa jakie jest Twoje zdanie na jej temat!


Polecamy inspiracje:

Autor: Natalia z Meblobranie.pl
Zostaw komentarz:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu..

Bądź pierwszy! Powiedz nam co myślisz!

Wszystkie treści wykorzystywane na blogu są objęte prawem autorskim i ich jakiekolwiek wykorzystywanie jest zabronione!