5 sposobów na kącik telewizyjny z kominkiem

Szukasz pomysłu na kącik telewizyjny z kominkiem? A może potrzebujesz gotowej listy mebli, które wykorzystasz do stworzenia aranżacji? W takim razie ten tekst powstał właśnie dla Ciebie! Przygotowałam dla Ciebie 5 ciekawych pomysłów na kącik telewizyjny z kominkiem – możesz je potraktować jako inspirację lub gotowy przepis na wnętrze. Daj się zainspirować!

Jak urządzić kącik telewizyjny z kominkiem - pomysły na aranżację.

Pomysł na kącik telewizyjny z kominkiem w bieli i szarościach

Jak urządzić kącik telewizyjny z kominkiem - pomysł na aranżację

Mój pierwszy pomysł na kącik telewizyjny z kominkiem skupia się wokół dwóch kolorów – bieli i szarości w wydaniu nowoczesnym. Szafka RTV Andora LEDława Matera 2 utrzymane są w białym połysku. Eleganckie meble uzupełnione są o prosty, ale ciekawy pod względem wzornictwa narożnik z funkcją spania Bardot oraz bardzo efektowny biokominek Globmetal INOX w odcieniu szczotkowanego metalu.

Pomysł na kącik telewizyjny z kominkiem w beżach i bieli

Pomysł na kącik telewizyjny z kominkiem w bieli i beżach

Kolejny pomysł na efektowną aranżację skupia się wokół eleganckich kremowych odcieni. Podstawę aranżacji stanowi przepiękny biokominek ścienny Acara Trawertyn wykończony kamieniem dekoracyjnym. Idealnym uzupełnieniem dla niego będą meble w odcieniu cappuccino w wysokim połysku: stolik RTV Davos 2 i ława Aversa. Zwieńczeniem aranżacji jest nowoczesny narożnik z funkcją spania Camino wykończony białą ekoskórą.

Aranżacja kącika telewizyjnego w brązach i czerwieni

aranżacja kącika telewizyjnego

A teraz coś dla wielbicieli bardziej odważnych zestawień: ciepłe brązy uzupełnione bielą i mocnym czerwonym akcentem – biokominkiem Globmetal wykończonym w czerwonym połysku. Wygodna sofa to w tej propozycji narożnik z funkcją spania Finezja tapicerowany tkaniami Sawana 25 i Soft 17, praktyczna szafka RTV – stolik pod telewizor Vision, a ława na przekąski i napoje – ławostół rozkładany podnoszony Teksas.

Odcienie szarości i czerni dominujące w kąciku telewizyjnym

Pomysły na kącik telewizyjny z kominkiem w salonie.

Kolejna propozycja skupia się wokół szarości zestawionych z czernią. Nowoczesny narożnik z funkcją spania Mohito w odcieniu szarym uzupełniony jest o czarną ławę Monaco KW 80. Na ścianie z kolei szarość wieszaka na telewizor Meliconi Ghost Design 2000 ładnie współgra z czernią biokominka Santa Ana Non. To uniwersalne i bardzo eleganckie połączenie kolorów.

Pomysł na urządzenie kącika telewizyjnego z kominkiem w brązach i beżach

Jak urządzić kącik telewizyjny z kominkiem w salonie - pomysły na aranżację.

Ostatni pomysł na kącik telewizyjny z kominkiem skupia się wokół bardzo eleganckiego stolika pod RTV Miko Bell’O. Świetnie pasowałby do niego nowoczesny narożnik z funkcją spania Avatar w tkaninach Inari 27/Inari 23 oraz efektowny stolik kawowy Leva w odcieniu wenge. Jako uzupełnienie aranżacji proponuję biokominek Globmetal brązowy strukturalny.

***

I jak, podobają Ci się moje propozycje? A może któryś z tych pomysłów wyjątkowo Ci się spodobał? Koniecznie daj znać w komentarzu – Twoja opinia dużo dla mnie znaczy!


Autor: Natalia z Meblobranie.pl
Zostaw komentarz:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu..

Bądź pierwszy! Powiedz nam co myślisz!

Wszystkie treści wykorzystywane na blogu są objęte prawem autorskim i ich jakiekolwiek wykorzystywanie jest zabronione!