Modne i wygodne meble ogrodowe – kanapy na taras

Masz pięknie urządzony dom i marzysz o ogrodzie w równie eleganckim stylu? Najpopularniejsze trendy mówią, żeby podchodzić do urządzenia ogrodu tak, jak podchodzimy do aranżacji wnętrz – ideałem jest stworzenie salonu na tarasie. A skoro nasz taras ma się stać salonem, warto zadbać o jego odpowiednie zaaranżowanie.

Zestaw wypoczynkowy technorattan LIGURITO

Modne i wygodne meble ogrodowe

Współczesne sofy ogrodowe to meble, których nie powstydzilibyśmy się nawet we wnętrzu. Obszerne, wygodne, wyposażone w miękkie, luksusowe poduchy – komfort korzystania jest tu na najwyższym poziomie. Podstawa aranżacji tarasu nie jest więc najmniejszym problemem. Z czego możemy wybierać?

Prawdziwie luksusowa propozycja to narożniki z technorattanu Ligurito. Ta ekskluzywna seria  wyróżnia się nie tylko wyjątkowym komfortem korzystania, ale też bardzo eleganckim wyglądem. Wykończenie z półokrągłych włókien doskonale imitujących naturalny rattan, wyjątkowo grube poduchy, znakomita odporność mebli na warunki atmosferyczne – ciężko znaleźć bardziej luksusowy komplet na taras.

Nowoczesne meble z technorattanu LIGURITO

Bliźniaczą serią są eleganckie meble technorattanowe Nilamito. Równie komfortowe i praktyczne, różnią się tylko rodzajem wykończenia – zastosowana tu płaska plecionka w procesie produkcji wychodzi nieco taniej niż włókna półokrągłe. Co ważne, w obu seriach istnieje możliwość wymienienia niskiego stolika kawowego na duży stół obiadowy.

Narożnik technorattanowy NILAMITO

Jeśli szukacie czegoś bardziej ekonomicznego, ale odpowiednio reprezentacyjnego, zwróćcie uwagę na serię mebli z technorattanu Farlito. Sofy z serii są eleganckie, wygodne i ładne, choć nieco mniejsze niż wspomniane wcześniej modele. Na mniejszym tarasie sprawdzą się idealnie. Warto zwrócić uwagę szczególnie na modele w kolorystyce Ashen – popielate odcienie to hit tego sezonu.

Komplet ogrodowy z technorattanu FARLITO

Bardzo ciekawą propozycją z nieco niższej półki cenowej jest też zestaw ogrodowy Moorea. Komplet wykonany jest z tworzywa sztucznego, a jego wykończenie to bardzo ładna imitacja rattanu. Grube poduchy i bardzo obszerne siedziska sprawiają, że ten model przewyższa wygodą nawet niektóre modele z technorattanu. Warto też pamiętać, że meble z polipropylenu nie mają szklanych blatów i możliwych do uszkodzenia plecionek – moim zdaniem to lepsza opcja przy małych dzieciach.

Narożnik ogrodowy Moorea California

Modny i wygodny salon na tarasie

Skoro kanapę na taras już mamy, warto pomyśleć o odpowiednich dodatkach. Salonową atmosferę pomogą stworzyć parasole ogrodowe, eleganckie doniczki czy odpowiednie oświetlenie tarasu. Jeśli chcecie się wyróżnić i nadać swojej aranżacji naprawdę wyjątkowy szlif, zastanówcie się czy nie warto uzupełnić tarasu o elegancki biokominek ogrodowy. Taki dodatek nie tylko doda aranżacji elegancji i nowoczesności, ale pomoże też stworzyć na tarasie przytulny domowy klimat.Autor: Natalia z Meblobranie.pl
Zostaw komentarz:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu..

Bądź pierwszy! Powiedz nam co myślisz!

Wszystkie treści wykorzystywane na blogu są objęte prawem autorskim i ich jakiekolwiek wykorzystywanie jest zabronione!