Keter Fusion 757 – test domku klasy Premium

Domek Fusion jest doskonałym uzupełnieniem wyposażenia każdego ogrodu – w łatwy sposób pozwala schować wszystkie narzędzie i urządzenia, nawet na całą zimę. Nie przepuszcza wody, a konstrukcja dachu utrzyma zwały śniegu. Okna umieszczone nie tylko w ścianach, ale także w dachu gwarantują doskonałe doświetlenie.

Domek ogrodowy Fusion 757

⇒Piękny wygląd

Domek Fusion 757

Domek Fusion 757 jest odporny na działanie innych czynników zewnętrznych. Słońce nie powoduje blaknięcia i nieestetycznych przebarwień. Materiał pod jego wpływem nie łuszczy się, a nawet po wielu latach sztuczne tworzywo nie rdzewieje i dalej wygląda pięknie.

⇒Przestronne wnętrze

Domek ogrodowy Fusion 757

Domek Keter Fusion 757 ma bardzo przestronne wnętrze, dzięki temu można w nim umieścić także duże narzędzia i urządzenie. Te mniejsze można zawiesić na specjalnych uchwytach, montowanych na ścianach. Wysokość 252 centymetrów powoduje, że z łatwością można zawiesić szpadel, łopatę czy grabie. Są na tyle silne, że nawet ciężka piła motorowa nie jest w stanie ich zniszczyć. Zobacz również inne domki ogrodowe producenta firmy Keter

⇒ Dopasowane okna

Okna w domku Fusion 757

Budowla została tak zaprojektowana, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Jest możliwość dopasowania umieszczenia okien według własnych upodobań i możliwości. Jeśli domek narzędziowy Fusion 757 będzie stał w ciemniejszym miejscu, okno można z łatwością wstawić po stronie, gdzie dociera najwięcej światła. Można również obejrzeć domek Fusion 757 w kolorze mahoniowym

⇒Okno dachowe

Okno dachowe Fusion 757

Pomysłowe okno dachowe zastało zaprojektowane u szczytu dachu. Ma to ogromne znaczenie, bo pozwala na całej długości, równomiernie rozprowadzać światło, dzięki czemu wnętrze jest jeszcze lepiej doświetlone. Takie rozwiązanie jest również bardzo nowoczesne i nadaje domkowi Fusion 757 Keter eleganckiego wyglądu.

⇒ Wytrzymały dach

Dach wygląd zewnętrzny Fusion 757

Dach został zaprojektowany w podobnym stylu, jak reszta budowli. Ciemny materiał doskonale prezentuje się na tle jaśniejszych ścian. Dach podtrzymywany jest na stalowej konstrukcji, dzięki czemu nawet zalegający śnieg, nie powoduje zagrożenia jego zarwania. Struktura z kolei pozwala na płynny spadek śniegu, uniemożliwiając jego gromadzenie się.

⇒ Przestronne wnętrze

Przestronne wnętrze domku Fusion 757 Keter

Domek ogrodowy Fusion 757 ma bardzo przestronne wnętrze, dzięki temu można w nim umieścić także duże narzędzia i urządzenie. Te mniejsze można zawiesić na specjalnych uchwytach, montowanych na ścianach. Wysokość 252 centymetrów powoduje, że z łatwością można zawiesić szpadel, łopatę czy grabie. Są na tyle silne, że nawet ciężka piła motorowa nie jest w stanie ich zniszczyć.

⇒ Poręczne uchwyty

Zamknięcie Domek Fusion 757

Uchwyty pozwalają na szybkie i łatwe przyciągnięcie drzwi, w celu ich zamknięcia. Umieszczone zostały równomiernie, na obu skrzydłach, co jest gwarancją dokładnego zabezpieczenia znajdujących się wewnątrz przedmiotów. Stalowe wykonanie zapewnia solidność i wytrzymałość przez wiele lat.

⇒ Możliwość zamknięcia na kłódkę

Fusion 757 Keter zamknięcie

W celu dodatkowego zabezpieczenia rzeczy przed niechcianą wizytą osób niepożądanych istnieje możliwość zamontowania kłódki. Uchwyty zostały umieszczone w odległości, umożliwiającej swobodny dostęp do zamka.

⇒ Mocne ściany

Keter Fusion 757 domek ogrodowy

W domku Keter Fusion 757 zastosowano połączenie praktycznych rozwiązań z tymi, gwarantującymi wytrzymałość. Ściany są zbudowane z większych płyt, zapewniających szybki montaż. Płyty te są łączone za pomocą specjalnych zaczepów, które doskonale się uzupełniają i tworzą mocną całość. Dziurkowana struktura zapewnia doskonały przepływ powietrza.

⇒ Wodoodporne ściany

Fusion 757 wygląd zewnętrzny ścian

Ściany zostały wykonane z tworzywa typu „wood look”, a więc imitującego drewno. Piękny wygląd to nie jedyna ich zaleta, bowiem są one odporne na działanie wody. W praktyce oznacza to, że nawet intensywne opady deszczu nie powodują uszkodzenia ścian i przedostania się do wody do wnętrza domku Keter Fusion 757

⇒ Przygotowanie podłoża do montażu

Fusion 757 Podłoże pod domek

Stabilne i równe podłoże jest gwarancją tego, że domek będzie służył przez wiele lat. W tym celu najlepiej przygotować betonową wylewkę lub ułożyć równo kostkę brukową. Takie materiały odizolują podłogę domku od wilgotnej i zimnej ziemi.

⇒ Łatwy, intuicyjny montaż – wymagane narzędzia

Wymagane narzędzia Fusion 757

Do montażu domku nie potrzeba wielu narzędzi – wystarczy z cała pewnością jedynie młotek, by wzmocnić niektóre łączenia, a także śrubokręt i klucz. W celu połączenia niektórych elementów może przydać się wkrętarka. Drabina z kolei ułatwi pracę przy składaniu dachu. Pracę bezpiecznie wykonuje się w rękawiczkach i okularach ochronnych.

⇒ Czytelna instrukcja w języku polskim

Domek ogrodowy Fusion 757

Każdy element ma swoje oznaczenie, które dokładnie opisane jest w instrukcji. Użycie obrazków, a nie tylko opisów jeszcze bardzie ułatwia montaż i sprawia, że poradzi sobie z nim nawet jedna osoba, w zaledwie kilka godzin.Autor: Piotr z Meblobranie.pl
Zostaw komentarz:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu..

Bądź pierwszy! Powiedz nam co myślisz!

Wszystkie treści wykorzystywane na blogu są objęte prawem autorskim i ich jakiekolwiek wykorzystywanie jest zabronione!