Krzesła ISO – przegląd wariantów i odmian

Krzesła ISO Nowy Styl to najpopularniejszy rodzaj krzeseł konferencyjnych. Dziś przyjrzymy się dostępnym wariantom modelu i rodzajom wykończeń – od najprostszych klasycznych krzeseł ISO, przez wersje drewniane, plastikowe i z siatką, warianty z pulpitem oraz krzesła łączone do poczekalni. Dzięki zestawieniu łatwiej znajdziesz najlepszy wariant krzesła do twojego biura, uczelni czy sali konferencyjnej.

Krzesła ISO Nowy Styl

Krzesło ISO Nowy Styl

Nowy Styl to znany polski producent mebli biurowych, konferencyjnych i restauracyjnych, oferujący najszerszy wybór wariantów krzesła ISO. Jesteśmy bezpośrednim partnerem marki i wszystkie dostępne w naszym sklepie krzesła ISO produkowane są właśnie przez Nowy Styl. Przyjrzyjmy się dokładnie możliwościom zakupu jakie mamy przy konkretnych wariantach krzeseł konferencyjnych ISO. Dla ułatwienia poszukiwań zamieszczamy poniżej spis treści.

Krzesło ISO black
Krzesło ISO chrom
Krzesło ISO alu
Krzesło ISO Ergo Mesh
Krzesło ISO Wood
Krzesło ISO Plastik
Krzesło ISO z pulpitem
Łącznik do krzeseł ISO

Krzesło ISO black

Krzesło konferencyjne ISO black to najprostszy i najtańszy model, dostępny w wielu wariantach zróżnicowanych cenowo. Krzesło ISO black tworzy metalowy stelaż malowany proszkowo na kolor czarny. Siedzisko i oparcie krzesła są tapicerowane miękką gąbką, zapewniającą wysoki komfort i wygodę korzystania. Zależnie od oferty krzesło ISO black dostępne jest w zróżnicowanych wykończeniach i cenie.

Krzesła konferencyjne ISO black Pakiet
Najbardziej atrakcyjne cenowo jest krzesło tapicerowane ISO w ofercie Pakiet – do wyboru mamy tu kilkanaście podstawowych odcieni tapicerki (m.in. czarny, szary, brązowy, beżowy, zielony, niebieski, bordowy) dostępnych w szybkiej dostawie i kosztujący jedynie 75 zł za sztukę. Oferta Pakiet obowiązuje jedynie przy zakupie co najmniej 10 sztuk krzeseł ISO.

Krzesło konferencyjne ISO black Pakiet

Krzesło ISO black Nowy Styl Express
Jeśli potrzebujemy mniej niż 10 sztuk krzeseł konferencyjnych ISO black, możemy skorzystać z oferty krzesło ISO Nowy Styl Express. Mamy tu do wyboru kilka najpopularniejszych odcieni tapicerki dostępnych w szybkiej dostawie. Koszt pojedynczego siedziska to 108 zł.

Krzesło ISO black Nowy Styl Express

Krzesło tapicerowane ISO Standard
Istnieje też możliwość zakupu krzesła konferencyjnego ISO black na specjalne zamówienie, w szerokim wyborze wariantów tapicerki – od klasycznej tkaniny, przez tkaniny micro, oban i lucia, aż po krzesło ISO skaj. Każda tkanina dostępna jest w bardzo zróżnicowanych wariantach kolorystycznych. Realizacja zamówienia trwa do 5 tygodni, a pojedyncze krzesło w tym wariancie kosztuje 108 zł. Wybór tkanin oban i lucia wiąże się z dopłatą 9 zł.

Krzesło tapicerowane ISO Standard

Krzesło konferencyjne ISO black LUX
Ostatni wariant krzesła ISO black to krzesło ISO LUX – model z grubszą gąbką na siedzisku i wyższym oparciem. Krzesło ISO LUX dostępne jest na specjalne zamówienie, termin realizacji wynosi do 5 tygodni. Krzesło dostępne jest w 11 wariantach kolorystycznych tapicerki i kosztuje 108 zł za sztukę.

Krzesło konferencyjne ISO black LUX

Krzesło ISO black Nowy Styl w zestawie
Dla dużych zamówień do szkół, biur czy na uczelnie przygotowaliśmy też dodatkową ofertę – krzesła ISO w pakietach po 10 sztuk. Koszt pakietu to 690 zł, co w przeliczeniu na pojedyncze sztuki daje 69 zł za krzesło ISO. W tej ofercie dostępne są krzesła w 11 prostych wariantach kolorystycznych klasycznej tkaniny tapicerskiej.

Krzesło ISO black Nowy Styl w zestawie

Krzesło ISO chrom

Krzesło ISO chrom to model z eleganckim chromowanym stelażem. Takie wykończenie kosztuje nieco więcej niż metal malowany proszkowo na kolor czarny – błyszczący chromowany metal uzyskuje się nieco wyższym kosztem. Oparcie i siedzisko krzesła ISO chrom jest podobnie jak w modelu black tapicerowane miękką gąbką, dzięki której z krzesła wygodniej się korzysta i można na nim komfortowo przesiedzieć nawet wielogodzinną konferencję. Krzesło ISO chrom dostępne jest w różnych rodzajach wykończeń, zróżnicowanych cenowo.

Krzesło ISO chrom w ofercie Pakiet
Krzesło konferencyjne ISO chrom w ofercie Pakiet to najbardziej atrakcyjna cenowo propozycja. Możemy tu wybierać spośród 11 odcieni tapicerki podstawowej (m.in. bordowy, niebieski, zielony, beżowy, brązowy, czarny, szary). Krzesła dostępne są w szybkiej dostawie, koszt jednej sztuki to 85 zł. Oferta Pakiet dostępna jest jedynie przy zakupie co najmniej 10 sztuk krzeseł konferencyjnych ISO.

Krzesło ISO chrom w ofercie Pakiet

Krzesło konferencyjne ISO chrom Express
Przy zakupie mniejszej ilości niż 10 sztuk krzeseł ISO chrom, możemy skorzystać z oferty krzesło ISO Nowy Styl Express. Możemy wybierać spośród kilku najpopularniejszych kolorów tapicerki dostępnych z szybką dostawą. Pojedyncze krzesło chromowane kosztuje w tym wariancie 127 zł.

Krzesło konferencyjne ISO chrom Express

Krzesło tapicerowane ISO Standard
Mamy też możliwość wyboru krzesła z większą liczbą wykończeń – w wariancie krzesło tapicerowane ISO chrom Standard. Na specjalne zamówienie (realizacja do 5 tygodni) krzesła mogą zostać wykonane w zróżnicowanych wariantach kolorystycznych i materiałowych. Dostępne są klasyczna tkanina tapicerska, tkanina micro, krzesło ISO skaj oraz tkaniny oban i lucia. Pojedyncze krzesło ISO w tym wariancie kosztuje 127 zł, a na tkaniny oban i lucia obowiązuje dodatkowa dopłata 9 zł.

Krzesło tapicerowane ISO Standard

Krzesło ISO Nowy Styl chrom LUX
Krzesło ISO chrom dostępne jest też w opcji krzesło konferencyjne ISO LUX. To model z wyższym oparciem od standardowego krzesła ISO i grubszą gąbką na siedzisko. Krzesło ISO chrom LUX dostępne jest na specjalne zamówienie z terminem realizacji do 5 tygodni. Istnieje możliwość wyboru jednego z 11 wariantów kolorystycznych tapicerki. Krzesło kosztuje 127 zł za sztukę.

Krzesło ISO Nowy Styl chrom LUX

Krzesło konferencyjne ISO chrom w zestawie
Na koniec pozostawiliśmy specjalną oferta przy dużych zamówieniach biurowych czy uczelnianych – krzesło ISO chrom w pakietach po 10 sztuk. Pakiet kosztuje 850 zł, czyli pojedyncza sztuka w zestawie kosztuje 85 zł. Krzesła ISO dostępne są w tym wariancie w 11 najpopularniejszych wariantach kolorystycznych tkaniny tapicerskiej.

Krzesło konferencyjne ISO chrom w zestawie

Krzesło ISO alu

Krzesło ISO alu to wariant modelu ze stalowym stelażem malowanym proszkowo na kolor alu. Siedzisko i oparcie krzesła ISO alu jest tapicerowane miękką gąbką. Krzesło, podobnie jak pozostałe warianty, doskonale służy nawet podczas wielogodzinnych konferencji. Stelaż w odcieniu alu dostępny jest tylko w wariantach na specjalne zamówienie – ISO Standard i ISO LUX.

Krzesło konferencyjne ISO Standard
W wariancie krzesło ISO Standard mamy do wyboru nie tylko wspomniane wyżej stelaże black i chrom, ale też stelaż alu. Czas realizacji krzesła wynosi do 5 tygodni. Krzesło ISO alu może być wykończone różnymi rodzajami tkanin tapicerskich: tradycyjnej, micro, skaj, oban i lucia. Wybór tkaniny oban lub lucia wiąże się z dopłatą w wysokości 9 zł. Pojedyncze krzesło ISO alu kosztuje 117 zł.

Krzesło ISO alu

Krzesło ISO Nowy Styl alu LUX
Krzesło ISO alu można też zamówić w wariancie krzesło tapicerowane ISO LUX. Model ma wyższe oparcie niż w standardowych krzesłach ISO i grubszą gąbkę na siedzisko. Krzesło ISO alu LUX można kupić na specjalne zamówienie z czasem realizacji do 5 tygodni. Do wyboru mamy 11 najpopularniejszych wariantów kolorystycznych tapicerki. Koszt krzesła to 117 zł za sztukę.

Krzesło ISO Ergo Mesh

Krzesło ISO Ergo Mesh to wariant krzesła konferencyjnego ISO z oparciem z siatki OP. Siedzisko jest tu tapicerowane, podobnie jak w innych modelach ISO. Standardowa cena krzesła ISO Ergo Mesh to 148 zł za sztukę. Do wyboru mamy stelaże black (w standardzie), alu (dopłata 9 zł) lub chrom (dopłata 19 zł). Możliwość wyboru rodzajów tapicerki siedziska jest bardzo szeroka, model dostępny jest też w wariancie krzesło ISO skaj. W standardzie dostępne są tkanina podstawowa, tkanina mikro i skaj, za dopłatą (5 zł) można też zamówić siedzisko w tapicerce oban lub bondai. Istnieje również możliwość wyboru koloru siatki oparciowej spośród 7 zróżnicowanych wariantów. Czas realizacji krzesła ISO Ergo Mesh wynosi do 5 tygodni.

Krzesło ISO Ergo Mesh

Krzesło ISO Wood

Krzesło ISO Wood to rodzaj krzesła konferencyjnego ISO, w którym oparcie i siedzisko wykonane są z naturalnego drewna – sklejki bukowej. Standardowo krzesło kosztuje 159 zł. Do wyboru mamy kilka wariantów stelaża: black (w standardzie), alu (za dopłatą 12 zł) i chrom (dopłata 20 zł). Wybarwienie drewna można wybierać spośród czterech wariantów: buk naturalny, olcha miodowa, orzech, wenge. Krzesło ISO Wood dostępne jest też w wersji z pulpitem ze sklejki – taki wariant krzesła kosztuje dodatkowe 123 zł, czyli w wersji standardowej koszt krzesła ISO Wood z pulpitem wyniesie w sumie 282 zł.

Krzesło ISO Wood

Krzesło ISO Plastik

Krzesło ISO Plastik to wariant krzesła konferencyjnego ISO z siedziskiem i oparciem z tworzywa sztucznego. W podstawowej wersji (czarny stelaż) krzesło kosztuje 97 zł. Wybór stelaża ISO alu wiąże się z dopłatą 10 zł, chrom – 20 zł. Wykończenie z tworzywa sztucznego dostępne jest w 12 zróżnicowanych wariantach kolorystycznych. Dodatkową zaletą modelu krzesło ISO Plastik jest uchwyt w oparciu, który ułatwia przenoszenie i przestawianie krzeseł. Czas realizacji zamówienia krzeseł wynosi do 5 tygodni.

Krzesło ISO Plastik

Krzesło ISO z pulpitem

Pulpit do krzesła ISO dostępny jest przy klasycznych tapicerowanych wersjach krzesła konferencyjnego ISO, a także – jak wspomnieliśmy wyżej – jako dodatek w modelu krzesło ISO Wood. Istnieje możliwość zamówienia krzesła ISO z pulpitem w wariancie dla osób praworęcznych i leworęcznych.

Krzesło konferencyjne ISO z pulpitem
Krzesło ISO T to wariant krzesła ISO z pulpitem wykonanym z tworzywa sztucznego, w kolorze czarnym. Standardowo krzesło kosztuje 185 zł. Krzesło konferencyjne ISO z pulpitem dostępne jest w wariancie ze stelażem czarnym (standardowo), alu (dopłata 7 zł) lub chrom (dopłata 14 zł). Do wyboru mamy 7 najpopularniejszych odcieni klasycznej tapicerki. Istnieje możliwość wyboru czy pulpit ma być dla osób praworęcznych czy leworęcznych. Czas realizacji zamówienia na krzesła ISO z pulpitem wynosi do 5 tygodni.

Krzesło konferencyjne ISO z pulpitem

Krzesło ISO z pulpitem ze sklejki
Krzesło konferencyjne ISO TE z pulpitem to model krzesła ISO z pulpitem wykonanym ze sklejki drewnianej, w kolorze buk naturalny. Standardowa wersja krzesła (z czarnym stelażem) kosztuje 217 zł. Wybór stelaża ISO alu wiąże się z dopłatą 10 zł, chrom – 20 zł. Istnieje możliwość wyboru odcienia tkaniny tapicerskiej spośród 10 popularnych odcieni. Pulpit może być zamontowany w wersji dla osób praworęcznych lub leworęcznych. Realizacja zamówienia na krzesła ISO z pulpitem trwa do 5 tygodni.

Krzesło ISO z pulpitem ze sklejki

Łącznik do krzeseł ISO

Krzesła konferencyjne ISO można łączyć na dwa sposoby – wykorzystując łącznik do krzeseł ISO link lub zamawiając krzesła ISO w formie gotowej ławki do poczekalni. W pierwszym przypadku mamy do wyboru pełną paletę krzeseł ISO, w drugim – klasyczne siedziska i oparcia z tradycyjną tapicerką.

Łącznik do krzeseł ISO link
Łącznik do krzeseł ISO link pozwala na złączenie razem krzeseł ISO – jak na zdjęciu poniżej. Można go zamówić do dowolnego modelu krzesła ISO – wystarczy złożyć zamówienie bezpośrednio na [email protected] podając liczbę potrzebnych krzeseł ISO i ilość łączników, a w wiadomości zwrotnej przesłana zostanie wycena takiego zamówienia i czas realizacji. Łącznik do krzeseł ISO link dostępny jest w wybarwieniach black, chrom i alu.

Łącznik do krzeseł ISO link

Krzesła ISO ławka do poczekalni
Krzesła ISO ławka do poczekalni to ławka stworzona z siedziska i oparcia krzesła ISO umieszczonego na solidnej metalowej ramie. Do wyboru mamy stelaż black (w standardzie) lub alu (dopłata 10 zł). Siedziska dostępne są w 10 popularnych odcieniach tapicerki. Standardowy wariant ławki dla 3 osób kosztuje 435 zł, dla 4 osób 512 zł, a dla 5 osób 653 zł. Czas realizacji zamówienia na ławkę do poczekalni ISO wynosi do 5 tygodni.

Krzesła ISO ławka do poczekalni


Polecamy inspiracje:

Autor: Natalia z Meblobranie.pl
Zostaw komentarz:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu..

Bądź pierwszy! Powiedz nam co myślisz!

Wszystkie treści wykorzystywane na blogu są objęte prawem autorskim i ich jakiekolwiek wykorzystywanie jest zabronione!