Krzesła transparentne Siesta

Dziś przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego! Zobaczcie krzesła transparentne Siesta – designerskie propozycje marki znanej na całym świecie. To idealny wybór dla wszystkich lubiących nowoczesny design i oryginalny wygląd mebli pokojowych.

Krzesła transparentne Siesta Opera

Krzesła transparentne Siesta

Krzesła transparentne Siesta Chiavari

W całości przezroczyste krzesła Chiavari to świetny wybór również do sal weselnych czy eleganckich lokali – są bardzo wytrzymałe, eleganckie i łatwe do czyszczenia.

Krzesła transparentne Siesta Elizabeth

Modny model krzesła transparentnego Elizabeth to świetne rozwiązanie również do bardziej eleganckich aranżacji. Oryginalny projekt nawiązywał do bogatego w ozdobniki stylu ludwikowskiego.

Krzesła transparentne Siesta Crystal

Bardzo oryginalna propozycja to krzesła Crystal o wyjątkowo ciekawie wykończonym siedzisku. To coś dla prawdziwych wielbicieli nowoczesnych, designerskich mebli pokojowych.

Krzesła transparentne Siesta Moon

Modne są również transparentne detale, jak w widocznym wyżej krześle do jadalni Moon. Szczyt oparcia jest tu przezroczysty, a cała reszta krzesła klasycznie gładka i jednolita.

Krzesła transparentne Siesta Flash

Podobnym modelem są krzesła do salonu Flash z dekoracyjną górą, tu w intensywnym odcieniu czerwieni. To oryginalny dodatek, dodający aranżacji pazura.

Krzesła transparentne Siesta Miss Bibi

Popularne jest też połączenie siedzisko z tworzywa i transparentne oparcie – jak w modelu krzesła Miss Bibi. Ten model dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych.

***

Co sądzicie o tych propozycjach? Czy to ciekawy sposób na uzupełnienie wnętrza czy może zbyt nowoczesny? Zapraszamy też do naszego działu krzeseł z tworzywa sztucznego po więcej propozycji oryginalnych projektów designerskich siedzisk!Autor: Karolina z Meblobranie.pl
Zostaw komentarz:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu..

Bądź pierwszy! Powiedz nam co myślisz!

Wszystkie treści wykorzystywane na blogu są objęte prawem autorskim i ich jakiekolwiek wykorzystywanie jest zabronione!