Krzesło biurowe za 200 zł – przegląd modeli

Jakie krzesło biurowe kupić? Czym się różnią fotele obrotowe z różnych kategorii cenowych? Na co zwrócić uwagę szukając modelu nie tylko do domu, ale też do szkoły i biura? Dziś zaczynamy cykl artykułów, w którym przyjrzymy się krzesłom biurowym z różnych kategorii cenowych i podpowiemy Wam, jakie fotele warto kupić i do jakiego rodzaju wykorzystania najlepiej się nadadzą. Zaczynamy od modeli najtańszych – krzeseł biurowych za 200 zł. Jeśli chcecie świadomie wybrać fotel obrotowy do swoich potrzeb, koniecznie zajrzyjcie do tego i kolejnych artykułów!

Krzesła biurowe za 200 zł - kolaż krzeseł obrotowych pojawiających się w przeglądzie modeli.

Krzesło obrotowe do biurka Bravo GTP

Krzesło obrotowe do biurka Bravo GTP to najtańszy model w naszej ofercie. Wyposażony jest w mechanizm CPT, który pozwala na pełną regulację wysokości oparcia, głębokości siedziska, a także wysokości krzesła. Dodatkowo oparcie krzesła obrotowego można odchylać w zakresie od +17 do -6 stopni i blokować w wybranej pozycji. Jest ono ergonomicznie wyprofilowane, ważnym elementem są również podłokietniki zapewniające podparcie dla rąk. Krzesło wytrzymuje obciążenie do 110 kg i posiada unijny atest CE. Producentem tego fotela obrotowego jest polska firma Nowy Styl.

Bravo GTP czarne krzesło obrotowe do biurka

Krzesło obrotowe do biurka Bravo GTP – dla kogo?
W kwestii stosunku ceny do jakości fotel obrotowy Bravo GTP jest zdecydowanie najlepszą propozycją na rynku. Możliwość pełnego dopasowania fotela, ergonomiczne oparcie i wygodne podłokietniki – wszystko to sprawia, że fotel zapewni odpowiednie warunki pracy korzystającym z niego osobom. To świetny model do biur, szkół czy domowego kącika do pracy, jednak nie powinien być wykorzystywany przez więcej niż kilka godzin w ciągu dnia. Idealnie więc się sprawdzi jako siedzisko w pokoju pracy wspólnej czy w uniwersyteckich pokojach do pracy, jednak jeśli potrzebujemy krzesła dla osoby, która ma pracować przy biurku 4 godziny lub dłużej, lepiej – dla jej zdrowia i wygody – postawić na nieco bardziej obszerny fotel z wyższej półki cenowej.

Bravo GTP krzesło obrotowe do biurka

Fotel obrotowy do szkoły Akord GTP

Fotel obrotowy do szkoły Akord GTP to model pod wieloma względami podobny do fotela Bravo GTP. Wyposażone jest w mechanizm CPT, który umożliwia pełną regulację wysokości i głębokości oparcia, płynną regulację wysokości krzesła oraz odchylanie oparcia i blokowanie jego ustawienia w wybranej pozycji. Ma wygodne podłokietniki i solidną podstawę jezdną, w wersji podstawowej wyposażoną w samohamowne kółka do powierzchni dywanowych. Tym, co przede wszystkim odróżnia krzesło obrotowe Akord GTP od poprzednio opisanego modelu, jest certyfikat Cobrabid – potwierdzający, że produkt jest bezpieczny i pozwalający na jego wykorzystanie w placówkach edukacyjnych (m.in. w szkołach, przedszkolach czy świetlicach). Producentem krzesła jest polska firma Nowy Styl.

Akord GTP fotel obrotowy do szkoły C11

Fotel obrotowy do szkoły Akord GTP – dla kogo?
Takie krzesło zapewni każdemu odpowiednie warunki do pracy. Możliwość regulacji jego wymiarów i wysokości sprawia, że każdy może w pełni dostosować siedzisko do swoich potrzeb. Fotel obrotowy do szkoły Akord GTP polecany jest przede wszystkim do szkół, przedszkoli i na uczelnie – idealnie sprawdzi się w szkolnych salach komputerowych czy pokojach pracy wspólnej. Wszędzie tam, gdzie potrzebujemy uniwersalnego fotela, łatwego do dopasowania i wykorzystywanego przez najwyżej kilka godzin, jest to model idealny. Dużą jego zaletą jest również cena, odpowiadająca możliwościom szkolnych budżetów. Krzesło obrotowe dobrze się sprawdzi również przy naszym domowym kąciku do pracy.

Akord GTP fotel obrotowy do szkoły wymiary

Krzesło obrotowe siatkowe Hit z mechanizmem Tilt

Krzesło obrotowe siatkowe z mechanizmem Tilt – Hit to model nieco bardziej zaawansowany od wspomnianych wyżej krzeseł. Podstawą konstrukcji siedziska jest mechanizm Tilt – najpopularniejszy system w fotelach obrotowych ze średniej półki cenowej. Pozwala on na płynną regulację wysokości siedziska, swobodne kołysanie się w fotelu oraz blokadę siedziska i oparcia w pozycji do pracy. Mechanizm Tilt umożliwia również regulację siły oporu oparcia, a co za tym idzie dostosowanie funkcji kołysania się do wagi użytkownika. Krzesło obrotowe Hit ma tapicerowane siedzisko i zagłówek, które zapewniają odpowiednią wygodę, natomiast samo oparcie wykonane jest z tkaniny siatkowej, dzięki czemu plecy użytkownika nie pocą się. Co ważne, oparcie wyposażone jest w regulowane podparcie dla lędźwi, które zapewnia odpowiednią pozycję kręgosłupa. Podłokietniki z tworzywa sztucznego stanowią wygodne oparcie dla rąk. Krzesło posiada unijny certyfikat CE.

Krzeslo obrotowe siatkowe z mechanizmem tilt - Hit

Krzesło obrotowe siatkowe Hit z mechanizmem Tilt – dla kogo?
Fotel biurowy Hit to model odpowiedni nawet do dłuższej pracy, swobodnie można na nim siedzieć i pracować bez przerwy nawet 4 godziny. Wysokie oparcie, miękkie siedzisko i podłokietniki, możliwość swobodnego bujania się – wszystko to zapewnia użytkownikom odpowiedni komfort nawet podczas długich godzin pracy. Krzesło obrotowe siatkowe Hit z mechanizmem Tilt polecane jest przede wszystkim do domowego biura przy pracy zdalnej czy po prostu w warunkach domowych. Jest to najlepsza propozycja w tej półce cenowej. Fotel nie jest przeznaczony na rynek profesjonalny/kontraktowy.

Krzeslo obrotowe siatkowe z mechanizmem tilt - Hit wymiary

Obrotowe krzesło biurowe Smart White GTP27

Obrotowe krzesło biurowe Smart White GTP27 to model dostępny w bardzo wielu wariantach wykończeniowych, jest więc świetną propozycją do mieszkań czy biur, w których ma znaczenie nie tylko możliwość ergonomicznego dopasowania fotela do potrzeb użytkownika, ale i jego estetyczne wykończenie. Konstrukcja fotela oparta jest na mechanizmie CPT, który umożliwia pełne dostosowanie fotela do rozmiaru użytkownika. Mamy możliwość wyregulowania wysokości oparcia i głębokości siedziska, dostosowania do wzrostu wysokości całego fotela oraz regulacji kąta wychylenia oparcia i blokowania go w wybranej pozycji. Krzesło obrotowe bardzo efektownie się prezentuje, a wygodę korzystania z niego zwiększają dodatkowo obszerne podłokietniki. Fotel biurowy produkowany jest przez polską firmę Nowy Styl.

Smart White GTP27 obrotowy fotel biurowy

Obrotowe krzesło biurowe Smart White GTP27 – dla kogo?
Fotel biurowy to propozycja idealna do pokojów młodzieżowych, domowych biur czy reprezentacyjnych pokojów konferencyjnych. Obrotowe krzesło biurowe Smart White GTP27 daje możliwość pełnego dopasowania parametrów do potrzeb użytkownika, a możliwość wyboru wykończenia spośród bardzo wielu wariantów sprawia, że bez trudu dopasujemy fotel do wystroju nawet bardziej eleganckich pomieszczeń. Do wyboru mamy tapicerki ze skaju, tkaniny micro, klasycznej tkaniny tapicerskiej oraz trudnozapalnego tworzywa sztucznego. Zastosowany w fotelu mechanizm CPT pozwala na 4 godziny nieprzerwanej pracy przy biurku.

Smart White GTP27 obrotowy fotel biurowy

Ergonomiczny fotel biurowy Punkt Ergo Micro M43

Ergonomiczny fotel biurowy Punkt Ergo Micro M43 to idealny mebel do pracy przy biurku, wykonany z przyjemnej w dotyku tkaniny Micro o odporności na ścieranie 50 000 cykli Martindale’a. Materiał spełnia normy trudnozapalne (EN 1021-1, EN 1021-2) i normy bezpieczeństwa w użytkowaniu przez dzieci (EN 71-1, EN 71-2, EN 71-3). Najważniejszą zaletą krzesła obrotowego jest ergonomicznie wyprofilowane oparcie, które zapewnia odpowiednie odciążenie kręgosłupa podczas pracy przy komputerze. Mechanizm Ergon zastosowany w tym modelu fotela biurowego pozwala na regulację wysokości siedziska i wysokości oparcia oraz blokadę oparcia w wybranej pozycji. Szerokie podłokietniki zapewniają wygodne oparcie rąk przy pracy. Fotel biurowy produkowany jest przez polską firmę Nowy Styl, specjalizującą się w produkcji mebli biurowych i konferencyjnych.

Ergonomiczny fotel biurowy Punkt Ergo Micro M43

Ergonomiczny fotel biurowy Punkt Ergo Micro M43 – dla kogo?
Krzesło obrotowe polecane jest do pracy przy komputerze w szczególności w zaciszu domowym, ale również w takich miejscach jak szkoły czy uczelnie. Dużą zaletą ergonomicznego fotela biurowego Punkt Ergo Micro M43 jest specjalnie wyprofilowane oparcie zapewniające odciążenie kręgosłupa oraz solidna i przyjemna w dotyku tkanina tapicerska. Łatwość regulacji parametrów siedziska i solidna podstawa z samohamownymi kółkami zapewnią każdemu wygodę podczas pracy. Zastosowany w fotelu obrotowym mechanizm Ergon pozwala na nawet 4 godziny nieprzerwanej pracy na krześle biurowym.

Ergonomiczny fotel biurowy Punkt Ergo Micro

***

Na koniec przygotowaliśmy dla Was tabelkę podsumowującą wszystkie zawarte w artykule informacje:

model cena ile godzin pracy kolory mechanizm kółka możliwość regulacji
Bravo GTP 152 zł do 4 h czarny, brązowy, beżowy, szary, niebieski, zielony CPT W standardzie kółka do powierzchni miękkich
 • wysokości oparcia
 • głębokości siedziska
 • wysokości fotela
 • odchylenia oparcia
Akord GTP 179 zł do 4 h czarny, szary CPT W standardzie kółka do powierzchni miękkich
 • wysokości oparcia
 • głębokości siedziska
 • wysokości fotela
 • odchylenia oparcia
Hit 219 zł do 4 h czarny, niebieski i szary za dopłatą Tilt W standardzie kółka do powierzchni miękkich
 • wysokości krzesła
 • blokada oparcia w pozycji do pracy
 • regulacja siły oporu oparcia
 • możliwość swobodnego kołysania się
Smart White GTP27 249 zł do 4 h ponad 30 kolorów w czterech rodzajach tapicerki CPT W standardzie kółka do powierzchni miękkich
 • wysokości oparcia
 • głębokości siedziska
 • wysokości fotela
 • odchylenia oparcia
Punkt Ergo Micro M43 290 zł do 4 h czarny Ergon W standardzie kółka do powierzchni miękkich
 • wysokości oparcia
 • wysokości fotela
 • odchylenia oparcia

Co sądzicie o naszym zestawieniu? Czy któryś z tych modeli spełnia Wasze oczekiwania? Jeśli nie, uzbrójcie się w cierpliwość – wkrótce na naszym blogu pojawią się zestawienia z krzesłami biurowymi z kolejnych kategorii cenowych!Autor: Natalia z Meblobranie.pl
Zostaw komentarz:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu..

Bądź pierwszy! Powiedz nam co myślisz!

Wszystkie treści wykorzystywane na blogu są objęte prawem autorskim i ich jakiekolwiek wykorzystywanie jest zabronione!