Krzesło biurowe za 400 zł – przegląd modeli

Jakie krzesło obrotowe kupić? Czym się różnią fotele biurowe z różnych kategorii cenowych? Co wziąć pod uwagę szukając modelu nie tylko do domu, ale też do szkoły i biura? To już drugi z naszej serii artykułów o krzesłach biurowych w różnych kategoriach cenowych – podpowiadamy Wam w nich, jakie krzesła obrotowe warto kupić i w jakim wykorzystaniu najlepiej się sprawdzą. Dziś przyglądamy się modelom w cenie około 400 zł. Jeśli chcecie w pełni świadomie wybrać fotel biurowy odpowiedni do swoich potrzeb, koniecznie zajrzyjcie do tego i innych artykułów z serii!

Krzesła biurowe za 400 zł - przegląd modeli opisanych niżej.

Skórzany fotel obrotowy Manager KD

Fotel obrotowy ze skóry Manager KD to elegancki fotel gabinetowy, łączący wysoką jakość wykończenia z systemem zapewniającym użytkownikom wysoki komfort korzystania. Podstawą konstrukcji krzesła jest mechanizm Tilt umożliwiający regulację wysokości, blokadę oparcia w pozycji do pracy, regulację siły oporu oparcia oraz możliwość swobodnego kołysania się. Krzesło biurowe wytrzymuje do 110 kg obciążenia. W tym modelu mamy również możliwość regulacji kąta odchylenia oparcia w zakresie od +0 do +13 stopni. Krzesło obrotowe ma tapicerowane siedzisko i oparcie, obicie wykonane jest z wysokiej jakości skóry. Fotel posiada unijny atest CE.

Fotel obrotowy skórzany Manager KD

Fotel obrotowy skórzany Manager KD – dla kogo?
Krzesło biurowe skórzane jest świetną propozycją nie tylko do wspólnej przestrzeni biurowej, ale też do bardziej reprezentacyjnych pomieszczeń. Obicie z wysokiej jakości skóry sprawia, że fotel obrotowy prezentuje się naprawdę elegancko. Krzesło biurowe zapewnia też użytkownikom odpowiednie warunki pracy. Zastosowany w fotelu mechanizm Tilt pozwala na nawet 4 godziny nieprzerwanej pracy przy biurku. Do najważniejszych jego zalet należy możliwość swobodnego kołysania się i blokady siedziska w pozycji do pracy, a także możliwość dostosowania siły oporu do wagi użytkownika. Wygodne podłokietniki zapewniają odpowiednie podparcie rąk. Fotel Manager KD idealnie sprawdzi się nawet podczas dłuższego dnia pracy, zarówno w biurze, jak i z domu.

Fotel obrotowy skórzany Manager KD wymiary

Krzesło ażurowe obrotowe Nowy Styl Stillo 10 gtp

Krzesło ażurowe obrotowe Nowy Styl Stillo 10 gtp to zdecydowanie hit tej kategorii cenowej! Wyposażone jest w bardziej zaawansowany mechanizm Active, który pozwala na nawet 8 godzin pracy przy biurku. Mechanizm daje możliwość regulacji wysokości krzesła, swobodnego kołysania się (oparcie odchyla się synchronicznie z siedziskiem), a także regulacji oporu odchylenia oparcia. Mechanizm uzupełniony jest o zabezpieczenie Anti-Shock – system spowalniający powrót oparcia do pozycji wyjściowej, dzięki któremu krzesło nie uderzy nas w plecy przy nagłej zmianie pozycji, oraz system Up&Down dający możliwość płynnej regulacji wysokości oparcia. Najważniejszą zaletą mechanizmu jest jednak możliwość blokady oparcia i siedziska krzesła obrotowego w aż 5 pozycjach, więc w ciągu dnia pracy możemy swobodnie zmieniać pozycję i dostosowywać ją do swoich potrzeb.

Krzesło ażurowe obrotowe Nowy Styl Stillo 10 gtp

Krzesło ażurowe obrotowe Nowy Styl Stillo 10 gtp – dla kogo?
Fotel biurowy świetnie się sprawdzi w biurach, na uczelniach, a także w domowym zaciszu. Ze względu na wysoki poziom zaawansowania mechanizmu tego fotela biurowego siedzisko nadaje się do wykorzystania przy codziennej pracy – nawet do 8 godzin dziennie. Możliwość bardzo szerokiej regulacji ustawień krzesła sprawia, że nawet całodzienna praca będzie odpowiednio komfortowa. Fotel ażurowy obrotowy wykończony jest solidną tkaniną tapicerską, a uniwersalny design sprawia, że krzesło dobrze wpasuje się w każdą biurową aranżację. To świetna propozycja dla pracowników biurowych, zapewniająca odpowiednie warunki pracy nawet podczas wielu godzin spędzonych przed komputerem czy przy słuchawce telefonu.

Krzesło ażurowe obrotowe Nowy Styl Stillo 10 gtp wymiary

Wygodny fotel do biura Mefisto 2002

Wygodny fotel do biura Mefisto 2002 to model idealny do biur i gabinetów. Krzesło bardzo elegancko się prezentuje, a zastosowana do jego obicia tkanina Micro ma bardzo wysoką odporność na ścieranie – aż 50 000 cykli Martindale’a i jest trudnopalna. Warto zwrócić uwagę na ciekawe przeszycia i ładnie zgrany z całością układ podłokietników. Pod względem komfortu fotel również jest bardzo atrakcyjny. Siedzisko i oparcie są obszerne i ergonomicznie wyprofilowane, więc zapewniają odpowiednie podparcie kręgosłupa podczas pracy. Mechanizm zastosowany w fotelu to popularny system Tilt dający możliwość swobodnego kołysania się, zablokowania siedziska w pozycji do pracy, ustawienia siły oporu oparcia oraz pozwalający na płynną regulację wysokości siedziska. Solidna podstawa jezdna krzesła przeznaczona jest do powierzchni dywanowych.

Wygodny fotel do biura niebieski Mefisto 2002

Wygodny fotel do biura Mefisto 2002 – dla kogo?
Krzesło biurowe jest świetną propozycją do biur i gabinetów, a także na uczelnie czy do szkół. Solidne, bardzo komfortowe i eleganckie siedzisko można z powodzeniem wykorzystywać również w bardziej reprezentacyjnych przestrzeniach. Zastosowany w fotelu mechanizm Tilt pozwala na nieprzerwaną pracę przy biurku nawet przez 4 godziny. Komfort korzystania z krzesła obrotowego dodatkowo zwiększają ergonomiczna budowa oparcia i siedziska oraz obszerne podłokietniki. Wygodny fotel do biura Mefisto 2002 to propozycja idealna, jeśli chcemy naszym pracownikom zapewnić odpowiednie warunki przy zmiennym trybie pracy w biurze.

Wygodny fotel do biura czarny Mefisto 2002 wymiary

Krzesło obrotowe Mind gtp7

Krzesło obrotowe Mind gtp7 to zaawansowany rodzaj krzesła biurowego. Zastosowano tu mechanizm Kontakt pozwalający na bardzo szerokie dopasowanie ustawień krzesła do potrzeb użytkownika. Mamy możliwość nie tylko regulacji jego rozmiarów (wysokości siedziska i wysokości oparcia), ale też możemy zablokować oparcie w 6 różnych pozycjach. Fotel obrotowy wyposażony jest w system Anti-Shock, który zabezpiecza przed uderzeniem oparcia w plecy użytkownika. Mechanizm posiada system Up&Down odpowiadający za możliwość płynnej regulacji wysokości oparcia. Krzesło obrotowe Mind pozwala na nawet 4 godziny nieprzerwanej pracy przy biurku.

Krzesło obrotowe Mind gtp7

Krzesło obrotowe Mind gtp7 – dla kogo?
Fotel biurowy świetnie się sprawdzi w biurach, szkołach i na uczelniach, a także w domowym zaciszu. Krzesło obrotowe Mind gtp7 pozwala na płynne dopasowanie ustawień do potrzeb użytkowników, więc nadaje się do wykorzystania np. w domu przez kilka różnych osób. Mechanizm Kontakt zastosowany w modelu zapewnia wysoki komfort pracy i pozwala na spędzenie nawet 4 godzin przy pracy przed komputerem. Dodatkową zaletsą wygodne podłokietniki zapewniające podparcie dla rąk i ergonomiczne wyprofilowanie fotela.

Krzesło obrotowe Mind gtp7 wymiary

Krzesło obrotowe TAKTIK

Krzesło obrotowe TAKTIK to świetna propozycja do biur, szkół czy na uczelnie. Fotel biurowy wyposażony jest w praktyczny mechanizm Ergon, który pozwala na regulację wysokości krzesła i wysokości oparcia, a także blokadę oparcia w wybranej pozycji. Dużą zaletą modelu jest obszerne i wygodne siedzisko, a także ergonomicznie dopasowane oparcie. Takie rozwiązania zapewniają wysoki komfort pracy i odpowiednią wygodę nawet podczas wielu godzin spędzonych przy komputerze. Pozostałe zalety fotela to solidna podstawa jezdna, wygodne podłokietniki, a także elegancki nowoczesny design.

Krzesło obrotowe TAKTIK

Krzesło obrotowe TAKTIK – dla kogo?
Fotel obrotowy świetnie się sprawdzi nawet podczas wielu godzin pracy w biurze – możliwości mechanizmu Ergon, ergonomicznie dopasowane siedzisko i oparcie oraz wygodne podłokietniki umożliwiają nam nawet 4 godziny nieprzerwanej komfortowej pracy. Ważną zaletą jest możliwość regulacji ustawień fotela. Dzięki temu może z niego zamiennie korzystać kilka różnych osób (np. w warunkach domowych) bez szkody dla kręgosłupa czy komfortu korzystania.

Krzesło obrotowe TAKTIK wymiary

***

Na koniec mamy dla Was tradycyjną tabelkę, umożliwiającą łatwiejsze porównanie najważniejszych cech foteli biurowych z zestawienia.

model cena ile godzin pracy kolory mechanizm kółka możliwość regulacji
Manager KD 339 zł do 4 h czarny, brązowy, beżowy Tilt do powierzchni miękkich
 • wysokości krzesła
 • blokada oparcia w pozycji do pracy
 • regulacja siły oporu oparcia
 • możliwość swobodnego kołysania się
Stillo 10 gtp 359 zł do 8 h czarny, kremowy, szary, pomarańczowy, niebieski, czerwony Active do powierzchni miękkich
 • wysokości krzesła
 • blokada oparcia i siedziska w 5 pozycjach
 • regulacja siły oporu oparcia
 • możliwość swobodnego kołysania się (oparcie odchylające się synchronicznie z siedziskiem)
 • zabezpieczenie Anti-Shock
 • Up&Down – płynna regulacja wysokości oparcia
Mefisto 2002 379 zł do 4 h czarny, niebieski, inne kolory za dopłatą Tilt do powierzchni miękkich
 • wysokości krzesła
 • blokada oparcia w pozycji do pracy
 • regulacja siły oporu oparcia
 • możliwość swobodnego kołysania się
Mind gtp7 460 zł do 4 h bardzo szeroka paleta barw Kontakt do powierzchni miękkich
 • wysokości krzesła
 • blokada oparcia w 6 pozycjach
 • zabezpieczenie Anti-Shock
 • Up&Down – płynna regulacja wysokości oparcia
Taktik 499 zł do 4 h bardzo szeroka paleta barw Ergon do powierzchni miękkich
 • wysokości oparcia
 • wysokości fotela
 • odchylenia oparcia

Polecamy inspiracje:

Autor: Natalia z Meblobranie.pl
Zostaw komentarz:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu..

Bądź pierwszy! Powiedz nam co myślisz!

Wszystkie treści wykorzystywane na blogu są objęte prawem autorskim i ich jakiekolwiek wykorzystywanie jest zabronione!