Krzesło biurowe za 600 zł – przegląd modeli

Jaki fotel biurowy kupić? Czym się różnią krzesła obrotowe w różnych cenach? Na co zwrócić uwagę szukając odpowiedniego modelu do domu, szkoły lub biura? W kolejnym z serii artykułów o krzesłach biurowych w różnych przedziałach cenowych przyjrzymy się modelom w cenie około 600 zł. Które z tych krzeseł obrotowych najlepiej kupić i w jakiej roli się sprawdzą? Jeśli planujecie świadomie wybrać krzesło obrotowe odpowiednie do swoich potrzeb, koniecznie zajrzyjcie do tego i innych artykułów z serii!

Krzesło biurowe za 600 zł – przegląd modeli. Miniaturki widocznych poniżej foteli.

Fotel biurowy skóra Mirage steel02 chrome

Fotel biurowy skóra Mirage steel02 chrome to bardzo elegancki i wygodny skórzany fotel obrotowy, który świetnie się sprawdzi w reprezentacyjnym gabinecie. Krzesło obrotowe wykończone jest wysokiej jakości naturalną skórą, z tego samego materiału wykonano również tapicerowane nakładki na chromowane podłokietniki. Połączenie naturalnej skóry z chromowanymi wykończeniami daje bardzo elegancki efekt. Przeszycia w dolnej części oparcia podkreślają ergonomiczny kształt krzesła obrotowego. Fotel biurowy wyposażony jest w mechanizm Tilt, który umożliwia płynną regulację wysokości krzesła do biura i regulację siły oporu oparcia, pozwala na blokadę fotela obrotowego w pozycji do pracy oraz daje możliwość swobodnego kołysania się.

MIRAGE steel02 chrome fotel biurowy skóra kremowa

Fotel biurowy skóra Mirage steel02 chrome – dla kogo?
Skórzane krzesło obrotowe Mirage steel02 chrome polecałabym przede wszystkim do reprezentacyjnych przestrzeni biurowych – gabinetów czy sal konferencyjnych. Fotel biurowy prezentuje się bardzo elegancko, a naturalna skóra zapewnia dodatkową wygodę korzystania. Zastosowany w skórzanym fotelu obrotowym mechanizm Tilt pozwala na 4 godziny nieprzerwanej pracy przy biurku, więc nawet podczas dłuższych spotkań czy rozmów zapewni nam odpowiedni komfort korzystania. Do jego najważniejszych zalet należą wygoda, ergonomiczny kształt i bardzo eleganckie wykończenie. Skórzany fotel biurowy także świetna propozycja do domów i mieszkań.

MIRAGE steel02 chrome fotel biurowy skóra kremowa wymiary

Krzesło obrotowe Comfort profil R

Krzesło obrotowe Comfort profil R to bardziej zaawansowany technicznie model krzesła obrotowego do pracy. Zastosowano w nim mechanizm Active, który daje możliwość płynnej regulacji wysokości krzesła biurowego, a dzięki systemowi Up&Down również wysokości oparcia. Mamy możliwość regulacji siły oporu odchylenia oparcia, a także blokady siedziska i oparcia w aż 5 pozycjach. Na krześle biurowym można również swobodnie się kołysać – oparcie odchyla się tu synchronicznie z siedziskiem. Jednocześnie oparcie posiada zabezpieczenie Anti-Shock, dzięki któremu po gwałtownej zmianie pozycji fotel do biura nie uderzy nas w plecy. Kolejne zalety krzesła obrotowego to ergonomiczny kształt, dostępność wielu rodzajów wykończeń, solidne podłokietniki i stabilna podstawa jezdna.

Krzesło obrotowe Comfort profil R

Krzesło obrotowe Comfort profil R – dla kogo?
Fotel biurowy Comfort profil R to idealne krzesło obrotowe do codziennej pracy w biurze. Możliwości regulacji i zmian ustawień fotela biurowego, jakie daje mechanizm Active, pozwala korzystać z krzesła obrotowego nawet przez 8 godzin nieprzerwanej pracy przy biurku. Wygodne ergonomiczne oparcie zapewnia odpowiednie podparcie pleców, a szerokie podłokietniki pozawalają na wygodne ułożenie rąk. Dużą zaletą modelu jest też dostępność szerokiej palety kolorystycznej wykończeń krzesła biurowego – możemy swobodnie dopasować fotel obrotowy do wystroju naszego biura. Krzesło biurowe doskonale się sprawdzi we wszelkich biurowych przestrzeniach wspólnych, szczególnie w biurach, gdzie pracownicy cały 8-godzinny dzień pracy spędzają przy biurku.

Krzesło obrotowe Comfort profil R wymiary

Krzesło biurowe Offix gtp41 ts16

Krzesło biurowe Offix gtp41 ts16 to model wyróżniający się ergonomicznym kształtem i wysokimi możliwościami dopasowania fotela obrotowego do potrzeb użytkownika. Fotel obrotowy wyposażony jest w zaawansowany mechanizm Ibra pozwalający na płynną regulację wysokości krzesła biurowego, regulację oporu odchylenia oparcia, a dzięki systemowi Up&Down również na płynną regulację wysokości oparcia. Mechanizm daje też możliwość swobodnego kołysania się. W tym modelu siedzisko i oparcie odchylają się niezależnie od siebie, a użytkownik ma możliwość niezależnej blokady siedziska i oparcia w wybranej pozycji. Kolejne zalety krzesła do biura to ergonomicznie wyprofilowane oparcie, solidna podstawa jezdna, praktyczne podłokietniki oraz możliwość wyboru wykończenia fotela obrotowego spośród kilku materiałów i licznych wariantów kolorystycznych.

Krzesło biurowe Offix gtp41 ts16

Krzesło biurowe Offix gtp41 ts16 – dla kogo?
Fotel obrotowy Offix to model idealny do przestrzeni biurowych, pracowni komputerowych i innych miejsc, w których pracownicy spędzają przed komputerem do 6 godzin nieprzerwanej pracy. Zastosowany w obrotowym krześle biurowym mechanizm Ibra zapewni im odpowiednią wygodę i warunki pracy przez cały ten czas. Dużą zaletą fotela biurowego jest ergonomiczne wyprofilowanie oparcia, możliwość pełnego dopasowania go do sylwetki użytkownika i wygodne podłokietniki. Dostępność wielu rodzajów wykończeń i szerokiej kolorystyki pozwoli z kolei na idealne dopasowanie fotela obrotowego do aranżacji biura.

Krzesło biurowe Offix gtp41 ts16 wymiary

Krzesło do gabinetu Intrata Operative O-12

Krzesło do gabinetu Intrata Operative O-12 to najciekawszy model w tej kategorii cenowej. Fotel obrotowy wyposażony jest w ten sam zaawansowany system co model Comfort – mechanizm Active – jednak wyróżnia się dużą ciekawszą konstrukcją i wykończeniem, dzięki czemu znacznie lepiej się prezentuje i sprawdzi się również w reprezentacyjnych przestrzeniach biurowych. Zaawansowany mechanizm pozwala na płynną regulację wysokości krzesła obrotowego i wysokości oparcia (system Up&Down), a także na regulację siły oporu odchylenia oparcia. Użytkownik ma możliwość swobodnego kołysania się na krześle biurowym (oparcie odchyla się synchronicznie z siedziskiem), może również zablokować oparcie i siedzisko w 5 różnych pozycjach. Zabezpieczenie Anti-Shock chroni przed uderzeniem oparcia w plecy przy gwałtownej zmianie pozycji. Kolejne zalety krzesła obrotowego do biura to ergonomiczne wyprofilowanie, solidna podstawa jezdna i wygodne podłokietniki.

Krzesło Intrata Operative O-12

Krzesło do gabinetu Intrata Operative O-12 – dla kogo?
Fotel obrotowy Intrata Operative polecałabym do wszystkich biur i miejsc publicznych, w których pracownicy spędzają do 8 godzin nieprzerwanej pracy przy biurku. Nowoczesny i przyjemny dla oka wygląd krzesła do gabinetu sprawia, że model może się sprawdzić również w bardziej reprezentacyjnych przestrzeniach – wyposażenie przestrzeni wspólnej w takie siedziska z pewnością zrobi dobre wrażenie na odwiedzających firmę klientach. Zaawansowany mechanizm zapewni użytkownikom krzeseł obrotowych najwyższy poziom komfortu, odpowiedni do całodziennej pracy. Wysoka jakość wykończenia fotela do gabinetu, solidna konstrukcja i przyjemny w dotyku materiał tapicerki z pewnością będą odpowiadać potrzebom nawet najbardziej wybrednych pracowników.

Krzesło Intrata Operative O-12 wymiary

Krzesło obrotowe do biura GEM gtp46 ts06

Krzesło obrotowe do biura GEM gtp46 ts06 to zaawansowany technicznie fotel biurowy wyposażony w mechanizm Active, pozwalający na pełne dostosowanie siedziska do potrzeb użytkownika. Umożliwia on swobodną regulację wysokości oparcia (system Up&Down), dostosowanie siły oporu oparcia do wagi i wzrostu użytkownika oraz płynną zmianę wysokości krzesła obrotowego. Mechanizm pozwala na swobodne kołysanie się (oparcie odchyla się synchronicznie z siedziskiem), daje możliwość blokady siedziska i oparcia w 5 pozycjach oraz posiada zabezpieczenie Anti-Shock uniemożliwiające uderzenie oparcia w plecy użytkownika przy gwałtownej zmianie pozycji. Do zalet fotela biurowego należą również ergonomicznie profilowane oparcie, solidna podstawa jezdna oraz wygodne podłokietniki. Krzesło obrotowe wyróżnia się spośród innych modeli wykończeniem – tył oparcia jest tu tapicerowany, więc fotel obrotowy ładniej się prezentuje. Do wyboru mamy kilka rodzajów tkanin tapicerskich i szeroką paletę kolorystyczną.

Krzesło GEM gtp46 ts06

Krzesło obrotowe do biura GEM gtp46 ts06 – dla kogo?
Fotel biurowy GEM to przede wszystkim świetna propozycja do wszystkich rodzajów biur czy pracowni komputerowych – zaawansowany mechanizm Active pozwala na zachowanie komfortu korzystania z fotela obrotowego przez nawet 8 godzin nieprzerwanej pracy przy biurku. Szerokie możliwości regulacji fotela biurowego pozwalają na pełne dostosowanie go do potrzeb użytkownika, dzięki czemu krzesło obrotowe do biura odpowiednio wspiera kręgosłup podczas wykonywania pracy. Model wyróżnia się oryginalnym wykończeniem – tył oparcia jest tu tapicerowany, dzięki czemu całe krzesło obrotowe prezentuje się bardziej elegancko. Ważną zaletą fotela obrotowego do biura jest możliwość wyboru tapicerki spośród szerokiej palety kolorystycznej i kilku rodzajów tkanin.

Krzesło GEM gtp46 ts06 wymiary

***

Nadszedł czas na podsumowanie cech foteli obrotowych z dzisiejszego zestawienia w formie tabelki. Mam nadzieję, że dzięki niej łatwiej będzie Wam porównać poszczególne modele.

model cena ile godzin pracy kolory mechanizm kółka możliwość regulacji
Mirage steel02 529 zł do 4 h czarny, kremowy Tilt do powierzchni miękkich
 • wysokości krzesła
 • blokada oparcia w pozycji do pracy
 • regulacja siły oporu oparcia
 • możliwość swobodnego kołysania się
Comfort profil R 561 zł do 8 h bardzo szeroka paleta barw Active do powierzchni miękkich
 • wysokości krzesła
 • blokada oparcia i siedziska w 5 pozycjach
 • regulacja siły oporu oparcia
 • możliwość swobodnego kołysania się (oparcie odchylające się synchronicznie z siedziskiem)
 • zabezpieczenie Anti-Shock
 • Up&Down – płynna regulacja wysokości oparcia
Offix gtp41 604 zł do 6 h bardzo szeroka paleta barw Ibra do powierzchni miękkich
 • wysokości krzesła
 • regulacja siły oporu oparcia
 • możliwość swobodnego kołysania się
 • siedzisko i oparcie odchylające się niezależnie od siebie, możliwość niezależnej blokady siedziska i oparcia w wybranej pozycji
 • Up&Down – płynna regulacja wysokości oparcia
Intrata Operative O-12 629 zł do 8 h beżowy, szary, pomarańczowy, czerwony, granatowy, czarny Active do powierzchni miękkich
 • wysokości krzesła
 • blokada oparcia i siedziska w 5 pozycjach
 • regulacja siły oporu oparcia
 • możliwość swobodnego kołysania się (oparcie odchylające się synchronicznie z siedziskiem)
 • zabezpieczenie Anti-Shock
 • Up&Down – płynna regulacja wysokości oparcia
GEM gtp46 684 zł do 8 h bardzo szeroka paleta barw Active do powierzchni miękkich
 • wysokości krzesła
 • blokada oparcia i siedziska w 5 pozycjach
 • regulacja siły oporu oparcia
 • możliwość swobodnego kołysania się (oparcie odchylające się synchronicznie z siedziskiem)
 • zabezpieczenie Anti-Shock
 • Up&Down – płynna regulacja wysokości oparcia


Autor: Natalia z Meblobranie.pl
Zostaw komentarz:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu..

Bądź pierwszy! Powiedz nam co myślisz!

Wszystkie treści wykorzystywane na blogu są objęte prawem autorskim i ich jakiekolwiek wykorzystywanie jest zabronione!